اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالا نیامدن مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بالا نیامدن مک

با سلام
    من قبلا با بوت کمپ ویندوز 8 نصب کرده بودم. یک درایو به اسم recovery hd ساخته بود. بعد این را پاک کردم. حال نه ویندوز بالا میاد نه مک. جه کنم؟
    با تشکر

دوست عزیز شما کل هاردو فرمت کردی البته به نظر من

نظر

نوشته اصلی توسط mosi.macbook نمایش پست ها
      با سلام
      من قبلا با بوت کمپ ویندوز 8 نصب کرده بودم. یک درایو به اسم recovery hd ساخته بود. بعد این را پاک کردم. حال نه ویندوز بالا میاد نه مک. جه کنم؟
      با تشکر
      خوب اشتباه کردید دوست من که این Drive را پاک کردی! نباید پاکش میکردی ، باید دوباره از اول مک را نصب کنی. برای ویندوز هم یک تستی بکن ببین توی Boot دکمه Option را که میگیره نشون میده ویندوز را یانه!
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
        خوب اشتباه کردید دوست من که این Drive را پاک کردی! نباید پاکش میکردی ، باید دوباره از اول مک را نصب کنی. برای ویندوز هم یک تستی بکن ببین توی Boot دکمه Option را که میگیره نشون میده ویندوز را یانه!
        وقتی option رو میگیرم فقط درایو ویندوز میاد ولی روش که کیلیک میکنم تو یه مرحله "Attempting repairs" گیر میکنه و هیچ اتفاقی نمیفته . من نمیخوام اطلاعات رو لپ تاپم پاک شه خواهشا یه راهی نشونم بدین چیکار کنم

نظر

دوست عزیز متاسفانه شما کل هاردو فرمت کردید و باید دوباره os x و ویندوز نصب کنید و با یه سری از برنامه های recovery شاید بتونی اطلاعات برگردونی

نظر

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
            دوست عزیز متاسفانه شما کل هاردو فرمت کردید و باید دوباره os x و ویندوز نصب کنید و با یه سری از برنامه های recovery شاید بتونی اطلاعات برگردونی
            فکر نکنم ایشون کل هارد را فرمت کرده باشن! ایشون یک Drive که خود مک برای Recovery میسازه را پاک کردن!

در جواب mosi :

اینکه چطوری mac را نصب کنید که اطلاعات نپره یکمی شرایط شما سخت هست.

اما تلاش برای Repair کردن بهتره ، بنظرم این کارو تست کنید ، یک DVD مک داخل بذارید و توی حالت Recovery بیایید بالا و توی Disk Utilities دوباره همون Repair ها که قبلا گفته بودم را به ترتیب بزنید را بزنید امیدوارم که درست بشه.
            ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 09-10-2012, 08:31 PM

نظر

فکر نکنم ایشون کل هارد را فرمت کرده باشن! ایشون یک Drive که خود مک برای Recovery میسازه را پاک کردن!

در جواب mosi :

اینکه چطوری mac را نصب کنید که اطلاعات نپره یکمی شرایط شما سخت هست.

اما تلاش برای Repair کردن بهتره ، بنظرم این کارو تست کنید ، یک DVD مک داخل بذارید و توی حالت Recovery بیایید بالا و توی Disk Utilities دوباره همون Repair ها که قبلا گفته بودم را به ترتیب بزنید را بزنید امیدوارم که درست بشه.
              با سپاس فراوان از شما و من رفتم تو ریکاوری ولی نمیشه هیچ کاری کرد با گوشی عکس گرفتم میذارم ببینین و یه راه حلی به من بدین مرسی

نظر

راستش دوست عزیز این قسمت یکمی کار داره و من نمیتونم دقیق بگم چی کار کنید و چی کار نکنید چون شاید به اشتباه کاری کنید و مقصر بشم.

اما یک راهی که شاید بتونه کمک کنه این هست که یک هارد External تهیه کنید و به ترتیب عکس زیر پیش برید :

قسمت ۳ باید درایو هارد external را بگیرید با موس رو روی قسمت ۴ درگ کنید و رها کنید تا اسمش داخل مستطیل ظاهر بشه. و بعد دکمه Restore را بزنید تا از هارد Backup بگیره.

بعد از اینکه backup گرفته شد بهتر هست روی یک سیستم دیگه تست کنید و ببیند محتوی همه فایلها هست یا نه.

** من تضمینی بابتش نمیکنم ، فقط راهی بود که به ذهنم رسید **

نظر

با سلام
                  من مک خودمو رو آپدیت کردم
                  بعد دانلود ری بوت شد
                  اما در اینجا موند و صفحه سفید آرم آپل و یه بار که تا میخواد پر شه خامخوش میشه
                  دوباره روشن میکنم همین اتفاق تکرار میشه
                  لطفا راهنماییم کنید
                  با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط mj_karimi نمایش پست ها
                    با سلام
                    من مک خودمو رو آپدیت کردم
                    بعد دانلود ری بوت شد
                    اما در اینجا موند و صفحه سفید آرم آپل و یه بار که تا میخواد پر شه خامخوش میشه
                    دوباره روشن میکنم همین اتفاق تکرار میشه
                    لطفا راهنماییم کنید
                    با تشکر
                    دکمه Option را قبل از اومدن لوگو Apple بگیرید ببینید درایو مک هست*؟

نظر

دکمه Option را قبل از اومدن لوگو Apple بگیرید ببینید درایو مک هست*؟
                      بله لوگوی apple hast
                      ویندوز هم کار میکنه

نظر

لوگوی Apple که نه! درایو بوت که مربوط به Mac هست! چک کنید ببینید هست یا نه!

نظر

طبق این عکس درایو مک انتخاب کن
                          فایل های پیوست شده

نظر

بله هر دو هست و وارد مک میشه و لوگوی apple میآد اما وسط نصب آپدیتها خاموش میکنه

نظر

نصب آپدیت ها ؟ میشه یم عکس بگیرید ؟ من فکر میکنم مک شما خراب شده داره Internet Recovery میکنه! اگر عکس بذارید بهتر میتونم مشکلتون را متوجه بشم.

نظر

صبر کنید ..
                              X