اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل خل نشدنی گیر کردن رو لوگو اپل !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل خل نشدنی گیر کردن رو لوگو اپل !

سلام بچه ها 3جی اس دارم old bootroom 5.1.1 شارژش تموم شد بعد که زدم به شارژ رو لوگو دیگه هنگ کرد! هر کاری کردم درست نشد. باطری هم عوض کردم درست نشد! بعد ریستورس کردم به 6 باز هم بعد از اینکه ریستور تموم میه رو لوگوی اپل گیر میکنه!! جالب اینجاست که آیتونز گوشی رو میشناسه و انگار نه انگار که هنگه اما باز هم گیر کرده رو لوگوی اپل!!! 10 بار ریستور کردم درست نشد!
    کمک کنید ممنونم

نوشته اصلی توسط rooly نمایش پست ها
    سلام بچه ها 3جی اس دارم old bootroom 5.1.1 شارژش تموم شد بعد که زدم به شارژ رو لوگو دیگه هنگ کرد! هر کاری کردم درست نشد. باطری هم عوض کردم درست نشد! بعد ریستورس کردم به 6 باز هم بعد از اینکه ریستور تموم میه رو لوگوی اپل گیر میکنه!! جالب اینجاست که آیتونز گوشی رو میشناسه و انگار نه انگار که هنگه اما باز هم گیر کرده رو لوگوی اپل!!! 10 بار ریستور کردم درست نشد!
    کمک کنید ممنونم
    سلام شما ری استورکه میکنید بکاپ رو بر میگردونید ؟
    اگه اره : 1 بار ری استورکنید بکاپ رو برنگردونید باید درست بشه
    اگه نه : چون با ری استور درست نشده فکرکنم سخت افزاری باشه به دفتر سایت ببرید
    http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

نه بر نمیگردونم . یک بار که اینطوری شد گوشی باز کردم باطری رو دوباره جا انداختم بالا اومد. اما باتری رو شارژ نمیکرد! دوباره ریستور کردم که دیگه هر کار میکنم بالا نمیاد!

نظر

نوشته اصلی توسط rooly نمایش پست ها
        نه بر نمیگردونم . یک بار که اینطوری شد گوشی باز کردم باطری رو دوباره جا انداختم بالا اومد. اما باتری رو شارژ نمیکرد! دوباره ریستور کردم که دیگه هر کار میکنم بالا نمیاد!
        دوست عزیزشما که تهرانی ببر دفتر سایت یه نشونی بدی بدنیست. ادرسشو پست قبل دادم

- - - - - - - - - -
        زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

صبر کنید ..
        X