اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عجیب با مک بوک پرو md322

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل عجیب با مک بوک پرو md322

با سلام خدمت کلیه دوستان و اساتید
    من حدود یک ماه پیش یک مک بوک پرو md322 خریدم
    لپ تاپ قبلی من dell vostro 1510 بود که الان دیگه نیم سوز شده
    من این سیستم رو به خاطر تعریف هایی که از مک شنیده بودم گرفتم و انصافا هم راضی هستم و سیستم عالی هست
    ولی الآن کلاْ من دو تا مشکل دارم و اون هم این هست که به جرات می تونم بگم لپ تاپ قبلی من با این که دوال کور و 2g رم بود سرعتش از این مک بوک پروم بیشتره!!!!
    نمی دونم مشکل کجاست!!!!!!
    حتی من الآن موقعی که فیلم های 1080 hd رو اجرا می کنم ترک می اندازه!!! (من با vlc و splayerx چک کردم و ترک می اندازه!!! ولی با خو.د quicktime مشکلی نداره!!!!)
    کیفیت vlc و splayerx واقعاْ عالیه و صداش بیشتر از quicktime هست
    و این اتفاق هم مخصوصا بیشتر موقعی می افته که صدای کامپیوتر تا آخره
    حالا می خوام بدونم راهی هست که من بتونم این مشکل رو برطرف کنم؟
    لطفا من رو راهنمایی کنید؟
    با تشکر از کلیه دوستان و اساتید

سلام

اين موضوع رو چك كنيد كه همه ي فيلم هاي hd رو با مشكل اجرا ميكنه يا بعضي هاشو. چون واكنش برنامه ها به خرابي و تيك فيلم ها متفاوت هست.

نظر

دوست عزیز از برنامه mplayerx استفاده کن عالیه بهترین پلیر هستش در appstore مجانیه
      در ضمن مکبوک من ۲۰۱۰ و cpu core to duo هست و فول hd و بلوری را بدون لگ پخش میکنه.
      شما دنبال علت مشکل باید بگردید.

نظر

در جواب مشکل فیلمتون،باید بگم،بهتره از برنامه mpplayer استفاده کنید! و برای سرعتتون هم ، شما یه دور clean install کنید و بعد جواب رو اعلام کنید.(clean install که کنید،سرعتتون که حتما میره بالا و به احتمال ۹۰٪ هم ، مشکل فیلماتون حل میشه!فقط از اطلاعات مهمتون برای clean install بکاپ بگیرید!!)

نظر

با سلام و ممنون از این که جوابم سوالاتم رو دادید
          در جواب باید بگم من این برنامه ها رو باید تست کنم و جواب رو در آینده خواهم گفت
          ولی مساله دیگه این هست که من همین شیر کوهی رو هم به صورت کلین نصب کردم
          فکر می کنید مشکل از چیه؟
          و در ضمن فیلم ها سالمند شاید دو روز پیش از ی * و * ت * و ب دانلود کردم!
          من برنامه mplayerx رو که گفته بودید رو دانلود کردم الان شرکت هستم و نمی تونم با صدای بلند تست کنم ببینم لگ داره یا نه!!!!!!! و امشب تست می کنم!
          ولی یه مشکلی که برنامش داره این هست که ظاهراْ play list رو ساپورت نمی کنه!!!!
          راهی هست که بشه بهش play list داد؟
          ممنون می شم من رو راهنمایی کنید
          ویرایش توسط nicolase : https://i-phone.ir/forums/member/13737-nicolase در ساعت 23-09-2012, 06:21 PM

نظر

نوشته اصلی توسط nicolase نمایش پست ها
            با سلام و ممنون از این که جوابم سوالاتم رو دادید
            در جواب باید بگم من این برنامه ها رو باید تست کنم و جواب رو در آینده خواهم گفت
            ولی مساله دیگه این هست که من همین شیر کوهی رو هم به صورت کلین نصب کردم
            فکر می کنید مشکل از چیه؟
            و در ضمن فیلم ها سالمند شاید دو روز پیش از ی * و * ت * و ب دانلود کردم!
            من برنامه mplayerx رو که گفته بودید رو دانلود کردم الان شرکت هستم و نمی تونم با صدای بلند تست کنم ببینم لگ داره یا نه!!!!!!! و امشب تست می کنم!
            ولی یه مشکلی که برنامش داره این هست که ظاهراْ play list رو ساپورت نمی کنه!!!!
            راهی هست که بشه بهش play list داد؟
            ممنون می شم من رو راهنمایی کنید
            یه سوال
            شما از یوت یوب دانلود کردین چطوری با quick time اجراشون کردین؟
            فرمتشون مگه flv نیست؟
            جواب سوالتون در مورد playlist به نظر من بهترین برنامه vlc هستش
            عالیه همه فرمت ها رو اجرا میکنه با زیرنویس فارسی هم کاملا سازگاره
            البته mplayerx هم همونطور که سپهر جان گفتن خیلی خوبه
            این دو تا برنامه بهترین پلیرهای مک هستن

نظر

سلام سایت ی و ت ی وب رو که باز کنید در هنگام دانلود می تونید انتخاب کنید که چه فرمتی ذخیره بشه از جمله mp4
              در ضمن من که عرض کردم پلیر vlc خیلی عالیه ولی نمی دونم چرا موقعی که صدای مک روی حد نهایی هست لگ داره ولی در مواقع صدای کم مشکلی نداره!!!!
              آخه اصدا چه ربطی داره به لگ!!؟؟!!؟؟

نظر

سلام سایت ی و ت ی وب رو که باز کنید در هنگام دانلود می تونید انتخاب کنید که چه فرمتی ذخیره بشه از جمله mp4
                در ضمن من که عرض کردم پلیر vlc خیلی عالیه ولی نمی دونم چرا موقعی که صدای مک روی حد نهایی هست لگ داره ولی در مواقع صدای کم مشکلی نداره!!!!
                آخه اصدا چه ربطی داره به لگ!!؟؟!!؟؟
                Vlc برنامه ايه كه كه براي مك پورت شده!(تو AppStore هم نيست ديگه!)و وقتي شما صدا را تا ٢٠٠٪ بالا ميبري،به باند هاي مك خيلي فشار مياد !و براي همين هم هست كه اينجوري ميشه!
                و ما هم براي همين mpplayerرو پيشنهاد ميكنيم!تو AppStore هم هست!
                ویرایش توسط sega : https://i-phone.ir/forums/member/60564-sega در ساعت 24-09-2012, 07:20 AM

نظر

سلام من دنبال mpplayer گشتم ولی همچین چیزی پیدا نکرد!! و به جاش mplayerx رو پیدا کرد!!!
                  آیا منظور شما همینه؟

نظر

شما آیا بیرون دادید برای شما آپدیت یا نمی دونم هر کاری روش کرده باشن ؟

نظر

دوست عزیز از برنامه فوق العاده moviest استفاده کن

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

سلام من دنبال mpplayer گشتم ولی همچین چیزی پیدا نکرد!! و به جاش mplayerx رو پیدا کرد!!!
                        آیا منظور شما همینه؟
                        بله
                        mplayerx

نظر

نه اصلاْ!!! چه طور؟؟؟؟

نظر

حالا با این برنامه ها تست کن تنیجه رو بگو ببینیم مشکل اصلا از برنامست!

نظر

سلام به کلیه دوستان و مدیران انجمن
                              عذر خواهی می کنم که دیر جواب دادم این چند روز در حال تست بودم
                              متاسفانه این مشکل با برنامه mpalerx هم وجود داره!!!!! و وقتی صدا را تا آخر می ذارم این طوری میشه!!!!
                              من با اپل تماس می گیرم و نتیجه رو بررسی می کنم
                              و به محض این که هر جوابی گرفتم جواب رو اینجا میذارم تا اگر از دیگر دوستان مشکل مشابهی داشتند برطرف بشه
                              به هر حال از کلیه دوستانی که من رو در این مورد راهنمایی کردند کمال تشکر و قدردانی رو دارم

نظر

صبر کنید ..
                              X