اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط milimod نمایش پست ها
    با سلام

من تا بحال ایفون نداشتم و الان ی ایفون 5 میخوام بگیرم - چون قیمت خوبی داره و ارزش داره میخوام بگیرم ولی یکم کیج شدم

تا اونجایی که سرچ کردم iphone 5 در مدل های (A1428) و (A1429) و (A1442) وارد بازار شده

که مدل (A1428) از 4g ساپورت نمیکنه ، و دو مدل بعدی 4g ساپورت میکنن

سوال بنده اینه که:

1- آیا این مشکلات ربطی به ورژن ios دستگاه داره ؟ آیا با اپدیت به ios10 مشکلات برطرف میشه ؟

2- لطفا ی توضیح مشخصی در رابط با این مشکل بدین و اگه احیاناً گوشی که گرفتم (A1428) بود ، راهی وجود داره تا قابلیت 4g توش فعال کنم ؟

3- کدوم ورژن ios مناسب iphone 5 هست و آیا با اپدیت به ورژن 10 دستگاه کند نمیشه ؟

ممنونم
    سلام
    اگه بتونید کمی بودجه خودتون رو افزایش بدید و حداقل آیفون 6 بخرید بهتره. آیفون 5 رو اصلا توصیه نمیکنم بخرید.
    زمان خرید گوشی دست دوم و کار کرده خیلی خیلی دقت کنید هیچ اپل آیدی روی گوشی ست نشده باشه ( هم قسمت اپل آیدی و هم آیکلود باید خالی باشه )
    حتی اگر میتونید قبل از خریدن از فروشنده بخواهید که خودش گوشی رو ریستور کنه.
    با اینکار اگر به هر دلیلی زمان ریستور شدن گوشی نیاز به رمز اپل ایدی داشته باشه فروشنده باید مشکل رو برطرف کنه و شما ضرر نمیکنی.
    موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      سلام
      اگه بتونید کمی بودجه خودتون رو افزایش بدید و حداقل آیفون 6 بخرید بهتره. آیفون 5 رو اصلا توصیه نمیکنم بخرید.
      زمان خرید گوشی دست دوم و کار کرده خیلی خیلی دقت کنید هیچ اپل آیدی روی گوشی ست نشده باشه ( هم قسمت اپل آیدی و هم آیکلود باید خالی باشه )
      حتی اگر میتونید قبل از خریدن از فروشنده بخواهید که خودش گوشی رو ریستور کنه.
      با اینکار اگر به هر دلیلی زمان ریستور شدن گوشی نیاز به رمز اپل ایدی داشته باشه فروشنده باید مشکل رو برطرف کنه و شما ضرر نمیکنی.
      موفق باشید
      ممنون از پاسختون

فقط اگه راجب مشکل 4g اطلاعاتی دارین ذکر کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط milimod نمایش پست ها
        ممنون از پاسختون

فقط اگه راجب مشکل 4g اطلاعاتی دارین ذکر کنید
        تا اونجاییکه من میدونم پشتیبانی کردن از 4g و غیره مربوط به سخت افزار گوشی هستش و ارتباطی به نرم افزار نداره!!!!
        البته تو بعضی فروم ها و انجمن های دیگه هم خوندم که علیرغم اینکه کشور خودشون 4g دارند و رو گوشی هم علامت lte نمایش داده میشه ولی سرعت واقعی روی این مدل گوشی بیشتر از 3g نیست.

نظر

• دوستان iOS 10.3.3 که آخرین iOS برای آیفون 5 هست چقدر حجم قابل استفاده (آزاد) میذاره برای ظرفیت 16 گیگ؟

نظر

• سلام گوشى من 5s 32g هست يك هفته هست كه گوشيم يك بار تلگرامش هنگ كرد تلگرام و پاك كردم خواستم از اپ استور دانلود كنم نشد و ديگه كلا هيچ برنامه اى دانلود نميشه و اين ارور و ميده

you've already purchased this so
            It will be downloaded now at no additional charge
            ممنون ميشم راهنماييم كنيد

نظر

• سلام
              سیستم عامل گوشی من ios 10 هست از وقتی اپدیت ios 10 را زدم (البته فکر میکنم از اون زمان بود مشکلی برام پیش اومده که بطور خودکار personal Hotspot روشن میشه
              البته من از اون استفاده میکنم ولی چندین بار چک کردم که خاموش کردم بعد روز بعد دیدم خودکار روشن شده که این مسئله باعث مصرف زیاد باتری هست
              دوستان اکه میدونند مشکل از کجاست لطف میکنید بفرمایید
              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidhad نمایش پست ها
                سلام
                سیستم عامل گوشی من ios 10 هست از وقتی اپدیت ios 10 را زدم (البته فکر میکنم از اون زمان بود مشکلی برام پیش اومده که بطور خودکار personal Hotspot روشن میشه
                البته من از اون استفاده میکنم ولی چندین بار چک کردم که خاموش کردم بعد روز بعد دیدم خودکار روشن شده که این مسئله باعث مصرف زیاد باتری هست
                دوستان اکه میدونند مشکل از کجاست لطف میکنید بفرمایید
                ممنون
                سلام
                کسی در این مورد اطلاعی نداره؟

نظر

• سلام . لطفا میشه کمک کنید . اینکه آیفون 5 اس دارم و خاموش شده و بالا نمیاد . هیچ گونه بک آپی هم ندارم . فقط اطلاعات گوشیم رو میخوام و از خیر خود گوشی گذشتم لطفا هر راه حلی هست و میشه که انجام داد چه از طریق خودم چه کس دیگه بیان کنین . ممنون میشمممممم

نظر

• نوشته اصلی توسط MemarT نمایش پست ها
                    سلام . لطفا میشه کمک کنید . اینکه آیفون 5 اس دارم و خاموش شده و بالا نمیاد . هیچ گونه بک آپی هم ندارم . فقط اطلاعات گوشیم رو میخوام و از خیر خود گوشی گذشتم لطفا هر راه حلی هست و میشه که انجام داد چه از طریق خودم چه کس دیگه بیان کنین . ممنون میشمممممم
                    گوشیتون بزنید توی شارژ اگر خودش بالا اومد که هیچ اگر نیومد دکمه هوم و پاور رو باهم اونقدر نگهدار تا ارم سیب اپل بیاد روی صفحه و رها کن تا گوشی بالا بیاد اگر به این دو حالت بالا بیاد میتونی بزنی با ایتونز و بکاپ بگیری اگر بالا نیاد و روشن نشه گوشی نمیشه
                    شاید باطری گوشیتون مشکل پیدا کرده باشه به هر حال اگر با کارایی که گفتم بالا نیومد بهتره به تعمیر کار نشون بدی

نظر

• بسیار ممنونم ولی تمام این راه ها رو انجام دادم حتی موقع شارژ زدن حالت اتصالی پیدا میکرد . تعمیرکارم بردم گفت فرمت میشه و کل اطلاعاتت میره . فقط اطلاعاتمو میخوااااااااااام

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                      گوشیتون بزنید توی شارژ اگر خودش بالا اومد که هیچ اگر نیومد دکمه هوم و پاور رو باهم اونقدر نگهدار تا ارم سیب اپل بیاد روی صفحه و رها کن تا گوشی بالا بیاد اگر به این دو حالت بالا بیاد میتونی بزنی با ایتونز و بکاپ بگیری اگر بالا نیاد و روشن نشه گوشی نمیشه
                      شاید باطری گوشیتون مشکل پیدا کرده باشه به هر حال اگر با کارایی که گفتم بالا نیومد بهتره به تعمیر کار نشون بدی
                      بسیار ممنونم ولی تمام این راه ها رو انجام دادم حتی موقع شارژ زدن حالت اتصالی پیدا میکرد . تعمیرکارم بردم گفت فرمت میشه و کل اطلاعاتت میره . فقط اطلاعاتمو میخوااااااااااام

نظر

• نوشته اصلی توسط MemarT نمایش پست ها
                        بسیار ممنونم ولی تمام این راه ها رو انجام دادم حتی موقع شارژ زدن حالت اتصالی پیدا میکرد . تعمیرکارم بردم گفت فرمت میشه و کل اطلاعاتت میره . فقط اطلاعاتمو میخوااااااااااام

- - - - - - - - - -

دوست عزیز تا گوشی روشن نشه و بالا نیاد هیچ کاری تقریبا از دست من و شمای کاربر عادی بر نمیاد برای اطلاعاتش شاید تعمیرکارای حرفه ای بتونن کاری بکنن به مراکز معتبر برای تعمیر توی شهرتون مراجعه کن

نظر

• سلام، خسته نباشید.
                          من ایفون 5 دارم باتریشم تازه عوض کردم. ایفونم کسی بهم داده. قبلا 4اس داشتم.
                          الان با وای فای روشن و استفاده از تلگرام بین هر دو الی سه دقیقه یک درصد کم می کنه این الان طبیعیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط farzadevan نمایش پست ها
                            سلام، خسته نباشید.
                            من ایفون 5 دارم باتریشم تازه عوض کردم. ایفونم کسی بهم داده. قبلا 4اس داشتم.
                            الان با وای فای روشن و استفاده از تلگرام بین هر دو الی سه دقیقه یک درصد کم می کنه این الان طبیعیه؟
                            بله طبیعیه

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidhad نمایش پست ها
                              سلام
                              کسی در این مورد اطلاعی نداره؟

اگه میتونی گوشیتو دانگرید کن و بعدش آپدیت توسط آیتونز انجام بده

نظر

• نوشته اصلی توسط farhang_h55 نمایش پست ها

اگه میتونی گوشیتو دانگرید کن و بعدش آپدیت توسط آیتونز انجام بده
                                چیزی به اسم دانگرید دیگه نداریم توی دنیای اپل

نظر

صبر کنید ..
                                X