اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع تمامی محدودیت های اساسی اپل در یک پست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رفع تمامی محدودیت های اساسی اپل در یک پست

سلام دوستان 
    از اونجایی که اپل روی دیوایس هاش به خاطر سیاست هایی که داره یک سری محدودیت هایی قرار داده که واقعا بدون رفع اونها خیلی از انتظارات عادیمون از دیوایسمون برآورده نمیشه تصمیم گرفتم برای دوستانی که تازه وارد دنیای اپل می شن  و می خوان دیوایسشون حداکثر کارایی رو براشون داشته باشه و از اونجایی که پیگیری و سرچ کردن تک تک اینها و امتحان کردن و در آخر پیدا کردن و انتخاب بهترین گزینه خیلی زمان بر هست خواستم که بهترین گزینه ها رو برای هر مورد به صورت خلاصه توی این پست قرار بدم تا دوستان استفاده کنن  
    امیدوارم که مفید باشه

قبل از هر چیز برای رفع  محدودیت ها می بایست دیوایستون را جیلبریک کنید که باید بگم که با آموزشهایی که دوستان زحمت کشیدند و به صورت قدم به قدم توی همین فروم قرار دادند کار نسبتا ساده ای هست

۱. محدودیت های itunes 
    راه حل: استفاده از نرم افزار itools 
    دانلود 

۲. محدودیت نبود فایل منیجر 
    راه حل : نصب نرم افزار  ifile 
    دانلود 

۳. اینیستال کردن فایل های ipa به وسیله خود دیوایس 
    راه حل: نرم فزار installous
    دانلود

آموزش : فایل مورد نظر را به وسیله ifile در آدرس documents :::> installous:::> downloads ریخته سپس وارد نرم افزار installous شده و روی downloads کلیک کرده و سپس فایل مورد نظر را اینیستال کنید

۴. محدودیت دانلود و آپلود  
    سورس sinfuliphonerepo.com را در سیدیا اضافه کنید سپس به قسمت سرچ رفته و safari download manager و safari upload enabler cracked را سرچ کرده و نصب کنید
    برای دانلود می توانید از نرم افزار downloader elite نیز استفاده کنید
    دانلود

۵. کیبورد فارسی 
    در سیدیا ikeyex 3 را سرچ کرده و نصب کنید 

۶. پشتیبانی از فلش و دسترسی به سایتهایی مثل ی.و ت.و، ب و آپارات 
    استفاده از مرورگر puffin 
    دانلود

۷. پخش تمامی فرمت ها و انواع فایلهای ویدئویی 
    نصب نرم افزار avplayer hd
    دانلود

۸. ه.ی.ل.ش.ر پ.ش.ن 
    همان نرم افزار puffin 
    (بدون کاهش سرعت مخصوصا موقع استفاده از gprs باید بگم که نه تنها سرعت رو کم نمی کنه و در کمال تعجب حتی شاید سریعتر از سافاری!! ) 
    دانلود

۹. رفع محدودیت بلوتوس
    خرید نرم افزار air blue sharing که قیمتش بین 12 تا ۱۵ هزار تومن هست و متاسفانه نسخه کرکی که کار کنه و مشکلی واسه دیوایس به وجود نیاره فکر نمی کنم موجود باشه
    ( اگه از دوستان کسی سراغ داره لطفا معرفی کنه )

۱۰. شارژ اعتبار سیم کارت به وسیله خود آیپد 
    در سیدیا queryussd را سرچ کرده ونصب کنید حال در قسمت ستینگ می توانید تنظیمات این توییک را انجام دهید و کدهای دستوری را برای شارژ مجدد سیم کارت و یا اطلاع از میزان مانده حساب و...  وارد کنید.

۱۱. اتصال دیوایس به پی سی بدون نیاز به نرم افزار و همانند یک فلش مموری و انتقال اطلاعات
    خرید نرم افزار pwn tunes با قیمت حدود ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان 
    متاسفانه کرک شده این نرم افزار نیز موجود نیست

۱۲. نمایش کتابهای الکترونیکی (pdf و epub)
    نصب ibooks
    دانلود

۱۳. انتقال موزیک به قسمت ipod به وسیله خود دیوایس
    استفاده از نرم افزار mewseek و دانلود آن از سورس Repo.insanelyi.com

۱۴. اختصاص قسمتی از هارد دیوایس به عنوان یک فلش مموری ( در این حالت با اتصال دیوایس به پی سی یک درایو مانند یک فلش مموری باز شده که می توان اطلاعات روی آن ذخیره کرد و روی پی سی دیگر آن اطلاعات را برداشت اما امکان دسترسی به فایلها روی خود دیوایس نیست)
    سورس http://apt.dmytro.me را در سیدیا اضافه کنید و usb drive را نصب کنید
    (نصب از سایر سورسها ممکن است نرم افزار به درستی عمل نکند)
    ویرایش توسط moh3nj : https://i-phone.ir/forums/member/79817-moh3nj در ساعت 02-01-2013, 07:47 AM

بیشتر این محدودیت ها با جلبریک حل میشه

نظر

تو قرن حاضر محدوديت معني به اون شكل نداره فقط ممكنة سرعت شما رو در رسيدن به إمكانات كم كنه

نظر

هیچ جایگزینی واسه pwn tunes نیست ؟
        می خوام بتونم آهنگهایی که دانلود میکنم رو بریزم تو موزیکِ (ipod) خود گوشی ؟

iPhone, Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad79
          دستت درد نکنه !ولی خیلی سطحی درست کردی !
          میتونستی کامل ترم توضیح بدی×
          هدف بیشتر معرفی بهترین گزینه و راه حل بوده توی این پست تا آموزش و اینکه به صورت خلاصه همه ی موارد آورده بشن ولی اگه هر کدوم از دوستان در مورد هر کدوم از موارد توضیح خواستند بگن تا راهنمای قدم به قدم رو بزارم

نوشته اصلی توسط amirreza11 نمایش پست ها

iPhone, Tapatalk
          جایگزین واسه pwn tunes متاسفانه نیست ولی واسه کاری که می خوای بکنی راه حل هست توی پست اول مورد ۱۳ رو اضافه می کنم
          ویرایش توسط moh3nj : https://i-phone.ir/forums/member/79817-moh3nj در ساعت 29-09-2012, 02:13 AM

نظر

نوشته اصلی توسط moh3nj نمایش پست ها
            سلام دوستان 
            از اونجایی که اپل روی دیوایس هاش به خاطر سیاست هایی که داره یک سری محدودیت هایی قرار داده که واقعا بدون رفع اونها خیلی از انتظارات عادیمون از دیوایسمون برآورده نمیشه تصمیم گرفتم برای دوستانی که تازه وارد دنیای اپل می شن  و می خوان دیوایسشون حداکثر کارایی رو براشون داشته باشه و از اونجایی که پیگیری و سرچ کردن تک تک اینها و امتحان کردن و در آخر پیدا کردن و انتخاب بهترین گزینه خیلی زمان بر هست خواستم که بهترین گزینه ها رو برای هر مورد به صورت خلاصه توی این پست قرار بدم تا دوستان استفاده کنن  
            امیدوارم که مفید باشه
            .
            .
            .

۹. رفع محدودیت بلوتوس
            خرید نرم افزار air blue sharing که قیمتش بین 12 تا ۱۵ هزار تومن هست و متاسفانه نسخه کرکی که کار کنه و مشکلی واسه دیوایس به وجود نیاره فکر نمی کنم موجود باشه
            ( اگه از دوستان کسی سراغ داره لطفا معرفی کنه )
            .............Repo.insanelyi.com
            سلام
            آیا واقعا راهی دیگه برای مشکل بلوتوس وجود نداره؟ من هندزفری بلوتوس استفاده می کنم موقع رانندگی و لازمش دارم کسی می تونه راهنمایی کنه که بشه بدون جیلبریک مشکل بلوتوس رو حل کرد

نظر

ولی آِفون تو قسمت pdf محدودیت نداره که اونو جزو محدودیتهاش شمرده اید! safari به راحتی pdf ها رو خودش ساپورت میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط moh3nj نمایش پست ها
                جایگزین واسه pwn tunes متاسفانه نیست ولی واسه کاری که می خوای بکنی راه حل هست توی پست اول مورد ۱۳ رو اضافه می کنم
                دو ست عزیز سلام و تشکر. Mewseek رو نصب کردم خیلی هم خوب کار میکنه ممنون از راهنماییت. آیا برنامه مشابهی برای video ها هم هست ؟

iPhone, Tapatalk
                ویرایش توسط amirreza11 : https://i-phone.ir/forums/member/75477-amirreza11 در ساعت 30-09-2012, 12:17 AM

نظر

نوشته اصلی توسط djgholum نمایش پست ها
                  سلام
                  آیا واقعا راهی دیگه برای مشکل بلوتوس وجود نداره؟ من هندزفری بلوتوس استفاده می کنم موقع رانندگی و لازمش دارم کسی می تونه راهنمایی کنه که بشه بدون جیلبریک مشکل بلوتوس رو حل کرد
                  محدودیت بلوتوث آیفون فقط برای ارسال و دریافت فایل و دیتا هست و براحتب از انواع هندزفری می توان استفاده کرد

نظر

Re: رفع تمامی محدودیت های اساسی اپل در یک پست

سلام با تشکر از پست مفیدتون فقط ،
                    شماره ی 5 فکر نکنم رو ایپد جدید کار کنه و برنامه های جایگزین باید استفاده کرد ، واسه کیبورد فارسی enable persian keyboard به نظرم کم درد سر تره ، و واسه فایل های متنی ،پی دی اف ، word و.. برنامه ی Goodreader خیلی قوی تر از ibooks هست.

متاسفانه با نقشه ی جدید هم میتونید برای رفع مشکل نقشه برنامه ی sygic یا navigation هم معرفی کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط djgholum نمایش پست ها
                      سلام
                      دوست عزیز حالا چه اصراری هست جیلبریک نکنید ؟! جیلبریک کن عزیزم
                      نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                      ولی آِفون تو قسمت pdf محدودیت نداره که اونو جزو محدودیتهاش شمرده اید! safari به راحتی pdf ها رو خودش ساپورت میکنه
                      آره درسته سافاری pdf رو ساپورت می کنه ولی اگه بخواید کتاب الکترونیکی روی دیوایستون بریزید باید از ibook یا نرم افزار مشابه استفاده کنید که البته ibook بهترین گزینه هست البته شاید نشه اسم اینو محدودیت گذاشت ولی اسمش مهم نیست زیاد سخت نگیر منظور اینه که یکی از ملزومات واسه دیوایس هست که به صورت دیفالت وجود نداره
                      دو ست عزیز سلام و تشکر. Mewseek رو نصب کردم خیلی هم خوب کار میکنه ممنون از راهنماییت. آیا برنامه مشابهی برای video ها هم هست ؟

iPhone, Tapatalk
                      خواهش می کنم ، برای ویدیو ها از avplayer استفاده کنید چون از نظر حفظ کیفیت در پخش ویدیو از videos که به صورت دیفالت وجود داره کمی نداره به اضافه اینکه خیلی امکانات بیشتر و بهتری داره ، و به وسیله ifile می تونید ویدیو هایی که دانلود کردید رو به این نرم افزار اضافه کنید و پلی کنید
                      ویرایش توسط moh3nj : https://i-phone.ir/forums/member/79817-moh3nj در ساعت 30-09-2012, 01:48 AM

نظر

اي ول عالي بود مرسي

نظر

iPhone, Tapatalk
                          Bridge
                          میتونی باهاش آهنگ به قسمت موزیک اضافه کنی و کاور خواننده رو هم بزاری

نظر

ایده جالبی واقعا جای تحسین داره
                            از دیگر مشکلات محدودیت صفحات و فولدر ها هست که امیدوارم استارتر به پست اول اضافه کنند
                            نرمافزارهای over board و folder enhancer و infini board که همگی بایستی از سایدیا نصب شوند

نظر

اگر آیپد رو جیلبریک کنم مشکلی پیش نمیاد؟

نظر

صبر کنید ..
                              X