اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Nokia Maps for Apple IOS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Nokia Maps for Apple IOS

به نام خدا
    سلام به همه دوستان اپلی

همینطور که اطلاع دارید در ios 6 گوگل مپ حذف شده و نقشه های جذاب اپل جایگزین آن گردید و چون سرویس نقشه های اپل تازه به شروع به کار کرده فعلا ضعف های داره ( و کاملا طبیعیه ) و مدت زمانی طول میکشه تا به قدرت گوگل مپ ( و در اینده بیشتر از اون ) برسه و باعث شده کاربران در تمام دنیا ناراضی بشن و تا تکامل یافتن اپل مپ به دنبال سروییس های دیگری بگردن
    بر خلاف شایعات مطرح شده در سایت های فناوری اریک اشمیت رئیس هیات مدیره گوگل اعلام کرد که کمپانی گوگل اپلیکیشن گوگل مپز را برای قرار گرفتن در اپ استور اپل ارسال نکرده است !

به جرئت میتونمم بگم که در حال حاضر قدرتمندترین مپ بعد از گوگل مپز سرویس نوکیا مپز هست که حتی مایکروسافت در ویندوز فون 8 ازون استفاده کرده !

برای ما کاربران ایرانی هم بعد از گوگل مپ نوکیا مپ بهترین گزینه موجوده که اگه شما یکی از گوشی های نوکیا رو داشته باشین میتونین از قابلیت های فوق العاده اون مثل راهنمای صوتی رانندگی به زبان شیرین فارسی استفاده کنین

حالا من امروز تصمیم گرفتم اموزش استفاده از Nokia Maps رو در ایفون ایپاد تاچ و ایپد برای شما کاربران عزیز ایرانی قرار بدم.
    ( این یه برنامه تحت وب هستش پس در اپ استور دنبالش نگردین و طبق آموزش زیر عمل کنید : )

************************************************** ************************************************** ************************************************** **************

برای شروع ابتدا در مرورگر سافاری به آدرس زیر برین :
    maps.nokia.com

حالا سافاری از شما اجازه دسترسی به Location Services رو میخواد ، پیغام رو تایید کنید تا موقعیت فعلی شما روی نقشه نمایش داده بشه

حالا در منوی زیر گزینه Add To Home Screen رو انتخاب کنید تا آیکون نوکیا مپ در لیست برنامه های شما قرار بگیره :

اینم از ایکون خوشگل نوکیا مپ در صفحه خانگی :
    برای ورود به نوکیا مپ فقط کافیه ایکون اون رو انتخاب کنید :

اینطوری میتونین با خیال راحت به ios 6 اپدیت کنید و در مورد جی پی اس نگرانی نداشته باشید و تا تکمیل شدن اپل مپ از نوکیا مپ استفداه کنید.

************************************************** ************************************************** ************************************************** **************

معرفی تعدادی از امکانات نوکیا مپ در ایفون ایپاد تاچ و ایپد :

1- این برنامه راهنمای مسیر یابی رانندگی هم مانند گوگل مپ ای او اس 5 داره و میتونید ازش استفاده کنید .
    2- در صورتی که شما اکانت نوکیا داشته باشین میتونید مکان های دلخواهتون رو برای مراجعات بعدی ذخیره کنید .
    3- و قابلیت مهم دیگه که من به اون اشاره میکنم قابلیت Save a Map Areaهست که نقشه مکان مورد نظر شما رو ذخیره میکنه .
    4- کشف امکانات دیگه هم به عهده خودتون

امیدوارم در این مطلب تونسته باشم به شما هموطنان عزیزم کمکی کرده باشم
    و در آخر با توجه به اهمیت و کاربرد موضوع برای ایرانیان از مدیران انجمن تقاضا میکنم که موضوع رو مهم کنند ، با تشکر.

در صورت کپی کردن ذکر منبع ( و توجه به مقررات سایت) و ذکر نام نویسنده ( novid66843)واجبه
    ویرایش توسط novid66843 : https://i-phone.ir/forums/member/42997-novid66843 در ساعت 25-09-2012, 10:21 PM

Nokia Maps for Apple IOS

من زدم نتونست سایت رو باز کنه
    تو آیفون میشه یا نه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

برا منم رو آیفون 4s نمیتونه باز کنه

نظر

برا منم رو آیفون 4s نمیتونه باز کنه البته رو ورژن 5.1.1 هستم

نظر

Nokia Maps for Apple IOS

دوست عزیز شما خودت اینو امتحان کردی یا از جایی این مطالب رو کپی کردین ؟؟؟

نظر

Nokia Maps for Apple IOS

با چیز پی ان امتحان کنید درست میشه ظاهرا نوکیا هم ایران رو ت حریم کرده
            ولی من نویگیشنش رو امتحان کردم به صورت خیلی مسخره یک خط مستقیم مبدا تا مقصد کشید که مسلما بدرد نمیخوره نمیدونم مشکل چیه!

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 5.1.1)
            ویرایش توسط bigbang001 : https://i-phone.ir/forums/member/24462-bigbang001 در ساعت 25-09-2012, 11:34 PM

نظر

به *** وصل باشید به این آدرس برید:

کد HTML:
              m.maps.nokia.com

نظر

نوشته اصلی توسط Aryaei نمایش پست ها
                من زدم نتونست سایت رو باز کنه
                تو آیفون میشه یا نه ؟

عزیزم من خودم با ایفون 4اس و نیو ایپد تست کردم کاملا کار میکنه و بدون چیز پی ان هم کار میکنه در اسکرین شاتها هم اگه دقت کنید هم در ایفون 4 اس و هم در نیو ایپد عکس گرفتم

و در پایین نوشته بودین که نوشته خودمه یا از سایت دیگه کپی کردم ! باید عرض کنم که کپی نشده و کاملا توسط خودم نوشته شده حتی یک کلمش رو کپی نردم .
                البته برای من هم یه بار باز نشد که تنها مقصر هم قطع شدن چند ساعته پارس انلاین بود که با خاموش و روشن کردن مودمم درست شد.

- - - - - - - - - -
                ویرایش توسط novid66843 : https://i-phone.ir/forums/member/42997-novid66843 در ساعت 25-09-2012, 11:49 PM

نظر

براى من بدون چيز پى ان باز نميشه وحتما چيز پى ان ميخواد .
                  در ضمن اصلا لوكيشن منو نشون نميده؟؟؟؟؟

نظر

Nokia Maps for Apple IOS

این عکسی از مسیر دهی (روت) است که متاسفانه بدرد نمیخوره
                    ایا من باید کار خاصی بکنم یا کلا همین جوره!
                    یک خط مستقیم از مبدا تا مقصد!ImageUploadedByTapatalk1348601149.439678.jpg

نظر

برای لوکیشن باید در ستینگ برای سافاری لوکیشن سرویس رو فعال کنید و حتی در صورتی که از جی پی ار اس استفاده میکنید بازهم وای فای رو روشن کنید ( نه تنها برای نوکیا مپ بلکه برای تمامی مپها از جمله مپ پیشفرض ای او اس طبق گفته اپل باعث بهتر شدن کاننکت میشه) و باید صبر کنید که ایپدتون یا ایفونتون بتونه به ******* های جی پی اس وصل بشه که این مدت زمان شاید در حد چند ثانیه باشه یا چندین دقیقه همه چیز بستگی به موقعیت فعلی شما داره چون جی پی اس در داخل ساختمان به سختی کانکت میشه
                      و ذکر این نکته ضروریه که فقط ایپد های 3جی و 4جی تراشه جی پی اس دارن و ایپد وای فای نداره
                      در مورد چیز پی ان حتما مشکل از سرویس دهنده شماست اگه یادتون باشه موقعی که دانلود از ایتونز برای ایرانیا ازاد شد اوایل برای بعضی از سرویس دهنده های مخابراتی کار میکرد برا بعضی کار نمیکرد مثلا برا پارس انلاین میشد برا بعضی شرکتای دیگه نمیشد

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                        این عکسی از مسیر دهی (روت) است که متاسفانه بدرد نمیخوره
                        ایا من باید کار خاصی بکنم یا کلا همین جوره!
                        یک خط مستقیم از مبدا تا مقصد![ATTACH]12603[/ATTACH]

خوب دوست من شما با مپ گوگل ای او اس 5 پنج هم همیکارو بکن شبیه همون ماله ایفونه دیگه باید زوم کنی و چون موقعیتت رو روی نقشه نشون میده با حرکت کردن مشکلی پیش نمیاد پس زوم کن
                        تازه قابلیت ذخیره نقشه هم داره با مقدار جزییاتی که لازم داشته باشین میدونین همین باعث میشه نسبت به مپ خود ای او اس وقتی تو خیابون مسیر یابی می کنید از هزینه جی پی ار اس شما کم بشه و واقعا به نظرم خیلی به صرفه تره نکته دیگه یه اکانت نوکیا خیلی راحت درست کنید تا محل های مورد علاقتون ذخیره بشه و هر جایی رو هر گوشیه دیگه ای بتونید به اون دسترسی داشته باشین واقعا معرکس

نظر

Nokia Maps for Apple IOS

دوست عزیز مساله زوم نیست مساله اینه مسیری که میده از روی هواست نه از خیابان!
                          اینم یک مسیر دیگه
                          ImageUploadedByTapatalk1348602007.630741.jpg

نظر

bigbang001 عزیز عکسی رو که قرار دادین مشاهده کردم مشکل از سیگنال ضعیف جی پی اس هست اگه با gprs اوردین وای فای رو روشن کنید چون باعث تقویت سیگنال جی پی اس میشه و باید صبر کنید
                            منم چند بار این مشکل رو با مپ خود ایفون داشتم ولی با بهتر شدن سیگنال جی پی اس مشکل رفع شده

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                            دوست عزیز مساله زوم نیست مساله اینه مسیری که میده از روی هواست نه از خیابان!
                            اینم یک مسیر دیگه
                            [ATTACH]12604[/ATTACH]

واسه من که اینطور نیست ! احتمالا این یه باگ توی سیستم مپ نوکیاس !!!

نظر

Nokia Maps for Apple IOS

سیگنل gps مشکلی نداره موقعیت منو کامل تشخیص داده مسیر وقتی یک مقصد انتخاب میکنم خط مسیر به جای اینکه از خیابان ها عبور کنه هوایی و مستقیم حرکت میکنه
                              اینم عکس از گوگل مپ که مسیر داده شده از خیابان میگذره نه از روی هوا و مستقیمImageUploadedByTapatalk1348602249.915907.jpg

ویرایش توسط bigbang001 : https://i-phone.ir/forums/member/24462-bigbang001 در ساعت 26-09-2012, 12:15 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X