اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قفل شدن اپل اي دي

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قفل شدن اپل اي دي

سلام دوستان من ديگه نميتونم خريد جديد كنم ميتوانم app رايگان بگيرم آپديتم ميتوانم بكنم اما appپولي نميتوانم بخرم(شارژ دارم ٧٠ دلار)وقتي ميخواهم appبخرم sequrety question ميخواهد كه اولين ماشيني كه خريدم چي بوده يادم نيست چي زده بودم كمكم كنيد تا الان ١٠٠٠ دلار خريد كرده بودم

اميدوار بودم حداقل يكي از دوستان مي توانست كمكم كنه ولي خوب ايرادي نداره بعد از ٣ روز درستش كردم

نظر

روشو ميگم اگه كسي مشكل مشابه داشت استفاده كنه. شما بايد اول يك كارت اعتباري از كشور چيز پي ان رو با ايديتون لينك كنيد بعد زنگ ميزنيد به اپل و اونا با گرفتن مشخصات كارت شما security question را برايتان ريست ميكنند راه ديگري وجود نداره

نظر

دوست عزیز من دقیقا همین مشکل رو دارم ولی کارت اعتباری ندارم که وارد کنم و بهشون زنگ بزنم .. اگه میشه یه راهنمایی کنید مشکل ما هم حل شه .. ممنون

نظر

با سلام و خسته نباشید
          شما یک ایمیل به آیتونز بدید برات بازش میکنن
          خیالت راحت !
          لازم به ذکر است اگر داخل اکانتتون 10 دلار به بالا داشته باشید براتون باز میکنند
          با تشکر
          ویرایش توسط Janangz : https://i-phone.ir/forums/member/46254-janangz در ساعت 26-09-2012, 03:38 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Sk1pper نمایش پست ها
            با سلام و خسته نباشید
            شما یک ایمیل به آیتونز بدید برات بازش میکنن
            خیالت راحت !
            لازم به ذکر است اگر داخل اکانتتون 10 دلار به بالا داشته باشید براتون باز میکنند
            با تشکر
            ممنون دوست عزیز ولی من به ساپرت آیتونز ایمیل دادم ولی منو ارجاع میدن به بخش سکیوریتی که راهی جز تماس به اونا نیست ونمیشه بهشون ایمیل داد ..

نظر

نوشته اصلی توسط F0X
              اگر قبلاً رسکیو rescue ایمیل رو ست کرده باشی میشه یه کاریش کرد

Tapatalk
              -------------------
              مشکل همینه که رسکیو ست نکردم اینجوری شده .. نمیدونم چکار کنم واقعا

نظر

حالا فقط ایمیل و مکاتبه با ایتونز را ادامه بدی!

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                  حالا فقط ایمیل و مکاتبه با ایتونز را ادامه بدی!
                  خوب ممنون از دوستان .. ناچار شدم به اپل زنگ بزنم .. راه حل رو هم اینجا مینویسم استفاده کنید .. به اپل ( امریکا ) به شماره +18006927753 زنگ زدم بعد منو به اپراتور وصل کرد مشکلم رو گفتم به بخش سکیوریتی وصل کرد بعد اپراتور بخش سکیوریتی ازم جواب حداقل یدونه از سوالا رو میخواست که درست باشه که خوشبختانه یدونه اش درست بود یا سریال نامبر یکی از آی دیوایسهایی که استفاده کردین با اون اکانت رو میدین براتون ریست میکنه البته من 25 دقیقه باهاشون صحبت کردم تا برام ریست کرد چون یادم نمیومد جواب حتی یکی از سوالات رو و هم سخت گیری میکنن ..

نظر

هيچ راهي به جز اضافه كردن كارت اعتباري براي ريست كردن security question نيست بايد يك نفر رو تو كشور چيز پي ان پيدا كني و بگيد اون اين كارو براتون انجام بده

نظر

نوشته اصلی توسط payaml نمایش پست ها
                      هيچ راهي به جز اضافه كردن كارت اعتباري براي ريست كردن security question نيست بايد يك نفر رو تو كشور چيز پي ان پيدا كني و بگيد اون اين كارو براتون انجام بده
                      دوست عزیز من بدون ویزا یا مستر کارت به راحتی ریست کردم و اصلا ازم سوال نکرد .. فقط جواب یک سوال با سریال ایفونتون همین ..

نظر

صبر کنید ..
                      X