اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

AppSync 6 برای ios 6 نهایی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام، آقا یه سوال؟! این برنامه روی آیفون ۵ کارمیکنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط D.city نمایش پست ها
      سلام، آقا یه سوال؟! این برنامه روی آیفون ۵ کارمیکنه؟
      بله دوست گرامی کار میکنه

نظر

آقایون من هر وقت می خوام نرم افزار های کرک شده نصب کنم روی آیفون 4 اس ام ارور سینک فیلد می ده آیتونز باید همین نرم افزار رو نصب کنم؟آی او اس 6.1 ریستورشده گوشی و جیلبریک

نظر

شما نرم افزار ifunbox را از لینک زیر دانلود کنید و با استفاده از این نرم افزار اپ های کرک تون رو نصب کنید!!
          http://www.i-phone.ir/forums/thread25751.html
          ایا اپ سینک نصب کردین؟؟

نظر

من هم نمیتونم برنامه کرک شده نصب کنم
            دستگاهم جیلبریک شده و appsync5 نصب کردم. ولی نه با ifunbox و نه با itunes تونستم چیزی نصب کنم.
            ورژن itunes 11.01 , ifunbox2.1 هست
            دستگاهم ipad3 هست

نظر

نوشته اصلی توسط milligator نمایش پست ها
              من هم نمیتونم برنامه کرک شده نصب کنم
              دستگاهم جیلبریک شده و appsync5 نصب کردم. ولی نه با ifunbox و نه با itunes تونستم چیزی نصب کنم.
              ورژن itunes 11.01 , ifunbox2.1 هست
              دستگاهم ipad3 هست
              يه مشكل تازه بر خوردم
              از اپل استور هم ديگه نميتونم چيزي دانلود كنم
              This app is not compatible with this ipad پيغام مىده

نظر

با سلام
                من یک ای پد مینی خریدم جیلبرک رو نصب کردم و پوشه cydia در صفحه ضاهر شد ولی نمی توانم برنامه ای نصب کنب ارور فایلد میده وقتی وارد cydia می شم گویا باید جهت فعال شدن به اینترنت وصل شد ولی من وایرلس ندارم و فقط از طریق کامپیوتر به اینترنت متصل می شوم
                برای بار اول است با ای او اس کا می کنم و چه تنظیماتی در ایپد باید انجام بدم

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad2010 نمایش پست ها
                  با سلام
                  من یک ای پد مینی خریدم جیلبرک رو نصب کردم و پوشه cydia در صفحه ضاهر شد ولی نمی توانم برنامه ای نصب کنب ارور فایلد میده وقتی وارد cydia می شم گویا باید جهت فعال شدن به اینترنت وصل شد ولی من وایرلس ندارم و فقط از طریق کامپیوتر به اینترنت متصل می شوم
                  برای بار اول است با ای او اس کا می کنم و چه تنظیماتی در ایپد باید انجام بدم

با تشکر
                  بله دوست من برای استفاده از سایدیا نیاز به اینترنت دارید.

اگر وایرلس ندارید اما دستگاهی دارید که دارای وایرلس هست مثل لپ تاپ میتونید اینترنت لپ تاپ رو روی دستگاه ایپد خودتون از طریق وایرلس دستگاه ها Share کنید و استفاده کنید.

فکر کنم این دو تاپیک بتونه کمکتون کنه.

http://www.i-phone.ir/forums/thread45692.html
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread8975.html

بهنر هست اموزش های مرتبط با کاربران جدید و اشنایی با اصطلاحات و مراجع رو در انجمن موجود هست در بخش های اموزش بخونید خیلی مفید هست

نظر

با سلام خدمت همگی اساتید محترم

من به تازگی ایفون 5 خردیم و جیلبریک هم کردم ولی نمی دونم چجوری باید برنامه نصب کنم
                    فایل cydia اضافه شده توی گوشیم حالا من می خوام از سایت های دیگه برنامه های که دانلود کردم رو نصب کنم چجوری باید نصب کنم
                    من در اندروید برنامه ها رو می ریختم تو گوشی و بعدش نصب میکردم ولی توی ایفون 5 نمی دونم چه جوری باید برنامه نصب کرد
                    برنامه های مورد نیاز برای نصب برنامه رو معرفی کنید و در صورت امکان لینک دانلودش رو هم قرار بدید
                    و چنتا سایت وطنی خوب برای دانلود هم معرفی کنید متشکرم دوستان
                    ویرایش توسط raymoon : https://i-phone.ir/forums/member/125797-raymoon در ساعت 28-05-2013, 01:05 AM

نظر

با سلام خدمت همگی اساتید محترم

من به تازگی ایفون 5 خردیم و جیلبریک هم کردم ولی نمی دونم چجوری باید برنامه نصب کنم
                      فایل cydia اضافه شده توی گوشیم حالا من می خوام از سایت های دیگه برنامه های که دانلود کردم رو نصب کنم چجوری باید نصب کنم
                      من در اندروید برنامه ها رو می ریختم تو گوشی و بعدش نصب میکردم ولی توی ایفون 5 نمی دونم چه جوری باید برنامه نصب کرد
                      برنامه های مورد نیاز برای نصب برنامه رو معرفی کنید و در صورت امکان لینک دانلودش رو هم قرار بدید
                      و چنتا سایت وطنی خوب برای دانلود هم معرفی کنید متشکرم دوستان
                      ویرایش توسط raymoon : https://i-phone.ir/forums/member/125797-raymoon در ساعت 28-05-2013, 08:55 AM

نظر

يا تشكر از راهنمايى شما

نظر

نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
                          این سورسی که نوشتی اشتباس

درستش اینه

Bl00dra1n's Repository - MyRepoSpace.com
                          ممنون

نظر

صبر کنید ..
                          X