اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت با آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آپدیت با آیتونز

سلام. وقتی که ios6 رو با آیتونز دانلود میکنم این فایل کجا قرار میگیره؟

دانلود/کومپوز/یا تو فولدر دانلود

نظر

سلام...من os7.0.3 رو دانلود کردم. چطوری باید بزارم تو ایتونز..11.1.2.31 البته اینو بگم گوشیم 4اسه جیلبرک بود زدم اتو آپدیت خود گوشی دیشب خوابم برد صبح پاشدم دیدم با تصویر داره میگه وصلش کن به آیتونز وصل کردم ریستور میکنه آیتونز تا 70 درصد میره یا کمتر بعد میگه یه مشکلی با سرور آیتونز پیش اومده و دانلود رو متوقف میکنه...اینم بگم که قبلش ریست نکرده بودم ...خلاصه ترکوندم...کمک

نظر

دوست عزیز ایتونزتو پاک کن و اخرین ورژنشو بگیر یعنی 11.1.3 بعد گوشیتو ریستور کن

نظر

فکر نمیکنم بتونید 7.0.3 رو ریستور کنید
          حتما باید آخرین ورژن.یعنی 7.0.4 باشه

پس ایتیونز 11.1.3 و ios 7.0.4 رو دانلود کنید
          گوشی رو به dfu ببرید و ریستور کنید

نظر

گوشی من 3gs هست ios اش 4.1 بوود خواستم به روشی که تووی این سایت برای آپذیت ios برای مبتدیلن گفتین با ios 6.3.1 آپدیتش کنم ولی وسط ریستور شدنش اخطار داد که نمیتونه گوشیمو ریستور کنه منم اوکی زدم و گوشیمو در آوردم از کابل خالا فقط یه دایره داره رو صفحه ی گوشیم میچرخه و دیگه نه خاموش میشه نه روشن میشه به itunes هم برای وصل شدن اخطار میده

نظر

نوشته اصلی توسط sorna_shmt نمایش پست ها
              گوشی من 3gs هست ios اش 4.1 بوود خواستم به روشی که تووی این سایت برای آپذیت ios برای مبتدیلن گفتین با ios 6.3.1 آپدیتش کنم ولی وسط ریستور شدنش اخطار داد که نمیتونه گوشیمو ریستور کنه منم اوکی زدم و گوشیمو در آوردم از کابل خالا فقط یه دایره داره رو صفحه ی گوشیم میچرخه و دیگه نه خاموش میشه نه روشن میشه به itunes هم برای وصل شدن اخطار میده
              دوست عزیز برنامه (iREB r7 (For iOS 3.x.x to 6.x.x V رو از لینک زیر دانلود کنید گوشیتون رو به کامپیوتر وصل کنید و iphone 3gs رو انتخاب کننید و گوشی رو به DFU ببرید ....حالا ایتیونز رو باز کنید و گوشیتون رو ربستور کنید .....فقط دقت کنید حتما برای ریستور چون باید به سرور اپل متصل بشه باید از فیل+ت+ر شک+ن استفاده کنید تا عملیات ریستور انجام بشه در غیر این صورت وسط کار مثله الان مشکل براتون پیش میاد

نظر

سلام
                من از گوشی 5c بک آپ گرفتم با آیتیونز ولی وقتی می خوام گوشی جدیدم رو( 6 )رو ریستور کنم با آیتیونز میگه نمیشه چون خیلی قدیمی هست!!!! تمام اپلیکیشن هام هم به روز آپ دیت شده اند. چی کار باید بکنم چون آی کلاد ام هم پر هست و نمیتونم با آی کلادم بکاپ جدید بگیرم و مجبورم با آیتیونز این کارو بکنم

نظر

سلام
                  برنامه هاتو با آيتونز بردار و روي گوشي جديد نصب كنيد

نظر

با سلام
                    من iphone4S دارم دیشب به پی سی وصل کردم ایتونز را اجرا کردم که ری استور کنم گوشی مشکل داشت یکمقدار وقتی اخرین فریمور 9.3.1 را دانلود کرد و خواست ری استور و اپدیت کنه گوشی روی همون لوگوی ریکاوری مود گیر کرده و ارور 3194 را داد دیدم دوستان نوشتن از libusb استفاده کنید اینکار را انجام دادم دیگه اصلا ایتونز گوشی را نمیشناسه و توی دیوایس منیجر روی ایفون ریکاوری مود تیک زرد خورده اخرین ورژن ایتونر را نصب کردم از ف ی ل ت ر شکن هم استفاده کردم ولی دیگه راهی به ذهنم نمیرسه لطفا راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                    X