اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در اپ استور هنگام آپدیت با آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در اپ استور هنگام آپدیت با آیفون

وقتی میخوام برنامه هایی رو که خریدم آپدیت کنم با اینکه وارد اپل ایدیم شدم پیغام میده
    if you have an apple ID,sign in with here:sign in to the itunes store بعد کانتینیو رو که زدی دوباره پسوورد اپل آیدی رو میخواد که بعد بدون اینکه آپدیت کنه این پیغامو میده
    The information on this page is outdated بعد نوشته که refresh the page میگه اول صفحه رو ریفرش کن بعد آپدیت.منظور کدوم صفحه هست دیروزم اینجوری بود ولی درست شد حالا دوباره اینجوری شده

نوشته اصلی توسط foot1366 نمایش پست ها
    وقتی میخوام برنامه هایی رو که خریدم آپدیت کنم با اینکه وارد اپل ایدیم شدم پیغام میده
    if you have an apple ID,sign in with here:sign in to the itunes store بعد کانتینیو رو که زدی دوباره پسوورد اپل آیدی رو میخواد که بعد بدون اینکه آپدیت کنه این پیغامو میده
    The information on this page is outdated بعد نوشته که refresh the page میگه اول صفحه رو ریفرش کن بعد آپدیت.منظور کدوم صفحه هست دیروزم اینجوری بود ولی درست شد حالا دوباره اینجوری شده
    دوست عزيز ، تو همان صفحه كه حساب كاربرى آت هست همان ايميل تان هست .
    After you get the "this page is outdated" error, click on your email address in the upper right corner, to access your iTunes account. It will prompt you for your password. Once you're on your account page, click Done, and you should be back at the "My App Updates" page. Now, updating all of your apps should work.

نظر

صبر کنید ..
    X