اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mammadrdd نمایش پست ها
    مبارک باشه عزیز

نه زیاد تفاوت نداره

من همه پارت ناامبر ها را داشتم

اکه مشکل زردی صفحه و سبز شدن صفحه هنگام روشن کزدن گوشی نداشته باشه اوکی هست

سلام
    مرسی
    نه مشکلی ندارم
    فقط کلا همینقدر شارژ مصرف میکنه خیلی زود تموم میکنه
    میزارمش 97%
    بعد بازی میکنم تا شب یه 35 تایی میشه تقریبا

نظر

• سلا م دوستان.
      من وقتي از طريق خود گوشي ميرم تو قسمت software update نوشته كه بايدبه itunes وصل شه اما وصل كه ميكنم خود ايتونز ميخواد كل update رو دانلود كنه يعني با خود گوشي نميتونم آپديت كنم
      همچنين آيتونز هم موقع back up گرفتن ارور ميده . ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

نظر

• دوستان میشه در مورد زردی صفحه توضیح بدن ممنون میشم

نظر

• زردی صفحه مربوط به شرکت سازنده هستش معمولا سامسونگ به آبی میزنه و ال سی دی های ساخت lg به زردی میزنه در کنار هم قرار دادنشون مشخصشون میکنه وگرنه زیاد معلوم نیست..

نظر

• نوشته اصلی توسط Polonium نمایش پست ها
            کسی از دوستان جای منصفی سراغ داره برای پانچ سیم کارت
            متاسفانه فروشنده ها رقم های نجومی درخواست می کنن برای پانچ کردن یک سیم کارت

تشریف بیارید دفتر انجمن رایگان انجام میشه ...
            تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

سلام
              دوستان كسي با واي فاي مشكل نداره؟من امروز هر كاري ميكنم نميتونم به واي فاي متصل بشم .البته ديروز دو سه جا به واي فاي متصل شدم و مشكلي نبود!!!!!ممنون اكه راهنمايي كنيد

نظر

گوشي من تو ورژن ٦ با يه سري از مودم ها مشكل داشت ولي بعد لز آپديت به٦.٠.١ حل شده

نظر

من الان رو همين ورژن ٦.٠.١هستم ولي مشكل دارم .

نظر

• یه رست نت ورک بزن حسام جون ببین ok میشه یا نه..

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                      یه رست نت ورک بزن حسام جون ببین ok میشه یا نه..
                      پويا جان داداش ممنون . ولي ريست كردم بازم درست نشد.😢

نظر

• زردی صفحه مربوط به شرکت سازنده هستش معمولا سامسونگ به آبی میزنه و ال سی دی های ساخت lg به زردی میزنه در کنار هم قرار دادنشون مشخصشون میکنه وگرنه زیاد معلوم نیست..
                        تو عکس آخری انگار برای خودتون هست درسته؟
                        اگر هست و می دونید می شه بگید اونی که به زردی می زنه پارت نامبر کجاست و اونی که به آبی برای کجاست

نظر

• نوشته اصلی توسط Dj Hossein نمایش پست ها
                          تو عکس آخری انگار برای خودتون هست درسته؟
                          اگر هست و می دونید می شه بگید اونی که به زردی می زنه پارت نامبر کجاست و اونی که به آبی برای کجاست
                          نه عزیزم مال خودم نیست و به پارت نامبر هم مربوط نمیشه گول این حرفارو نخور..
                          من آیفون 4 پارت نامبر امارات داشتم زرد بود فروختم 4s گرفتیم با دوستم 2 تا پارت lla گرفتم مال اون ابی شد مال من بازم زرد..!!!
                          اینا همش شانسیه.
                          البته به نظرم اونی که به زردی میزنه کار باهاش راحت تره چشم رو دیرتر خسته میکنه ولی اون ابی واسه من غیر قابل تحمله.
                          ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 23-11-2012, 07:38 PM

نظر

• آقا یکی به من کمک کنه!کیفیت عکسایی که میگیرم خوب نیست...بدتر از اون فیلمبرداریش 24 فریم بر ثانیه هست!توی همه سایتا زده 30 فریم بر ثانیه میگیره!نمیدونم چیکار کنم؟!این همه پول دادم بابتش الان موندم توش
                            یه سوال دیگه داشتم اینکه پشت قاب گوش من ICCID و Carrier Part No نوشته شده...من هم الان دارم باهاش کار میکنم مشکلی ندارم...اس ام اس میتونم بگیرم و بفرستم...میتونم تماس بگیرم.فقط وقتی که صاحب مغازه بازش کرد سیم کارتی داخلش نبود و وقتی سیم کارت منو توش گذاشت گوشی اومد بالا و هیچ اکتیو کردنی نمیخواست!تاریخش هم به زبان هلندی نوشته بود!تازه توی قابش سوزن سیم کارت هم نداشت!اعصابم به کلی ریخته بهم یکی جواب منو بده...پارت نامبرم هم LLA هست!یکی از دوستان میگفت شاید گوشیت Refurbish باشه!یکی دیگه هم میگفت بعضی وقتا این Earpod های گوشیو برمیدارن قلابی میذارن توش!خواهشاً یکی کمکم کنه :-((

نظر

• نوشته اصلی توسط Saeid3GS نمایش پست ها
                              آقا یکی به من کمک کنه!کیفیت عکسایی که میگیرم خوب نیست...بدتر از اون فیلمبرداریش 24 فریم بر ثانیه هست!توی همه سایتا زده 30 فریم بر ثانیه میگیره!نمیدونم چیکار کنم؟!این همه پول دادم بابتش الان موندم توش
                              یه سوال دیگه داشتم اینکه پشت قاب گوش من ICCID و Carrier Part No نوشته شده...من هم الان دارم باهاش کار میکنم مشکلی ندارم...اس ام اس میتونم بگیرم و بفرستم...میتونم تماس بگیرم.فقط وقتی که صاحب مغازه بازش کرد سیم کارتی داخلش نبود و وقتی سیم کارت منو توش گذاشت گوشی اومد بالا و هیچ اکتیو کردنی نمیخواست!تاریخش هم به زبان هلندی نوشته بود!تازه توی قابش سوزن سیم کارت هم نداشت!اعصابم به کلی ریخته بهم یکی جواب منو بده...پارت نامبرم هم LLA هست!یکی از دوستان میگفت شاید گوشیت Refurbish باشه!یکی دیگه هم میگفت بعضی وقتا این Earpod های گوشیو برمیدارن قلابی میذارن توش!خواهشاً یکی کمکم کنه :-((
                              دوست عزیز اونکه اکتیو شده الان بیشتر آیفون 5 های تو بازار اکتیو شدن از قبل واسه تست . اما اینکه سوزن سیم نیست چون گوشی شما احتمالا ماله وریزون نسخه وریزون سوزن نداره . راجع مشکل عکس ها نمیدونم مشکلت چیه.

نظر

نوشته اصلی توسط iphonestevejobs نمایش پست ها
                                دوست عزیز اونکه اکتیو شده الان بیشتر آیفون 5 های تو بازار اکتیو شدن از قبل واسه تست . اما اینکه سوزن سیم نیست چون گوشی شما احتمالا ماله وریزون نسخه وریزون سوزن نداره . راجع مشکل عکس ها نمیدونم مشکلت چیه.
                                هيچ ايفوني رو برا تست كردن اكتيو نميكنن كه فقط يه بار روشنش ميكنن
                                اكتيو نميكنن

Sent from my iphone

نظر

صبر کنید ..
                                X