اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

توییک فوق العاده bridge | ایمپورت فایل های دانلود شده به اپلیکیشن های اصلی iOS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• توییک فوق العاده bridge | ایمپورت فایل های دانلود شده به اپلیکیشن های اصلی iOS

نوشته اصلی توسط hamid fc
    کار این برنامه انتقال موزیک و ويدئو به قسمت iPod و Video آی دیوایس شما است. در این صورت دیگه به iTunes برای انتقال موزیک و ویدئو نیاز ندارید.مهمترین خاصیتش اجرای موزیک و ویدئو در هر قسمتی از iDevice است. مهم نیست این فایل ها کجا باشند. با این برنامه برای انتقال موزیک و ويدئو حتی به کامپیوتر نیاز نخواهید داشت.موزیک ها و ویدئو هایی که ایمیل شده باشند و حتی توسط دانلود منیجر در بروزر iDevice دانلود شده باشند ،این برنامه قادر به انتقال این فایل ها به قسمت های مربوطه است.قبل از شروع به عملیات import فایل ها، قادر به مشاهده این فایل ها خواهید بود و در صورت تمایل عملیات import رو انجام میدهید. حتی به شما اجازه میدهد قبل از import کردن، اسم و اطلاعات فایل رو به دلخواه ویرایش کنید.در کل برنامه بسیار خوبی است و پیشنهاد میکنم حتما نصب بفرمایید.

Uploadbaz.com: One click file hosting

دوستان این توییک واسه WhatsApp هم جواب میده ؟

یعنی آهنگ هایی که واسمون میفرستن رو میتونیم انتقال بدیم توی برنامه موزیک ؟ اگه بله چطوری ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Satiani نمایش پست ها
      دوستان این توییک واسه WhatsApp هم جواب میده ؟

یعنی آهنگ هایی که واسمون میفرستن رو میتونیم انتقال بدیم توی برنامه موزیک ؟ اگه بله چطوری ؟
      اطالاع ندارم ، اما این توییک مال 3 سال پیشه و فکر نکنم که روی iOS های جدید اصلا جواب بده!

نظر

نسخه 1.2.4 برنامه با iios 8 هماهنگ شده

نظر

نسخه ۱.۳ هم اوکی شده و عالی کار میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
            نسخه ۱.۳ هم اوکی شده و عالی کار میکنه
            با سلام
            شما از کدوم سورس دانلود کردید؟من هرکدوم رو که استفاده کردم تو اکتیویشن میمونه و برنامه فعال نمیشه

نظر

سلام
              من از این برنامه رو ای او اس 8.0.2 استفاده میکردم یه اپدیت داد که منم کردم از انجا همه چیز خراب شد وقتی بازش میکنم میزنه activating bridge بعد دیگه نمیره چندین بار ری اینستال ریموو و اینسال استفاده از چیز پی ان ولی بازم همونه خیلی برنامه خوبیه
              البته یه سری برنامه دیگم هست مثل boltapp / audio explorer+ / mewseek همشون رو نوشته 7.x
              الان تست کردم bolt کار نمیکنه رو 8
              الان mewseek رو دارم تست میکنم نسخه اصلیش اکتیویشن میخواد نسخه hack your iphone هم اکتیویتورش و خودش برام ای او اس 6 و 7 هستن
              audio explorer + از hackyour iphone به خوبی رو ios 8.0.2 کار میکنه نوشته برای 7.x ولی رو 8 هم کار میکنه
              ویرایش توسط Sam_najian : https://i-phone.ir/forums/member/115623-sam_najian در ساعت 10-09-2015, 01:55 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Sam_najian نمایش پست ها
                سلام
                من از این برنامه رو ای او اس 8.0.2 استفاده میکردم یه اپدیت داد که منم کردم از انجا همه چیز خراب شد وقتی بازش میکنم میزنه activating bridge بعد دیگه نمیره چندین بار ری اینستال ریموو و اینسال استفاده از چیز پی ان ولی بازم همونه خیلی برنامه خوبیه
                البته یه سری برنامه دیگم هست مثل boltapp / audio explorer+ / mewseek همشون رو نوشته 7.x
                الان تست کردم bolt کار نمیکنه رو 8
                الان mewseek رو دارم تست میکنم نسخه اصلیش اکتیویشن میخواد نسخه hack your iphone هم اکتیویتورش و خودش برام ای او اس 6 و 7 هستن
                audio explorer + از hackyour iphone به خوبی رو ios 8.0.2 کار میکنه نوشته برای 7.x ولی رو 8 هم کار میکنه
                فایل کرک شده نسخه 1.3:
                org.thebigboss.bridge_v1.3_iphoneos-arm_julioverne
                نسخه قبلی رو پاک کنید و اینو نصب کنید.
                توییک +safari downloader هم همین قابلیت رو داره و با سافاری هم میتونید دانلود کنید.

نظر

صبر کنید ..
                X