اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با gprs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با gprs

با سلام,گوشیه من وقتی gprs اش آنه خود به خود دیتا سند و ریسیو میکنه و کیلوبایت میندازه ثانیه ای 2 3 کیلوبایت در حالت دیفالت که هیچ برنامه ای هم حتی weather فعال نباشه,هم ایرانسل هم همراه اول اینجوریه,چیزی مثه firewall نیس که از این اتصال ناخواسته جلو بگیریم یا راه دیگه؟
    گوشیم 4 و 5.1.1 ...
    با تشکر...

نوشته اصلی توسط a1ireza20 نمایش پست ها
    با سلام,گوشیه من وقتی gprs اش آنه خود به خود دیتا سند و ریسیو میکنه و کیلوبایت میندازه ثانیه ای 2 3 کیلوبایت در حالت دیفالت که هیچ برنامه ای هم حتی weather فعال نباشه,هم ایرانسل هم همراه اول اینجوریه,چیزی مثه firewall نیس که از این اتصال ناخواسته جلو بگیریم یا راه دیگه؟
    گوشیم 4 و 5.1.1 ...
    با تشکر...
    شما برنامه ای در نوتیفیکیشن قرار دادید؟چون برخی برنامه ها به محض وصل شدن گوشی به اینترنت سعی در دریافت و فرستادن اطلاعات میکنند.در مواقعی که به اینترنت نیاز ندارید آنرا قطع کنید

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
      شما برنامه ای در نوتیفیکیشن قرار دادید؟چون برخی برنامه ها به محض وصل شدن گوشی به اینترنت سعی در دریافت و فرستادن اطلاعات میکنند.در مواقعی که به اینترنت نیاز ندارید آنرا قطع کنید
      مشخصا بله,واتس اپ و وایبر من تو نوتیف هستن و من میخوام اینترنت وصل باشه واسه اومدن پی ام و تماس تو وایبر...

نظر

مشخصا بله,واتس اپ و وایبر من تو نوتیف هستن و من میخوام اینترنت وصل باشه واسه اومدن پی ام و تماس تو وایبر...
        پیشنهاد می کنم برید یه بسته جی پی آر اس بخرید اصلا هم نگران نباشد

نظر

مشکل با gprs

جواب خودت رو دادي ديگه
          منم مثل شما بيش از حد به اين دوبرنامه وابسته شدم
          اصلا همراه اول رو پيشنهاد نميكنم ولي ايرانسل سرعت قابل قبولي رو داري در اكثر مناطق شما نيز باخريد بسته ميتونيد خيال خودتون راحت كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
            جواب خودت رو دادي ديگه
            منم مثل شما بيش از حد به اين دوبرنامه وابسته شدم
            اصلا همراه اول رو پيشنهاد نميكنم ولي ايرانسل سرعت قابل قبولي رو داري در اكثر مناطق شما نيز باخريد بسته ميتونيد خيال خودتون راحت كنيد
            نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
            پیشنهاد می کنم برید یه بسته جی پی آر اس بخرید اصلا هم نگران نباشد
            من ترجیح میدم همراه اول باشه که 2 تا گوشی نکشونم دنبال خودم,بسته یک ماه همراه اول رو گرفتم در عرض 4 روز 8000 تومن از 10000 تومنش رفت...
            کلن ترافیک میخوره رسما,راهی واسه رفع اصولی این مشکل نیست؟

نظر

مشکل با gprs

منم ایرانسل گذاشتم رو ایفن ولی واتس اپ و وایبر با شماره همراه اول ست کردم
              من توشیراز با همراه اول مشکل دارم ولی دوستم توتهران هیچ مشکلی نداشت شما خودت ببین ایا قابل استفاده هست تو شهرتون

نظر

نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
                منم ایرانسل گذاشتم رو ایفن ولی واتس اپ و وایبر با شماره همراه اول ست کردم
                من توشیراز با همراه اول مشکل دارم ولی دوستم توتهران هیچ مشکلی نداشت شما خودت ببین ایا قابل استفاده هست تو شهرتون
                دوست عزیز واسه تماس 12 رو نیاز دارم,چه مشکلی دارین شما که دوستت نداره؟

نظر

مشکل با gprs

دوست عزیز همراه اول هم می توانید استفاده کنید، مشکلی ندارد.
                  من خودم از همراه اول استفاده می کنم.

نظر

مشکل با gprs

سرعت فاجعه واتس اپ خيلي وقت ها كانكت نميشه حتي

———————————————
                    من آن گلبرگ مغرورم كه ميميرم ز بي آبي ولي با خفت و خاري پي شبنم نميگردم

نظر

دوستان داریم از مشکل من دور میشیم,همه مشکل سند و ریسیو ناخواسته رو دارن ینی ؟

نظر

صبر کنید ..
                      X