اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لیست Tweak های سازگار با iOS 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام به دوستان عزیز، یک سوال داشتم
    2تا گوشی، یکی 4S با ورژن 6.0.1 و یکی 5 با ورژن 6.0.2 هست، این 2تارو من جیلبریک کردم، حالا می خواستم بدونم از اول یکی یکی چه چیزایی واسه اینکه مثلا برنامه یا بازی که نصب می کنیم مشکلی پیش نیاد واسش، اول برم سورس add کنم ؟ چه سورس هایی نیاز هست add کنم ؟ لطفا بگید...
    بعد از سورس، چه برنامه هایی رو نصب کنم واسه قبل از نصب هر بازی یا برنامه ؟ یا قبل یا بعد از اینایی که گفتم، اگه باید کاری کنم لطفا راهنمایی کنید... برای ورژن 6 هر برنامه ای رو میشه از cydia نصب کرد ؟ یا download کنم بعد خودم نصب کنم ؟ سورس های خوب رو بهم بگید لطفا یا برنامه هایی که نیاز هست رو لطفا بگید.. لطفا یه توضیح کلی به من بدید، ممنون میشم از اساتید...
    با تشکر..

نظر

• از اساتید کسی نیست جواب مارو بده ؟
      ا

نظر

• لیست Tweak های سازگار با iOS 6

نوشته اصلی توسط MHRN نمایش پست ها
        با سلام به دوستان عزیز، یک سوال داشتم
        2تا گوشی، یکی 4S با ورژن 6.0.1 و یکی 5 با ورژن 6.0.2 هست، این 2تارو من جیلبریک کردم، حالا می خواستم بدونم از اول یکی یکی چه چیزایی واسه اینکه مثلا برنامه یا بازی که نصب می کنیم مشکلی پیش نیاد واسش، اول برم سورس add کنم ؟ چه سورس هایی نیاز هست add کنم ؟ لطفا بگید...
        بعد از سورس، چه برنامه هایی رو نصب کنم واسه قبل از نصب هر بازی یا برنامه ؟ یا قبل یا بعد از اینایی که گفتم، اگه باید کاری کنم لطفا راهنمایی کنید... برای ورژن 6 هر برنامه ای رو میشه از cydia نصب کرد ؟ یا download کنم بعد خودم نصب کنم ؟ سورس های خوب رو بهم بگید لطفا یا برنامه هایی که نیاز هست رو لطفا بگید.. لطفا یه توضیح کلی به من بدید، ممنون میشم از اساتید...
        با تشکر..
        نصب برنامه و بازي از سورسهاي متعدد سليقه اي هستش، ولي هر برنامه رو يكي يكي نصب كن و اگه نياز بود ريستارت كنيد وتست كنيد ، اينطوري اگه به خطا برخورد كنيد به راحتي ميتونيد آخرين برنامه رو از سيديا حذف كنيد ، سورس هست تو انجمن كه معرفي كردند ، جستجو كن ، الان من با موبايل نميتونم بهتون بدم!
        سپاس

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2

نظر

• در بین برنامه ها های زیر برای رمز گذاری اپلیکیشن ها و فایل ها کدام مناسب تر است؟

Lockdown pro
          AppLocker
          iProtect

نظر

• سلام
            توييك براي مسيج غير از بايت اس ام اس
            ميخوام براي اي او اس ٦
            با ذكر سورس وبه صورت كرك
            متشكرم

نظر

صبر کنید ..
            X