اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نشان ندادن فلش و دی وی دی در بوت منو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نشان ندادن فلش و دی وی دی در بوت منو

سیستم عاملم بنده ۱۰.۸.۲ هست کاملا آپدیته . و مشکلم نشان ندادن فلش و دی وی دی در بوت منو است . هیچی به ذهنم نمیریسه. لطفا کمک کنید
    فلشو بوت مک روش میریزم نمیاد . ویندوز بوتیبل با فلش اصلا نمیاره. قبلا میوورد و لی اگه بوت نداشت بوت نمی شد. الان هیچی نمیاره.
    ویرایش توسط arabestani : https://i-phone.ir/forums/member/8720-arabestani در ساعت 12-10-2012, 02:06 AM

دوست عزیز شما DVD مک یا Flash که روی اون مک restore شده باشه می ذارید ؟ یا هر DVD ای Flash ؟ چون باید حتما bootable باشه!
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

قبلا اینطوری نبود همه چیز رو نشون می داد. اما الان نه. من دو حالت رو گذاشتم هیچی نمیاد.

نظر

حتی الان دوباره میخوام clean install کنم نمیشه . چون نمیارتش

نظر

یه هفته پیش میخواستم سیستم عامل عوض کنم نشد . مجبور شدم ۸ گیگ از هاردو جدا کنم mountaion lion رو رو اون ریستور کردم بعد نصب کردم.

نظر

نوشته اصلی توسط arabestani نمایش پست ها
            حتی الان دوباره میخوام clean install کنم نمیشه . چون نمیارتش
            دو حالت متداول هست »

۱- ریکاوری روی سیستم شما نصب باشه، که با گرفتن دکمه های Command + R در بوت میاد بالا حالت Recovery برای نصب و Clean install.
            ۲- ریکاوری نصب نباشه و شما بصورت Live از روی DVD مک یا USB MAC و با گرفتن دکمه option حالت Recovery را بیارید بالا!

مگه شما قبلا چی کار میکردید که الان نمیشه؟؟ اگر DVD مک باشه یا Flash که مک روش باشه میاد بالا.

نظر

recovery 10.8 الان نصبه. اما روند قبلی اینطوری بود که با نگه داشتن option گزینه usb یا dvd رو انتخاب می کردم و بقیش....
              الان نمی دونم چی شده . دو تا کار به نظر خودم میرسه یکی اینکه هاردمو اس اس دی کردم که به نظر بی ربط میاد. دو اینکه مک ۱۰.۸ من شاید مشکل داشته باشه.

نظر

خوب الان شما dvdمک دارید ؟ یا فلش مک ؟

نظر

دارم برن میکنم همین الان. فک کنم یه ۳۰ مین طول بکشه

نظر

فلش مک رو نشون داد. اما فلشو ویندوز روش بوتیبل کردم نیومد. چرا؟
                    خدارو شکر یه پله رفتم جلو ممنون

نظر

شما ميخواين os x مك عوض كنيد،وقتى كه مك خريديد dvd داخلش بود
                      اگه dvd os x مكتو دارى مكتو ريستارت كن قبل از اينكه ارم اپل بياد c نگه دار ودر داخل disk utility clean instal كن
                      اگه dvd ندارى با flash booth مك بيار بالا

نظر

عزیز جان من با فلش می خوام ویندوز بریزم تو بوت منو نمیاره . فلشم هم بوتیبله

نظر

نوشته اصلی توسط arabestani نمایش پست ها
                          عزیز جان من با فلش می خوام ویندوز بریزم تو بوت منو نمیاره . فلشم هم بوتیبله
                          نمیشه که! باید با bootcamp اینکارو بکنید!

نظر

ماشاا... همه هم انکاره ان ها! تا حالا با فلش ویندوز نصب نکردین تومک؟ بله متوجه ام که با bootcamp باید انجام بشه اما پس از ریستارت نمیتونه از رو فلش بوت کنه. قضیه خیلی سخت تر از این حرفاس . چند تا چیز رو مطالعه کنید سپس کمک.
                            ۱-طریقه بوتیبل کردن فلش در مک یا ویندوز(مکش سخت تره)
                            ۲- اموزش نصب ویندوز در مک با فلش
                            ۳-حالا این کارا رو کردید ببینید بدون مشکل نصب میکنید یا نه
                            مرسی

- - - - - - - - - -

ماشاا... همه هم انکاره ان ها! تا حالا با فلش ویندوز نصب نکردین تومک؟ بله متوجه ام که با bootcamp باید انجام بشه اما پس از ریستارت نمیتونه از رو فلش بوت کنه. قضیه خیلی سخت تر از این حرفاس . چند تا چیز رو مطالعه کنید سپس کمک.
                            ۱-طریقه بوتیبل کردن فلش در مک یا ویندوز(مکش سخت تره)
                            ۲- اموزش نصب ویندوز در مک با فلش
                            ۳-حالا این کارا رو کردید ببینید بدون مشکل نصب میکنید یا نه
                            مرسی

نظر

صبر کنید ..
                            X