اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خسته شدم کمک کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خسته شدم کمک کنید

سلام خوبین دوستان میدونم اسم تاپیک درست نیست ولی واقعان خستم من ایپادمو تحویل گرفتم بعد خواستم جیل کنم وقتی خواستم به 5.1.1 جیل کنم جیل کردم بعد فهیمدم نت میخواد بعد گفتمن بذار پاک کنم بعد دوباره نصب میکنم بعد یکی از برنامه هاشو پاک کردم تا اینکه wifi گرفتم بعد دیگه جیل نمیشه میگه جیلبریک شده اومدم تغیرر رستور بدم دوباره به 5.1.1 که در هنگام نصب ارور 3014 میده بعد گیر کرد تو اون عکس یو اس بی ایتونز که کلید پاور با هوم رو گرفتم باز همون عکس اومد تو ایتونز شناسایی شد دوباره بعد رو همون صفحه بود که دوباره برنامه ios 5.1.1 نصب کردم تو همون حالت و اینسری ارور 3194 داد هر کاری میکنم این دو تا ارور میاد.
    ویرایش توسط tas021 : https://i-phone.ir/forums/member/104995-tas021 در ساعت 02-10-2012, 09:56 AM

خسته شدم کمک کنید

نمی تونی به ۵.۱.۱ ریستور کنی اپل وقتی یه iOS جدید میده جلوی اپدیت و یا ریستور به iOS قبلی ها رو میگیره

اگر ش ش نداری مجبوری به ios6 ریستور کنی

هنوز هم برای این فریمور جیلبریک پاداری نیومده پس شما فعلاً جیلبریک و از دست دادی
    حالانظر بقیه دوستان هم باید خوند

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

اشتباه شما همین جاست
      چون فرومویر 6 اومده شما دیگه نمیتونین به 5.1.1 ریاستور کنین
      باید فرومویر 6 رو دانلود کنین که در حال حاضر جیلبریکی برباش نیست
      کمی شکیبا باشید

نظر

خسته شدم کمک کنید

شما میگید آیپادم بعد میاید بخش iPhone 4s تاپیک میزنی چرا؟

نظر

نوشته اصلی توسط keyvanamin نمایش پست ها
          شما میگید آیپادم بعد میاید بخش iPhone 4s تاپیک میزنی چرا؟
          دوسته گرامی کمی توجه کنی بخش ایپاد موجود نیست چون فک کنم به این خاط ایپاد با ایفون فرقشون تو سیم کارت هست

نظر

صبر کنید ..
          X