اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل فعال نشدن ایمیل در setting

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل فعال نشدن ایمیل در setting

سلام دوستان هر کاری می کنم ایمیلمو تو ایپد قبول نمی کنه یعنی تو ستینک میشینه اما داخل خود میل باز پسو میخواد
    و هر چغدر میزنم قبل نمکنه اما از safari میشه رفت
    کمک کنید لطفا
    heeelppppppppppppp
    ویرایش توسط jahandideh : https://i-phone.ir/forums/member/58720-jahandideh در ساعت 05-10-2012, 09:50 PM

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
    سلام دوستان هر کاری می کنم ایمیلمو تو ایپد قبول نمی کنه یعنی تو ستینک میشینه اما داخل خود میل باز پسو میخواد
    و هر چغدر میزنم قبل نمکنه اما از safari میشه رفت
    کمک کنید لطفا
    heeelppppppppppppp
    من خوب متوجه نشدم،الان مشکل شما اینه که هر بار که برنامه میل رو باز میکنید،ازتون پسورد میخواد!؟(در صورتی که تو setting زدید!؟)
    اگه اره،یه دور کلا امانت میلتون رو از تو setting پاک کنید و بعد دوباره وارد شید.

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
      من خوب متوجه نشدم،الان مشکل شما اینه که هر بار که برنامه میل رو باز میکنید،ازتون پسورد میخواد!؟(در صورتی که تو setting زدید!؟)
      اگه اره،یه دور کلا امانت میلتون رو از تو setting پاک کنید و بعد دوباره وارد شید.
      مرسی sega جان
      نه میلو تازه وارد کردم تو ایپد وحالا تو setting بعد از زدن پس اینو میده
      yahoo! server unavailable
      please try again
      حالا موندم بعد از این هم که done میزنم اینو می گه
      this account may not be able to send or receive emails.are you want to save?

نظر

يك بار با ويـــــ پـــ ن امتحان كنيد مشكلتون حل خواهد شد!

نظر

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
          مرسی sega جان
          نه میلو تازه وارد کردم تو ایپد وحالا تو setting بعد از زدن پس اینو میده
          yahoo! server unavailable
          please try again
          حالا موندم بعد از این هم که done میزنم اینو می گه
          this account may not be able to send or receive emails.are you want to save?
          خب شما با قند شکن تست کن،حل میشه

نظر

دوست عزیز مشکل از ایمیل دستگاهتان است جدیدا به واسطه عوض شدن پورت های ورودی یاهو و گوگل و حتی msn اون هم لاگین نمیشه چون app ایمیل دستگاه شما روی همان پورت های قبلی فعالیت میکند اما احتمالا پیغام هایی مربوط به ایمیل دستگاهتان دریافت کرده اید که نوشته آپدیت و یا کنسل اما نگران نباشید دستگاه خود را به ورژن بالاتر آی او اس ببرید تا مشکلتان حل شود

نظر

صبر کنید ..
            X