اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایا به نظر شما md314 از نظر config لب تاب مناسبی است؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ایا به نظر شما md314 از نظر config لب تاب مناسبی است؟

ممنون میشم نظراتتون بگین

بستگی داره نیاز شما از لپتاپ چی باشه
    من MD313 دارم به جز بعضی موقعه ها که تو xcode هنگ میکنه خداروشکر خوبه و من راضی ام
    ۳۱۴ که به نظرم بهتر هم هست

نظر

از نظر من خوبه اما مشکلی که باهاش دارم اینه که بگم سرعتش میاد پایین و باید بعد از ۷-۸ ماه باید کلین اینستالش کنید! من آبان سال پیش خریدم تا الان ۲ با کلین اینستال کردم به خاطر سرعت پایین!

نظر

نوشته اصلی توسط a/\/\ir نمایش پست ها
        از نظر من خوبه اما مشکلی که باهاش دارم اینه که بگم سرعتش میاد پایین و باید بعد از ۷-۸ ماه باید کلین اینستالش کنید! من آبان سال پیش خریدم تا الان ۲ با کلین اینستال کردم به خاطر سرعت پایین!
        این موضوع کاری به سخت افزار لپ تاپ نداره. مشکل از نرم افزارهایی هست که نصب می کنید و ...
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
          این موضوع کاری به سخت افزار لپ تاپ نداره. مشکل از نرم افزارهایی هست که نصب می کنید و ...
          فعلا که مشکل حل شده اگر مشکلی پیش امد پخ میدم

نظر

كانفينگش خوبه!ولي همه اينا به كار خودت با دستگاه ربط داره!( يكي رو مكش هزار تا برنامه با بازي اجرا ميكنه و....خب فكر كنم اين مدل براي اين كار كم بياره!ولي براي كاراي سنگين (خيلي نه!)عاليه!)

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
              كانفينگش خوبه!ولي همه اينا به كار خودت با دستگاه ربط داره!( يكي رو مكش هزار تا برنامه با بازي اجرا ميكنه و....خب فكر كنم اين مدل براي اين كار كم بياره!ولي براي كاراي سنگين (خيلي نه!)عاليه!)
              منم میخواستم ببینم میتونه pes 13 رو high resolotion ران کنه یا نه...

نظر

نوشته اصلی توسط M_R_H_A نمایش پست ها
                منم میخواستم ببینم میتونه pes 13 رو high resolotion ران کنه یا نه...
                تو خود محيط مك، به احتمال ٩٠٪ با بالا ترين ويژگي ها كار ميكنه
                ولي بحتون پيشنهاد ميكنم كه رم رو به ٨ يا ٦ ارتقا بديد(از ٤)خيلي اختلاف سرعتش محسوسه!!

نظر

صبر کنید ..
                X