اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیفیت صفحه نمایش مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کیفیت صفحه نمایش مک بوک پرو

من یه مک بوک پرو دارم ۳۱۳ . چند تا سوال درباره کیفیت صفحه نمایش مک بوک دارم
    داستان چیه ریزلوشن مک بوک ۱۲۸۰ هست و یه لبتاب دل 1330 داشتم که رزلوشنش ۱۴۴۰ بود.ولی کیفیت تصویر صفحه نمایش مک بوک خیلی بالاتره ! چرا ؟
    وقتی تو دل یه ویدیو پلی میکردم ارژینال سایزش خیلی بزرگ بود . ولی همون ویدیو تو مک بوکم خیلی کوچیکه.
    ظاهرا فشردگی پیکسل مک بوک بیشتره ولی چجوری ؟ این ۱۲۸۰ هست و دل ۱۴۴۰ ؟
    دوستان میشه منو روشن کنن داستان چیه

آیا دل هم 13 اینچ و led بود؟

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad037 نمایش پست ها
      من یه مک بوک پرو دارم ۳۱۳ . چند تا سوال درباره کیفیت صفحه نمایش مک بوک دارم
      داستان چیه ریزلوشن مک بوک ۱۲۸۰ هست و یه لبتاب دل 1330 داشتم که رزلوشنش ۱۴۴۰ بود.ولی کیفیت تصویر صفحه نمایش مک بوک خیلی بالاتره ! چرا ؟
      وقتی تو دل یه ویدیو پلی میکردم ارژینال سایزش خیلی بزرگ بود . ولی همون ویدیو تو مک بوکم خیلی کوچیکه.
      ظاهرا فشردگی پیکسل مک بوک بیشتره ولی چجوری ؟ این ۱۲۸۰ هست و دل ۱۴۴۰ ؟
      دوستان میشه منو روشن کنن داستان چیه
      دوست عزیز رزولوشن یه طول داره یه عرض یا بر اساس حجم پیکسل شناخته میشه
      مثلا صفحه لپ تاپ من 800*1280 هست
      مک بوک رتینا 1800*2880 هستش
      الان این لپ تاپ دل شما 1440 چیه؟
      1440p که نیست

نظر

١٤٤٠ رز ولشون؟!!! عزيزم فول اچ دي ١.٨٠
        بعد مك بوك رنينا رزولوشن بعلت تراكم پيكسل از قدرت بينايي فردي كه ١٠ از ١٠ گرفته بالاتره
        دوستان بعضي أوقات اشتباه ميكنند در اصل اين تركم پيكسل شرطه
        ویرایش توسط hitman908 : https://i-phone.ir/forums/member/50859-hitman908 در ساعت 28-09-2012, 01:46 PM

نظر

منظورم اینه که وقتی رزلوشن را تو تنظیمات میخوای ست کنی برا میگه 1280 * 720 و در دل میگه 1440 *720 مثلا
          هر دو دوایس ۱۳ اینچ هستن حالا به تناسب باید کیفیت تصویر دل و تراکم پیکسلش بیشتر باشه
          *منظورم مک بوک رتینا نیست . منظور مک بوک معمولی هستش
          *فکر میکنم مونیتور dell ال سی دی باشه

نظر

دوست عزیز کلا مانیتور های اپل از دیگر برند ها کیفیت بهتری دارن . مثلا خودم ایر ۱۱ اینچی دارم که رزولیش 768 1366 هستش و با مانیتور هر برندی مقایسه کردم ایر خودمو بیشتر دوست داشتم

نظر

اره دیگه همین
              فکر میکنم موضوع کیفیت ساخته . و اپل تونسته حتی با پیکسل کمتر صفحه نمایش با کیفیتری را تولید کنه

نظر

صبر کنید ..
              X