اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب سیستم عامل روی iBook

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب سیستم عامل روی iBook

سلام
    یکی از دوستام یک iBook داره فک کنم ماله 2001 باشه و می خواد او اس رو اپ دیت کنه .هر چی اینجا گشتم فقط در مورد iBook آی دیوایس مطلب می یاد! اگه کسی می تونه من رو راهنمایی کن ممنون می شم.

مشخصا تش اینه :
    iOS 9.2
    Cpu 800 Mhz
    Ram 384
    HDD 30 Gig
    او اس رو شخم زده!
    می خوام بدونم که بالاترین او اسی که می شه روش نصب کرد چیه
    و چطوری باید این کار رو بکنیم
    مرسی
    پ
    نکته : با آپدیت خودش نمی شه..! چون برنامه ای که باهاش می شه به نت وصل شد خراب شده...باید از نو نصب بشه...

نوشته اصلی توسط joopinahmadi نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستام یک iBook داره فک کنم ماله 2001 باشه و می خواد او اس رو اپ دیت کنه .هر چی اینجا گشتم فقط در مورد iBook آی دیوایس مطلب می یاد! اگه کسی می تونه من رو راهنمایی کن ممنون می شم.

مشخصا تش اینه :
    iOS 9.2
    Cpu 800 Mhz
    Ram 384
    HDD 30 Gig
    او اس رو شخم زده!
    می خوام بدونم که بالاترین او اسی که می شه روش نصب کرد چیه
    و چطوری باید این کار رو بکنیم
    مرسی
    پ
    نکته : با آپدیت خودش نمی شه..! چون برنامه ای که باهاش می شه به نت وصل شد خراب شده...باید از نو نصب بشه...
    آخرين ورژني كه براي iBook ٢٠٠١ اومده،همون اخرين نسخه tiger هست!

نظر

مرسی....چه قدر سریع...! کرک و پرم ریخت..!!! خوب از کجا دانلود کنم و چطور نصب کنم...! فک کنم خیلی جوابش طولانی باید یاشه..! البته اگه سایت خارجی هم می شناسید که قدم به قدم توضیح داده هم خوبه...

نظر

مرسی....چه قدر سریع...! کرک و پرم ریخت..!!! خوب از کجا دانلود کنم و چطور نصب کنم...! فک کنم خیلی جوابش طولانی باید یاشه..! البته اگه سایت خارجی هم می شناسید که قدم به قدم توضیح داده هم خوبه...
        اگر اشتباه نکنم مدل دستگاه شم M8758LL/A هست ( البته میزان رم اعلام شده توسط شما با جدولی که تو لینک پایین هست مطابقت نداره )
        iBook (800 MHz 32 VRAM), iBook (900 MHz 32 VRAM), iBook (14.1 LCD 900 MHz 32 VRAM) - Technical Speci
        و چون پایین ترین مدل ibook هست کمی شک داشتم که میشه روش ۱۰.۴ نصب کرد یا نه اما خوشبختانه دیدم شدنی هست و چند نفری که دستگاه مشابه شما رو برای فروش در اینترنت گذاشتند همه از ۱۰.۴ استفاده می کنند.
        معقول ترین راه دانلود هم تورنت هست
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

مرسی

احتمالا رمش رو اضافه کردن قبلا چون این نت بوک تا یه ماه پیش در انگستان بوده!! lol

حالا چجوری باید نصبش کرد..!؟ من تا حالا هیچ مک اواسی رو نصب نکردم..! راهنمای نصبش رو از کجا پیدا کنم؟

نظر

خب شما بايد dvd رو داشته باشي يا ز تورنت دانلود كني و روي cd بزني(clean install هم شما بايد بكنيد!)

نظر

مرسی

احتمالا رمش رو اضافه کردن قبلا چون این نت بوک تا یه ماه پیش در انگستان بوده!! lol

حالا چجوری باید نصبش کرد..!؟ من تا حالا هیچ مک اواسی رو نصب نکردم..! راهنمای نصبش رو از کجا پیدا کنم؟
              روش کار بسیار ساده هست
              روی dvd که مک رو رایت کردید دستگاه رو ریست کتید و با زدن کلید option یا Alt منوی بوت رو بیارید و گزینه سی دی یا dvd انتخاب کنید
              از اون به بعد نصبش معمولی هست. درایو رو فرمت می کنید و برای نصب آمادش می کنید
              این هم یک لینک تورنت برای تایگر مخصوص power pc ها ( ibook ها )
              Mac OS X 10.4 Tiger DVD (PPC) (download torrent) - TPB
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

میشه عکسشو بزاری واسمون؟

نظر

حالا من میرم دانلود می کنم و انجام می دم نتیجه رو همین جا می گم که اگه کسی مثه من بود کارش راه بیفته ...راستی من چطوری می تونم از مراحل کار عکس بگیرم اینجا بذارم...! باید با دوربین معمولی باشه یا می شه از اسکرین اسکرین شات گرفت...!
                  ویرایش توسط joopinahmadi : https://i-phone.ir/forums/member/39576-joopinahmadi در ساعت 30-09-2012, 03:19 PM

نظر

حالا من میرم دانلود می کنم و انجام می دم نتیجه رو همین جا می گم که اگه کسی مثه من بود کارش راه بیفته ...راستی من چطوری می تونم از مراحل کار عکس بگیرم اینجا بذارم...! باید با دوربین معمولی باشه یا می شه از اسکرین اسکرین شات گرفت...!
                    فرقي نداره ولي اسكيرين شات اسونتر و كوتاه تره!
                    شما از صفحه مكة اسكرين شات بگير و بعد تو هاست انجمن اپلود كن

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                      فرقي نداره ولي اسكيرين شات اسونتر و كوتاه تره!
                      شما از صفحه مكة اسكرين شات بگير و بعد تو هاست انجمن اپلود كن
                      چطور اسکرین شات بگیرم وقتی داره نصب می شه!!!؟ کامندش چیه؟ کجا ذخیره می کنه؟

نظر

چطور می شه درحالیکه درام اوس رو نصب م یکنم اسکرین شات بگیرم؟ کامندشو بلد نیستم و کجا می ریزه؟

بخاطر اینترنت با سرعت مافوق نور این پست دو بار وارد شد! شرمنده ی اخلاق ورزشی...
                        ویرایش توسط joopinahmadi : https://i-phone.ir/forums/member/39576-joopinahmadi در ساعت 03-10-2012, 12:45 PM

نظر

چطور می شه درحالیکه درام اوس رو نصب م یکنم اسکرین شات بگیرم؟ کامندشو بلد نیستم و کجا می ریزه؟
                          Shift+command+4
                          البته من از اسنو به بعد با اين كلمنند،اسكرين شات ميگرفتم(نميدونم رو ١٠.٥ هم همينه يا نه!)

نظر

صبر کنید ..
                          X