اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمايي در مودر بالا نيامدن مك

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمايي در مودر بالا نيامدن مك

سلام به همگي

الان خواستم مك بوكمو روشن كنم يه صفحه سفيد مياد يه پوشه كه روش يه علامت سواله مياد وسط صفحه چشمك ميزنه... چى شده؟؟؟؟؟! چيكار كنم؟

موقه روشن شدن option بگیر برو رو هارد مک ببین اوکی میشه
    ویرایش توسط jahandideh : https://i-phone.ir/forums/member/58720-jahandideh در ساعت 07-10-2012, 03:13 AM

نظر

ميشه بگيدًدقيقا چكار بايد بكنم؟ option گرفتم به وايرلس وصل شد و نوشت internet recovery.. الان داره يه loading پر ميشه..!

نظر

نوشته اصلی توسط kooshai نمایش پست ها
        ميشه بگيدًدقيقا چكار بايد بكنم؟ option گرفتم به وايرلس وصل شد و نوشت internet recovery.. الان داره يه loading پر ميشه..!
        شما اگه option گرفتی و این اومده باید clean instal کنید، اما قبلش مطمعن شو که هاردت با لا میاد یا نه
        برای اینکار باید تو safe mode بری shift+s یا shift+v بگیر ببین میره

نظر

يعني اين loading بي فايدست و كنسلش كنم؟ وقتي روشنش ميكنم shift+v بگيرم يا اول option بگيرم؟

نظر

يعني اين loading بي فايدست و كنسلش كنم؟ وقتي روشنش ميكنم shift+v بگيرم يا اول option بگيرم؟
            من loading را ندیدم فکر کنم حتما lion دانلود میکنه و نصب میکنه اگه اینجوری بزار انجام بده

نظر

واي نه ه ه ه اگه هاردم چيزيش شده باشه كه بدبختم..كلي اطلاعات روش بود...اخه نه ضربه خورده نه هيچي...چرا؟؟؟!

نظر

واي نه ه ه ه اگه هاردم چيزيش شده باشه كه بدبختم..كلي اطلاعات روش بود...اخه نه ضربه خورده نه هيچي...چرا؟؟؟!
                اگه می تونی یه عکس بزار بشه دید

نظر

من با گوشي هستم الان..اگه ايميلتونو بديد الان واستون ميفرستم عكسشو..راهي هست اطلاعاتم بمونه؟

نظر

jahandidehsalman@yahoo.com
                    مگر از safe mode که گفتم بشه بری تو مکت

نظر

فرستادم..من الان گذاشتم اين loading كامل بشه نكنه همه چيزمو پاك كنه... ميترسم

نظر

من با گوشي هستم الان..اگه ايميلتونو بديد الان واستون ميفرستم عكسشو..راهي هست اطلاعاتم بمونه؟
                        من تا به حال همچین چیزی ندیدم اما فکر نمی کنم چیزی نصب کنه نگران نباش
                        من برای بچه ها پیام خصوصی گذاشتم تا بیان چک کنن
                        فایل های پیوست شده

نظر

مرسي از لطفت دوست عزيزم..ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
                            من تا به حال همچین چیزی ندیدم اما فکر نمی کنم چیزی نصب کنه نگران نباش
                            نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
                            من برای بچه ها پیام خصوصی گذاشتم تا بیان چک کنن

دوست عزیز این داره از روی اینترنت Recovery میکنه! و فایلها مورد نیاز برای بالا آوردن Recovery را فراهم میکنه.

اگر شما DVD نمک داری ، داری بذار داخل! دکمه Option را بگیر ! بعد روی Mac OS بزن تا Recovery بیاد بالا!
                            بعد برو منوی Utilities > Disk Utilities را باز کن! از Disk Utitlies اگه میتون یک عکس بگیر! بذار اینجا تا ببینم مشکل چیه!
                            یا اگر نمیتونی عکس بذاری ببین ایجا چی نوشته :
                            ببین مثل من هست یا زده failing - (پایین عکس که مستطیل سفید رنگ هست )

ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 07-10-2012, 04:32 AM
                            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

همه ي كارهايي كه گفتيد انجام دادم اما اون پايين S.m.a.r.t. اضلا نيست..بقيه گزينه ها هستن.. اگه ايميل بديد عكسشو واستوم ميفرستم

- - - - - - - - - -

همه ي كارهايي كه گفتيد انجام دادم اما اون پايين S.m.a.r.t. اضلا نيست..بقيه گزينه ها هستن.. اگه ايميل بديد عكسشو واستوم ميفرستم

نظر

صبر کنید ..
                              X