اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با اسپیکر مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با اسپیکر مک بوک پرو

دوستان مدت زیادیه که اسپیکر مک بوکم مشکل پیدا کرده و مدام قطع و وصل میشه. یکی از دلایلشم فک می کنم اینه که هدفون خیلی به سختی میره داخل سوکت و همین طور دراومدنشم سخته. گاهی وقتا هم از توی سوکتش نور قرمز درمیاد. من توی فروم های انگلیسی رو که نگاه می کردم دیدم که خیلی ها این مشکل رو دارن و هیچ کس هم راه حل درست و حسابی واسش ارايه نداده بود. قبلا وقتی با سر هدفونم با این سوراخ سوکتش بازی می کردم صدا وصل میشد اما الان دیگه خیلی داغون شده. به نظرتون بدم تعمیرش کنن؟ اگه آره کجا؟

دوسته عزيز،مشكل شما با اسپيكر هاي خوده مكه(بلندگو) يا خروجي هدفون!!!؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
      دوسته عزيز،مشكل شما با اسپيكر هاي خوده مكه(بلندگو) يا خروجي هدفون!!!؟؟؟
      با اسپیکرها مشکل دارم. گاهی کلا صدا دیسیبل میشه و اون شکلکی که واسه صدا گوشه سمت راست بالای صفحه است طوسی و غیر فعال میشه اما هیچ وقت با هدفون مشکل نداشتم یعنی وقتی هدفون میذارم تو گوشم صدا قطع نمیشه.

نظر

نوشته اصلی توسط shahravesh_66 نمایش پست ها
        با اسپیکرها مشکل دارم. گاهی کلا صدا دیسیبل میشه و اون شکلکی که واسه صدا گوشه سمت راست بالای صفحه است طوسی و غیر فعال میشه اما هیچ وقت با هدفون مشکل نداشتم یعنی وقتی هدفون میذارم تو گوشم صدا قطع نمیشه.
        اب يا...يا ضربه به مكة نخورده!؟
        از اطلاعات مهمت يه بكاپ دستي بگير،و يه clean install بكن تا بفهميم مشكل سخت افزاريه يا نه!
        بغد از clean install هم بكاپ هاتو برنگردون!تا يه كدت تست كن ببين مشكل صدا داره يا نه!(ممكنه از برنامه هاي نصب شده باشه!)

نظر

clean install یعنی چی؟

نظر

به لینک زیربرید تا آموزشش رو ببینید.
            http://www.i-phone.ir/forums/thread71567.html

نظر

نوشته اصلی توسط shahravesh_66 نمایش پست ها
              clean install یعنی چی؟
              يعني همه چي پاك ميشه و از اول نصب ميشه!(كلا هارد فرمت ميشه ديگه)

نظر

صبر کنید ..
              X