اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

eLOGbox برنامه ای برای مدیران ! نوشته شده توسط خودم !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• eLOGbox برنامه ای برای مدیران ! نوشته شده توسط خودم !

با سلام خدمت همه دوستان عزیزم !
    من برنامه ای برای شرکت محل کارم نوشتم که به نظرم برای شما کاربران عزیز و دوستای خوبم هم بزارم تا اگه نکته ای موردی داشتید بهم بگید یا حتی کسانی که میتوانند توی برنامه نویسی کمکم کنند بهم پیشنهاد بدند : این برنامه محتوای آموزشی و همچنین نسبتا طنز رو برای شما عزیزان پخش میکنه ! محتوای این برنامه برای شرکت محل کارم محفوظ است و من فقط برنامه نویسی این کار رو بر عهده داشتم!
    این برنامه نسبتا ساده رو امتحان کنید و نظرتون رو راجع به اون بهم بگید!من در پروژه های تیمی قبلا فعالیت داشتم اما این پروژه رو به تنهایی انجام دادم!

آیا ...

مدیری هستید بسیار مشغول؟ واقعا علاقه مند هستید دانش مدیریت خود را بروز کنید اما فرصتی برایتان نمانده!! تنها همدمتان که همیشه با شماست، آیفون یا آیپدتان است؟
    eLOGbox به کمکتان می آید!

eLOGbox.ipa

درضمن این برنامه یونیورسال میباشد ..

2 نکته :

1- لطفا این برنامه رو فقط از لینک داده شده دانلود کنید ! و جایی برای کسی آپلود یا ایمیل نکنید ! هرکسی درخواست کرد لینک رو براش بفرستید!
    2- این برنامه بدلیل اینکه هنووز در اپل استور قرار نگرفته فعلا فقط بر روی دیوایس های جیلبریک شده قابل نصب می باشد!

eLOG : elearning on the go
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط iiiamirrr : https://i-phone.ir/forums/member/18281-iiiamirrr در ساعت 11-10-2012, 11:12 AM

دانلود کردم یه موضوعی شما این رو با ایکس کد چند نوشتید؟ (بدلیل خروجی ipa میگم) اگر 4.5 هست ایکس کدتون در پیام خصوصی با من در ارتباط باشید!

- - - - - - - - - -

و اینکه ای کاش سکرین شاتی میگذاشتید! + من پست اسپم نمیدم ویرایش پست برای پست قبلیم رو میزنم فقط حذف پیام میاد

نظر

نوشته اصلی توسط a/\/\ir نمایش پست ها
      دانلود کردم یه موضوعی شما این رو با ایکس کد چند نوشتید؟ (بدلیل خروجی ipa میگم) اگر 4.5 هست ایکس کدتون در پیام خصوصی با من در ارتباط باشید!

- - - - - - - - - -

و اینکه ای کاش سکرین شاتی میگذاشتید! + من پست اسپم نمیدم ویرایش پست برای پست قبلیم رو میزنم فقط حذف پیام میاد
      میتونید اگر کاری داشتید پ خ بدید ! ایدی یاهو منم در دسترس هست ! شما مطمانید دانلود کردید ؟ اسکرین شات الان اضافه میکنم!
      ویرایش توسط iiiamirrr : https://i-phone.ir/forums/member/18281-iiiamirrr در ساعت 10-10-2012, 09:51 PM

نظر

اسکرین شات اضافه شد!

نظر

دوستانی که ipad 3 دارند اگر امکانش هست تست کنند .ممنون

نظر

صبر کنید ..
          X