اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Nokia Maps for Apple IOS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با جی پی ار اس ایرانسل هم بدون چیز پی ان کار میکنه احتمالا برای دوستانی که فقط با چیز پی ان میتونن وصل بشن مشکل از *****ینگ داخلی باشه

نظر

دوستان عزیز نوکیا هم نقشه اش رو به روی ما بسته، همین کار رو با نقشه ی yahoo میتونید انجام بدید. به این شکل:
      maps.yahoo.com
      بعد از شما اجازه میخواد که به location service دسترسی داشته باشه، قبول کنید و همین.

نظر

نه عزیز نوکیا نبسته پس چرا واسه من و خیلی از کاربرای دیگه بازه ؟! احتمالا *****ینگ داخلی باشه اونم برای بعضی از سرویس دهنده ها مثلا با ایرانسل پارس انلاین و شاتل کار میکنه ولی یکی از دوستان مبین نت بود بافیل شکن باز کرد

نظر

با این روش بینگ مپ گوگل مپ و یاهو مپ هم قابل دسترسیه اما نکته اینجاس که نوکیا اینترفیسش رو کاملا برای ایفون بهینه کرده و در مقایسه با سرویس های دیگه کاملا مشخصه میتونید مقایسه کنید مثلا یاهو مپ در این روش اینترفیسش افتضاحه و بدردنخور برای همین هم من در این اموزش نوکیا مپ رو انتخاب کردم اینترفیسش معرکس خود نوکیا هم بهینه کردن این سرویس رو برای ای او اس اعلام کرده بود
          به نظر من که در ای او اس ۶ این بهترین راه حله برای ایران

نظر

نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
            با این روش بینگ مپ گوگل مپ و یاهو مپ هم قابل دسترسیه اما نکته اینجاس که نوکیا اینترفیسش رو کاملا برای ایفون بهینه کرده و در مقایسه با سرویس های دیگه کاملا مشخصه میتونید مقایسه کنید مثلا یاهو مپ در این روش اینترفیسش افتضاحه و بدردنخور برای همین هم من در این اموزش نوکیا مپ رو انتخاب کردم اینترفیسش معرکس خود نوکیا هم بهینه کردن این سرویس رو برای ای او اس اعلام کرده بود
            به نظر من که در ای او اس ۶ این بهترین راه حله برای ایران
            دوست عزيز با تشكر از تاپيك تون
            مهمترين مشكلي من با مپ فعلي iOS مسير يابيش آيا تو نوكيا مپ كه در حقيقت برنامه مختص iOS نيست ابن مشكل برطرف شده ؟

نظر

سلام دوستان نقشه های نوکیا بدک نبود
              ولی مسیریابی خیلی بد عمل میکنه
              و بجای تعیین مسیر رانندگی
              محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
                دوست عزيز با تشكر از تاپيك تون
                مهمترين مشكلي من با مپ فعلي iOS مسير يابيش آيا تو نوكيا مپ كه در حقيقت برنامه مختص iOS نيست ابن مشكل برطرف شده ؟
                خواهش میکنم خوشحالم که مطلبم برای کاربرای عزیز مفید بوده
                ببینید دوست من خیلی شبیه همون گوگل مپه ای او اس 5 هستش هم اینترفیس هم امکانات ، شما همون رو در نظر بگیر چطوریه اینم همونه فقط نقشش به جای گوگل مال نوکیاس

نظر

نوشته اصلی توسط Mr_hadi نمایش پست ها
                  سلام دوستان نقشه های نوکیا بدک نبود
                  ولی مسیریابی خیلی بد عمل میکنه
                  و بجای تعیین مسیر رانندگی
                  محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                  شایدم فکر می کنه تو هواپیما یا هلیکوپتریم !!(شوخی :دی)

نظر

برای من هم صفحه نوکیا مپ باز نمیشه شاید باید وردی هم خوند!!

نظر

من رفتم ، زیاد خوشم ازش نیومد

نظر

صبر کنید ..
                      X