اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کامل نصب سیری بر روی تمامی دستگاه های iOS به صورت رایگان در ios 6 و 5 با ac!d siri

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوست عزیز ممنونم
    من روی آیپد نسل سوم با آی او اس 5.1.1 تست کردم بدون مشکل جواب داد
    فقط یک مقدار کند هست که خوب اون هم به خاطر سرورش هست.

نظر

آموزش کامل نصب سیری بر روی تمامی دستگاه های iOS به صورت رایگان در ios 6 و 5 با ac!d siri

در کل وقتی فینگیلی پی ان وصل خیلی بهتر و سریعتر جواب میده

نظر

من روی آیپد دو با آی او اس 5.1.1 هم نصب کردم به خوبی جواب داد
        نمیدونم چرا دوستان مشکل داشتن . به خوبی کار میکنه

نظر

بنده هم نصب كردم و به خوبي جواب داد،اصلا مشكلي براي من رخ نداد و الان هم دارم با لذت تمام ازش استفاده ميكنم

نظر

من روی 6.0.1 تست کردم نشد،siriتو general نیومد

نظر

نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
              سلام به همه دوستای گلم
              تو انجمن سرچ کردم چیزی پیدا نکردم در مورد این برنامه
              چند روزی باهاش کار کردم اول خوب بود ولی بعضی موقع ها خیلی طول میکشید تا جواب بده این شد که منصرف شدم اینجا بگم
              اما الان ۲ روزه که با فینگیلی پی ان خیلی سریع جواب میده ( احتمالا مشکل از طرف ما بود نه سرور )
              مزیت این توییک اینه که خیلی راحت حرفهارو میفهمه ، من تو ایپد نسل سوم در ios 6 دستوراتی که میدم نمیفهمه اما این سیری پورت شده خیلی جالبه که میفهمه
              دوستان خودم این توییک رو در ۵.۱.۱ تست کردم هیچ مشکلی واسه دیوایس ایجاد نمیکنه

خب بریم واسه نصب :

سورس زیرو اضافه کنید
              کد HTML:
              http://cydia.bassamkassem.com
              اگر دستگاه شما آیفون یا آیپاد تاچ است ، از این سورس Ac!d Siri را نصب کنید. در صورتی که دستگاه شما آیپد است ، از این سورس Ac!d iPad را نصب کنید.
              دوستان دقت کنید اسم دو توییک در [] قرار دارد
              حجم توییک ۹۵ مگابایت هست پس کمی تحمل کنید تا نصب شه
              حالا سورس زیر هم اضافه کنید
              کد HTML:
              http://wordjelly.com/repo
              از این سورس Control Panel 5.1.1/5.0.1 رو نصب کنید
              به Setting رفته و وارد بخش Wordjelly شوید. گزینه Install The Certificate را انتخاب کنید تا نصب شه
              تمومه ، فقط بخش Setting به General رفته و Siri را از حالت OFF به حالت ON تغییر وضعیت دهید

به تمامی دوستانی که رو ورزن 6 هستن توصیه میکنم به هیچ وج این روش رو امتحان نکن چون بعد امتحان مستقیم
              باید برن واسه ریستور من که رفتم واسه ریستور

نظر

نوشته اصلی توسط egbal نمایش پست ها
                به تمامی دوستانی که رو ورزن 6 هستن توصیه میکنم به هیچ وج این روش رو امتحان نکن چون بعد امتحان مستقیم
                باید برن واسه ریستور من که رفتم واسه ریستور
                دوست عزیز مشکل خودتون رو به همه بسط ندید چون باعث گمراهی میشه..چرا به هیچ وجه امتحان نکنند؟؟

بنده روی ایفون 3gs فریمور 6.1 تست کردم به خوبی کار میکنه بدون هیچ مشکلی

روی ایفون 4 فریمور 6.0.1 هم نصب کردم و تست شد و به خوبی کار میکرد بدون مشکلی...

شما مشکل پیدا کردی به سایرین توصیه نکنید که به هیج وجه نصب نکنند.

برنامه های سایدیا همینطوره نصبشون با ریسکه....بنده با برنامه ساده ای مثل barrel مجبور به ریستور شدم عزیز حالا لازمه توصیه کنم به همه که نصب نکنند؟
                ویرایش توسط alimt699 : https://i-phone.ir/forums/member/30223-alimt699 در ساعت 19-02-2013, 04:55 PM

نظر

کسی میتونه لینک دانلود فایل deb بده به من...

نظر

جواب داد . آیفون 4 ، 6.1

نظر

با سلام برای من هم جواب داد 3gs 6.1.2

نظر

من با موفقیت نصب کردم روی ipad2 ورژن ۶ اما سیری جواب نمیده اصلا در ضمن سیری توی setting خودش خاموش میشه یکی کمک کنه

نظر

من انجام لآدم ولي نشد چرا؟

نظر

دوست عزیز سرور word jelly یکی از خنگ ترین سرورهای پورت سیری هست که از نظر data base غیرقابل اطمینان هست. بر روی ios 6 درصد ریسکش بسیار بالاست.
                            برای سیری روی ios 6 از این تاپیک استفاده کنید.
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread81579.html

نظر

بچه ها این Siri در IPod touch 4g با ورژن 5.0.1 هم کار میکنه ؟؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X