اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

محدود کردن cellular data

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• محدود کردن cellular data

سلام دوستان
    می خواستم بدونم راهی هست که به وسیله اون بشه استفاده از اینترنت سیم کارت رو محدود کرد؟ یعنی اینکه بدون off کردن cellular data بشه کاری کرد که آیپد خود به خود از اینترنت سیم کارت استفاده نکنه؟ در واقع میخوام مقداری سیم کارتم شارژ داشته باشه و فقط موقع استفاده از find my iphone توسط سایت icloud در صورتی که آیپد به وای فای وصل نیست از اینترنت سیم کارت استفاده کنه و آیپد همیشه قابل ردگیری باشه و فقط همین و شارژ سیم کارتم به خاطر استفاده خود به خود آیپد (موقع وصل نبودن به وای فای) کم نشه؟

منم همین مشکل رو دارم
    چون از سیمکارت فقط برای فرستادن sms استفاده میکنم میخوام edge غیرفعال بشه تا آیپد از اینترنت سیمکارت استفاده نکنه..
    فکرمیکنم sbsetting برای خاموش روشن کردن edge یک کلید داره ولی به خاطر مصرف باتریش نمیخوام نصبش کنم
    توییک های data blocker و edge disabler هم جواب ندادن..
    اگه دوستان راهی میدونن ممنون میشم راهنمایی کنن

نظر

در واقع میخوام مقداری سیم کارتم شارژ داشته باشه و فقط موقع استفاده از find my iphone توسط سایت icloud در صورتی که آیپد به وای فای وصل نیست از اینترنت سیم کارت استفاده کنه و آیپد همیشه قابل ردگیری باشه و فقط همین و شارژ سیم کارتم به خاطر استفاده خود به خود آیپد (موقع وصل نبودن به وای فای) کم نشه؟

واقعا اگر امکانش باشه خیلی عالی میشه.این اینترنت گرون و افتضاح جی پی آر اس فقط به درد همین find my iphone میخوره.
      البته یه مشکل دیگه هم هست و اونم اینه که اگر دقت کرده باشید دقیقا هنگام دریافتهای ناتیفیکیشنی دچار سکته میشه.یعنی اینکه مثلا اگر با ویبر یا یاهو مسنجر و یا با هرچیز دیگه ای , به یه نفر که با جی پی آر اس کانکته پیام بدین متوجه میشین که پیام خیلی دیر به طرف میرسه.(امتحان کنین) . و این موضوع باعث میشه که عملا برنامه فایند مای آیفون در صورتیکه ما اون گزینه رو فعال کنیم کارایی نداشته باشه.

نظر

محدود کردن cellular data

یک برنامه به نام battsaver تو سیدیا پیدا کردم که یکی از امکاناتش اینه که هر وقت وای فای وصل باشی دیتا رو خاموش کنه و هر وقت نتونست به وای فای وصل بشه دیتا رو متصل کنه نصب کردم اما کارکردش بگیر نگیر داره نمیشه روش حساب کرد

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 5.1.1)

نظر

صبر کنید ..
        X