اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در موس مک بوک!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در موس مک بوک!!

سلام با عرض خسته تباشید.من یه مشکل خیلی عجیبی با این مکم پیدا کردم !!! بعضی موقع ها موس مک بوکم خود به خود هرز کاری که دلش بخواد میکنه!!! مثلا از یک طرف یه طرف دیگه میره!! بعضی موقع ها خود به خود درست میشه!!! رینیستال چند بار کردم بازم بعضی موقع ها باز قاط میزنه!!* با مجیک موسم که امتحان کردم بازم مشکلم حل نشد
    لطفا کمک کنید

منظورتون clean install كرديد!؟(بازم مشكل هست!؟)
    تو برنامه خاصي يا...؟
    بعد از clean install بكاپ ها تونس برگردونديد!!؟؟(از time machin استفاده ميكنيد براي بكاپ گيري!؟)
    ویرایش توسط sega : https://i-phone.ir/forums/member/60564-sega در ساعت 10-10-2012, 07:15 AM

نظر

سلام، نه منظورم اينه كه سيديه مكم رو گذاشتم و تو بوت رينيستالش كردم ولي بازم مشكلم حل نشد!
      نه از تايم كپسولم استفاده نميكنم

نظر

مشکل در موس مک بوک!!

احتمالا ترك پد شما مشكل پيدا كرده.

نظر

نوشته اصلی توسط arad.ghodrati نمایش پست ها
          سلام، نه منظورم اينه كه سيديه مكم رو گذاشتم و تو بوت رينيستالش كردم ولي بازم مشكلم حل نشد!
          نه از تايم كپسولم استفاده نميكنم
          احتمالا مشکل سخت افزاریه!
          شما یه دوباره clean install بکن(هارد رو کلا فرمت کن،اموزشاش تو انجمن هست)بعد بکاپ ها رو هم برنگردون،تست کن.

نظر

مشکل در موس مک بوک!!

برنامه ي خاصي رو نريختي؟!
            چون مي تونه به خاطر بعضي از برنامه ها كه مخصوص موس هست باشه!

اگه كمكى كردم تشكر فراموش نشه!

نظر

٣ بار هاردم پاك كردم و باز از دوباره .. مثلا الان درست شده ولي شايد همين الانم قاطي كنه !!!
              نه مشكل از ترك پد نيست چون با مجيك موسم باز مشكل حل نشده!

نظر

دوسته عزيز،
                اگه هارد رو فرمت كرديد و ز اول همه چيز رو نصب كردي و بازم مشكل بود سخت افزاريه!
                بعد از فرمت كردن هارد،بكاپ ها تو برنگردون !(ممكنه يه برنامه أي مانع يا مشكل درست ميكنه!)

نظر

يعني امكانش هست كه اگه مشكل سخت افزار داشته باشه با مجيك موسم مشكل داشته باشه؟

نظر

شما با يه مجيك ديگه هم تست كن!

نظر

صبر کنید ..
                    X