اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فراموش کردن security questions

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط bestl3oy نمایش پست ها
    خوب ممنون از دوستان .. ناچار شدم به اپل زنگ بزنم .. راه حل رو هم اینجا مینویسم استفاده کنید .. به اپل ( امریکا ) به شماره +18006927753 زنگ زدم بعد منو به اپراتور وصل کرد مشکلم رو گفتم به بخش سکیوریتی وصل کرد بعد اپراتور بخش سکیوریتی ازم جواب حداقل یدونه از سوالا رو میخواست که درست باشه که خوشبختانه یدونه اش درست بود یا سریال نامبر یکی از آی دیوایسهایی که استفاده کردین با اون اکانت رو میدین براتون ریست میکنه البته من 25 دقیقه باهاشون صحبت کردم تا برام ریست کرد چون یادم نمیومد جواب حتی یکی از سوالات رو و هم سخت گیری میکنن ..
    دوست عزیز ممنون از راهنمایت فقط یک سوال واسه من می مونه اونم اینکه لازم نیست من تو اکانتم کارت اعتباری ثبت کنم ؟ چون یکی از دوستان گفته بود که فقط با ثبت کردن کارت اعتباری می شه این مشکل حل بشه

نظر

نوشته اصلی توسط S_A_E_I_D نمایش پست ها
      دوست عزیز ممنون از راهنمایت فقط یک سوال واسه من می مونه اونم اینکه لازم نیست من تو اکانتم کارت اعتباری ثبت کنم ؟ چون یکی از دوستان گفته بود که فقط با ثبت کردن کارت اعتباری می شه این مشکل حل بشه
      نه نیازی نداره .. یعنی از من که چیزی نخواست فقط جواب یکی از سوالات و سریال نامبر ایفون یا ایپد یا ایپاد تون رو میخواد که از اون اکانت استفاده کرده باشه ..

نظر

آقا من شنبه شب تماس گرفتم و صحبت کردم یکسری سوالات پرسید بعدش گفت من بعد از 8 ساعت سوال امنیتی ها رو ریست می کنم ، الان فقط هنگام خرید دیگه نمی گه سوال امنیتی رو جواب بده و می تونم برنامه بخرم ولی سوال امنیتی ها همونچوری هستن اصلا به چه صورت سوال امنیتی ها رو ریست می کنن تو ایمیلم که هیچی نیومده . الان دقیقا باید چی کار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط bestl3oy نمایش پست ها
          خوب ممنون از دوستان .. ناچار شدم به اپل زنگ بزنم .. راه حل رو هم اینجا مینویسم استفاده کنید .. به اپل ( امریکا ) به شماره +18006927753 زنگ زدم بعد منو به اپراتور وصل کرد مشکلم رو گفتم به بخش سکیوریتی وصل کرد بعد اپراتور بخش سکیوریتی ازم جواب حداقل یدونه از سوالا رو میخواست که درست باشه که خوشبختانه یدونه اش درست بود یا سریال نامبر یکی از آی دیوایسهایی که استفاده کردین با اون اکانت رو میدین براتون ریست میکنه البته من 25 دقیقه باهاشون صحبت کردم تا برام ریست کرد چون یادم نمیومد جواب حتی یکی از سوالات رو و هم سخت گیری میکنن ..
          یه سوال.من الان چطور باهاشون انگلیسی صحبت کنممیشه یکی کمک کنه؟راهی نداره با ایمیل این کار رو بکنم؟

نظر

کسی میتونه بهم کمک کنه؟

نظر

صبر کنید ..
            X