اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در درایور های ویندوز در macbook pro

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در درایور های ویندوز در macbook pro

با سلام خدمت همه دوستان
    من یه لپ تاپ macbook pro دارم
    که چند روز قبل بعد از نصب ویندوز 7 ناخواسته سیستم عاملش (مکینتاش) از دستم فرمت شد
    و من الان ویندوز 7 نصب دارم ولی نمیتونم درایوراشو (صدا و گرافیک) نصب کنم
    چیزی که من برداشت کردم این بود که باید حتما مک رو نصب کنم بعد ویندوز 7 رو تحت اون نصب کنم تا درایور هاشو بشناسه
    اگه راهی داره که درایوراشو پیدا کنم(بدون اینکه مکینتاش رو نصب کنم) لطف کنید بگید

واگر راهی نداره

لطفا راهنمایی کنیدتا مک لیون رو نصب کنم

فایلشو از اینترنت گرفتم با پسوندdmg
    اینو چطوری باید رایتش کنم که قابلیت بوت رو داشته باشه
    من با نرم افزار ultra iso و .. انجام دادم نشد(بوت نمی کنه)
    حتی به iso تبدبل کردم بعد رایتش کردم بازم نشد (اصلا وقتی option رو میزنم دی وی دی رو جزء دستگاههای بوت نمیاره و فقط هاردو میشناسه )
    لطفا اگه میشه راهنمای کنید
    ممنون
    ویرایش توسط tanha200466 : https://i-phone.ir/forums/member/105720-tanha200466 در ساعت 17-10-2012, 10:28 AM

سلام.گمون نمیکنم برای نصب درایور های ویندوز لزومی به بودن مکینتاش روی دستگاه باشه! چون الان ویندوز به صورت مجزا روی یک درایو دیگه نصب هست و با نصب درایور های دستگاه مشکلی نداره. اما دانلود درایورها بدون داشتن مک : برای سیستم عامل Lion این لینکو ببین : Mac OS X Lion : Download Bootcamp Drivers | Chris F Carroll و برای Mountain lion اینو : Download BootCamp Drivers for Macs running Mountain Lion including 2012 Retina Display Macs | Chris F Carroll اما اگه یکم سرچ کنی میتونی لینکی رو پیدا کنی که آپلود کرده باشه فایلارو. البته تو بخش پشتیبانی سایت اپل هم لینک هست ولی مطمئن نیستم بشه چون لینک آپدیت هست : Boot Camp Software Update 3.3 for Windows

اما راجع به درست کردن bootable برای مک! نیاز به یک مک داری در هر صورت.چون باید دیسک یا فلش bootable رو با disk utility بسازی که توی محیط خود مک اجرا میشه(البته تا جایی که من میدونم)

نظر

شما مگر اینجا نپرسدید ؟ چرا دوباره تاپیک باز میکنید ؟؟ http://www.i-phone.ir/forums/thread75847.html
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

صبر کنید ..
      X