اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت به 5.1.1 و ارور 3194

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آپدیت به 5.1.1 و ارور 3194

سلام دوستان من کاملا در زمینه اپل آماتورم و در حال حاضر علیرغم خوندن آموزش های مختلف دارم بیشتر گیج می شم اگه ممکنه من را در چند زمینه راهنمائی کنید
    من یک 3GS لاک AT&T ورژن 6.15 دارم که الان روی 4.3.2 آنلاک شده و روی Cydia اون هم SHSH ورژن های 4.1 و 4.3.5 است اول اینکه می شه با این وضعیت یعنی ریلیز شدن iOS 6 به 5.1.1 آپدیت کرد؟ من فایل آپدیت را دانلود کردم و با آموزش های مربوطه با آی تیونر اقدام به این آپدیت کردم که با گرفتن ارور 3194 آپدیت خارج می شود.
    آنطور که فهمیدم برای اینکه بیس باند آپدیت نشود و در نتیجه آنلاکی گوشی از بین نرود باید از کاستوم رام ها استفاده کنم. آیا در حال حاضر کاستوم رام مناسب برای آپدیت به 5.1.1 برای مدل گوشی من وجود دارد یا خیر؟
    نکته بعدی اینکه راهی برای آنلاک کردن ios 6 روی 3GS وجود دارد یا نه؟
    ببخشید که خیلی سوال پرسیدم.
    ویرایش توسط ssasan : https://i-phone.ir/forums/member/39467-ssasan در ساعت 15-10-2012, 02:31 PM

آپدیت به 5.1.1 و ارور 3194

شما باید کاستوم با SHSH 5.1.1. درست کنید که هم بیس باندتون اپدیت نشه و هم بتونید به ۵.۱.۱ ریستور کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
      شما باید کاستوم با SHSH 5.1.1. درست کنید که هم بیس باندتون اپدیت نشه و هم بتونید به ۵.۱.۱ ریستور کنید.

ممنون از پاسخ شما
      من الان با آخرین ورزن redsn0w از رام استوک 5.1.1 یک کاستوم فیرم ویر درست کردم که اسمش با No-BB شروع می شه حالا سوال اینجاست که چطوری باید کاستوم با SHSH 5.1.1 درست کنم چون tinyumbrella که قاعدتا SHSH خودم یعنی 4.3 را Save می کنه
      یک نکته دیگر هم هست و آن هم اینکه در حین ساخت کاستوم redsn0w گفت که اگه این کاستوم برای 3GS استفاده می شه و تاریخ ساخت گوشی جلوتر از هفته 40 سال 2009 باشه مشکل وجود دارد من سریال نامبرم با 85117 شروع می شه این یعنی هفته 17 سال 2011 درسته؟ در این صورت دو گزینه Yes و No جلوم می ذاره کدوم را باید بزنم؟
      الان چک کردم دیدم بوت رامم هم جدیده فکر کنم مشکلم دو تا شد.
      ببخشید سوالات آماتوریه
      ویرایش توسط ssasan : https://i-phone.ir/forums/member/39467-ssasan در ساعت 15-10-2012, 07:02 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ssasan نمایش پست ها
        ممنون از پاسخ شما
        من الان با آخرین ورزن redsn0w از رام استوک 5.1.1 یک کاستوم فیرم ویر درست کردم که اسمش با No-BB شروع می شه حالا سوال اینجاست که چطوری باید کاستوم با SHSH 5.1.1 درست کنم چون tinyumbrella که قاعدتا SHSH خودم یعنی 4.3 را Save می کنه
        یک نکته دیگر هم هست و آن هم اینکه در حین ساخت کاستوم redsn0w گفت که اگه این کاستوم برای 3GS استفاده می شه و تاریخ ساخت گوشی جلوتر از هفته 40 سال 2009 باشه مشکل وجود دارد من سریال نامبرم با 85117 شروع می شه این یعنی هفته 17 سال 2011 درسته؟ در این صورت دو گزینه Yes و No جلوم می ذاره کدوم را باید بزنم؟
        الان چک کردم دیدم بوت رامم هم جدیده فکر کنم مشکلم دو تا شد.
        ببخشید سوالات آماتوریه
        دوسته عزیز شما که میگین فقط shsh 4.1 ,4.3.5 رو دارید . اگه درسته پس اصلا تلاشه بیهوده نکنید چون نمیشه. بزارید تکلیفه آنلاکه 6 روشن شه بعد به 6 ریستور کنید . اصلا خودتون رو درگیره بوت رامه قدیم و جدید هم نکنید . چون مشکلی نداره . بیس بانده شما 6.15 شده قبلا. این مشکل واسه 3 جی اس های لاکه 8 گیگ هست .

نظر

ممنون از شما
          با این روش که لینکش را در زیر می گذارم می شود iOS 6.0 را نصب، جیلبریک و آنلاک کرد؟

لینک

نظر

با سلام. کمک !من از 4.1 میخواهم آپدیت کنم به 5.1.1 ولی همین ارر میده. Host رو هم پاک کردم ولی نشد. لطقا کمک کنید !

نظر

نوشته اصلی توسط DarK_DreaD_LorD نمایش پست ها
              با سلام. کمک !من از 4.1 میخواهم آپدیت کنم به 5.1.1 ولی همین ارر میده. Host رو هم پاک کردم ولی نشد. لطقا کمک کنید !
              شما shsh از 5.1.1 دارید؟ اگه دارید امکان ری استور به این ورژن رو دارید

فایل hosts رو انتقال بدید به سر جاش و عبارت زیر رو به اخرش اضافه کنید و تست کنید

کد HTML:
              74.208.10.249 gs.apple.com
              زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

با سلام من یک 3gs لاک دارم با ios 4.2.1 baseband 6.15.00 با سریال نامبر 86014r2z3np ایا می تونم به 5.1.1 ارتقا بدم انلاک هم شده تو cydia tss center این نوشته

tss center (shsh ios:4.1,4.2.1r1,4.3,4.3.3,4.3.5 ,5.0.1,5.1,5.1.1

نظر

بله .

با این تاپیک به 5.1.1 دانگرید کنید : http://www.i-phone.ir/forums/thread76013.html

با این تاپیک آنلاک : http://www.i-phone.ir/forums/thread71513.html

نظر

صبر کنید ..
                  X