اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ماشین رویایی ۲۰۱۲،قدرتی برای زمانی طولانی!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ماشین رویایی ۲۰۱۲،قدرتی برای زمانی طولانی!

لان زمانی است که عملکرد و بازدهی یک کامپیوتر،خیلی در راس قرار ندارد.چون هر روز یک سخت افزار جدید معرفی می شود و سیستمی که شما بابت آن کلی هزینه کرده اید،در عرض دو ماه قدیمی می شود.حقیقت این است که بوت ۵ دقیقه ای برای یک سیستم PC بسیار زجر آور است.پس دقت در انتخاب سخت افزاری مناسب(با توجه به بودجه) می تواند حداقل برای ۶ ماهی بروز باشد.

اما امروز می خواهیم یک ماشین رویایی را معرفی کنیم که به ظریف ترین شکل ممکن طراحی شده و سخت افزاری قدرتمند را در خود جای داده است.و اینجا چیزی که اهمیت دارد،عملکرد است.نگاهی به سخت افزار این ماشین رویایی بیاندازید و قیمت را خودتان محاسبه کنید!

اجزا و سخت افزار:

http://netwizard.ir/

یعنی 30 تومن بدیم برای کامپیوتر مگه عقل از سرم رفته ادم باید با توجه به نیازاش چیز بخره این سیستم هم بدرد شرکتای بازی سازی بیشتر میخوره تا یه کاربر معمولی
    راستی این مایع ابی چیه برای چیه؟
    ویرایش توسط mohammad_iPad2 : https://i-phone.ir/forums/member/70821-mohammad_ipad2 در ساعت 23-09-2012, 12:30 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
      خنک کننده سیستم
      چه نوع مایعی هست نمیدونم (با اونایی که دیدم فرق میکنه)
      ویرایش توسط m.h : https://i-phone.ir/forums/member/35476-m-h در ساعت 23-09-2012, 12:36 AM

نظر

این سیستم به این سنگینی فکر نکنم با برق شهری کار کند

نظر

فوق العاده است پسر ......
          واقعا" عالی بود حال کردم .

ولی جای پولاش خالی ....

نظر

یعنی 30 تومن بدیم برای کامپیوتر مگه عقل از سرم رفته ادم باید با توجه به نیازاش چیز بخره این سیستم هم بدرد شرکتای بازی سازی بیشتر میخوره تا یه کاربر معمولی
            دوست عزیز این واسه تو نیست .
            مخصوص کسی که بهش نیاز داره .

نظر

ارزش نداره براي خريد!(از نظر خودم ميگم!)
              خيلي پولشه!!

نظر

مایع که من نمیبینم ، ولی اگرم باشه برای رادیاتور سیستم کولینگ هستش

در رابطه با هزینه هم باید بگم که محمد جان انقدرا هستند که نمیدونند چه جوری پولشون رو خرج کنند !!!

اگر این سیستم مشتری نداشت که اصلاً ساخته نمیشد

نظر

سرعت بوتش جه قدر هست؟

- - - - - - - - - -

سرعت بوتش جه قدر هست؟
                  Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

ماشین رویایی ۲۰۱۲،قدرتی برای زمانی طولانی!

هرچي فكر ميكنم واقعا دليلي براي استفاده شخصي فرد نميبينم فقط به درد كارخونه ها و شركت هاي بازي سازي و نرم افزار سازي ميخوره

———————————————
                    من آن گلبرگ مغرورم كه ميميرم ز بي آبي ولي با خفت و خاري پي شبنم نميگردم

نظر

بدرد رفیق من میخوره که رفته فقط رم و گرافیک 5 میلیونی خریده و داره 24 ساعته بازی میکنه !

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                        ارزش نداره براي خريد!(از نظر خودم ميگم!)
                        خيلي پولشه!!
                        البته این واسه من ایرانی ارزش نداره با این قیمت !!
                        وگرنه الان کسشورهای اروپایی انچنانی که اینجا گرون هستش اونجا گرون حساب نمیشه

نظر

ایزان اومده؟؟؟برا ایران میفرستن؟؟؟

نظر

این ها workstationهستند و به درد کار های تدوین و اینا بیشتر میخورن...
                            این که عددی نیست شما ورک استیشن ندیدی ...یه سری بزن به سایت maingear.comخیلی ارزونتر از این رو با رم کرشیر 128 گیگ و سی پی یو اینتل زنون میفروشن (گرافیک 690quad SLiهم زدن تهش!)

ضمنا بوت 5 دقیقه ایی رو میشه با یه حافظه فلش حلش کرد ...مثل مک بوک ایر.
                            اینا اصلا به درد کاربر خونگی نمیخورن...یه نمونه از اینا هم تو سایتشون هسا که خصوص کاربرای خونگی طراحی شده و با کانفیگ هایی مثل CPU Core i7 2600Kو رم حداکثر 32گیگ با قیمت بهتر تا 3-4 سال ادمو بی نیاز میکنه...
                            مادربرد همه سری Main Gearایسوس هست و قابلیت بالایی تو اور کلاک داره (سری فرمولا) که خود شرکت Main Gearبرنامه مخصوص تیم اور کلاک ReDLineرو روی کامپیتر هاش نصب میکنه که بعدا اگر پی سی کم اورد سی پی یو تا (اگه درست یادم باشه) 5گیگاهرتز اورکلاک میکنه.!
                            ویرایش توسط red_dragon : https://i-phone.ir/forums/member/31375-red_dragon در ساعت 28-09-2012, 09:04 PM

نظر

Re: ماشین رویایی ۲۰۱۲،قدرتی برای زمانی طولانی!

چند پست پشت سر هم ندید میتونید ویرایش کنید.

نظر

صبر کنید ..
                              X