اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل شارژر iPhone 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل شارژر iPhone 3gs

دوستان همین الان داشتم با گوشی صحبت میکردم و گوشی رو قطع کردم ...

بعد تا به شارژر زدم نه سیستم اونو شناخت ... نه الان دکمه ی هوم کار میکنه نه اسپیکر ها ...

کلا گوشی یه بلای بدی سرش اومده ... سیم شارژر هم وضع جالبی نداشت ... ته سیم ها کمی کنده شده بود و با چسب بسته شده بود ... سیم های نقره ای رنگ که زیر روکش پلاستیکی هست اونا هم کنده شده بود ... کلا کار میکرد ولی حتما اتصالی چیزی شده ...

خواهش میکنم کمک کنید چیکار کنم الان بلایی سر گوشی نیومده باشه ؟ ممکنه همش نرم افزاری باشه ؟ لطف کنید راهنمایی کنید چون خیلی بهم ریختم

مدیریت:عنوان تاپیک اصلاح شد لطفا قوانین رو مطالعه کنید.
    ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 04-10-2012, 12:26 AM

بلا آمدن به سر iPhone 3gs

دكمه هوم وپاور رو ده ثانيه بگير

———————————————
    عشق داغي است كه تامرگ نيايد نرود...
    هركه برچهره ازاين داغ نشاني دارد...

نظر

نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
      دكمه هوم وپاور رو ده ثانيه بگير

———————————————
      عشق داغي است كه تامرگ نيايد نرود...
      هركه برچهره ازاين داغ نشاني دارد...

عزیز هیج اتفاقی نیفتاد ... فقط دکمه ی پاور رو که نگه میداریم و power off ظاهر میشه اومد

یعنی دکمه ی هوم عملا کار نکرد ... چه اتفاقی باید بیفته ؟؟؟

الان اسپیکر هم کار نمیکنه ... نه موقعی که موزیک اجرا میشه نه پاور رو میزنم صدای لاک شدن گوشی نمیاد

نظر

خوب دکمه home کارنمیکنه .نمیشه home & power با هم بگیری. فکرمیکنم تنها راهش ری استور باشه
        زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

یک دور ریستور کنید
          اگه نشد ببرید به دفتر سایت نشون بدید

نظر

بچه ها اطلاعات غلط ندید لطفا
            دوست عزیزم 100 درصد فلت اسپیکر و سوکت شارژ و هوم از روی برد جدا شده (چون همشون یه فلت دارن)
            کافیه گوشی رو باز کنید و فلت رو با احتیاط جا بزنید
            موفق باشی دوست گلم

نظر

نوشته اصلی توسط insins نمایش پست ها
              بچه ها اطلاعات غلط ندید لطفا
              دوست عزیزم 100 درصد فلت اسپیکر و سوکت شارژ و هوم از روی برد جدا شده (چون همشون یه فلت دارن)
              کافیه گوشی رو باز کنید و فلت رو با احتیاط جا بزنید
              موفق باشی دوست گلم
              ممنون دوسته عزیز بابت پاسخت،
              ولی شما اول یه دور ریستور بکن تا بفهمیم سخت افزاریه یا نه!
              (چون یهو و الکی که مشکل سخت افزاری پیش نمیاد!)
              اگه بازم مشکل داشت،حرف کاربر(insins) عزیز ،درسته

نظر

عزیزان گوشی یهو اینطور شد و بیشترین حدس من روی کابل معیوبی بود که متاسفانه عوضش نکردم

فقط احتمال میدم که خدا کنه مورد نرم افزاری باشه

نظر

دوستان متاسفانه گوشی رو با کابل دیگه امتحان کردم ... مشکل از کابل نبود ...

گوشی دکمه ی هوم و اسپیکر و لابد میکروفونش کار نمیکنه ... ورودی شارژر هم همینطور ... یعنی نمیتونم به پی سی وصل کنم و یا شارژ کنمش ... یه دوستمون تو بالا اینو گفتن که :

الان من باید گوشی رو کجا ببرم برای تعمیر ؟ من خودم شمال هستم ... خودم که از پسش بر نمیام ؟!!! چقدر ممکنه خرج رو دستم بزاره ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

دوست عزيز ادرس دفترسايت و ميزارم اگه رفتي تهران ببر ياكسي رو داشتي بده ببره .ميتوني زنگ بزني و هماهنگ كني باهاشون . به نظر من هرجايي نبر واسه تعمير
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html
                    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

نوشته اصلی توسط msb88 نمایش پست ها
                      دوست عزيز ادرس دفترسايت و ميزارم اگه رفتي تهران ببر ياكسي رو داشتي بده ببره .ميتوني زنگ بزني و هماهنگ كني باهاشون . به نظر من هرجايي نبر واسه تعمير
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html
                      نمیدونید نهایتا چقدر هزینه بر هست ؟ با توجه به مشکل که واسش پیش اومده قطعه سوخته یا از جا در اومده ؟

اولین باره همچین موردی برام پیش اومده و خیلی هم عجیب و یه دفعه ای هست ... خود به خود در واقع اینطوری شد

نظر

C:\Documents and Settings\sabz_pc\Desktop\IMG_0039.PNG
                        [IMG]C:\Documents and Settings\sabz_pc\Desktop\IMG_0039.PNG[/IMG]
                        سلام وارادت
                        من دیروز گوشی شارزتمام شدوگوشی خاموش شدوقتی شارژکردم وروشن شد درحالت سافت مدقرارگرفته حتی ریست کردم وبا دکمه پاوروهوم خاموش روشن کردم فایده ای نداشت باز با سافت بالا میاد چیکارباید بکنم ؟

نظر

مشکل شارژر iPhone 3gs

نوشته اصلی توسط roughani2001 نمایش پست ها
                          C:\Documents and Settings\sabz_pc\Desktop\IMG_0039.PNG
                          [IMG]C:\Documents and Settings\sabz_pc\Desktop\IMG_0039.PNG[/IMG]
                          سلام وارادت
                          من دیروز گوشی شارزتمام شدوگوشی خاموش شدوقتی شارژکردم وروشن شد درحالت سافت مدقرارگرفته حتی ریست کردم وبا دکمه پاوروهوم خاموش روشن کردم فایده ای نداشت باز با سافت بالا میاد چیکارباید بکنم ؟
                          لطفاً سوالتون را در یک جا مطرح کنید!
                          آخرین برنامه ای که از سیدیا نصب یا آپدیت کرده اید را حذف کنید.

----------------------------------------------
                          برآنچه گذشت وآنچه شکست حسرت نخور **** زندگی اگر زیبا بود با گریه شروع نمی شد

نظر

صبر کنید ..
                          X