اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع ارور Cannot connect to iTunes Store در ios 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رفع ارور Cannot connect to iTunes Store در ios 6

از زمان به روز رسانی به iOS 6 ، بسیاری از کاربران در هنگام ورود به آیتونز استور ، با ارور Cannot connect to iTunes Store مواجه می شدند. برای مثال ، با انتخاب گزینه App Store در اپلیکیشن PassBook ، این اخطار مشاهده میشود.

ابتدا با ورود به تنظیمات دستگاه ، عملیات زیر را انجام دهید :
    کد HTML:
    Settings > General > Date and Time > Set Automatically > Off
    تاریخ دستگاه خود را به یک سال قبل ببرید ، حال به به روز رسانی اپلیکیشن های مورد نظر خود پرداخته و یا دکمه مربوطه را از PassBook انتخاب کنید.

اگر مجدداً این ارور مشاهده شد ، ابتدا به تنظیمات رفته و مجدداً Date and Time > Set Automatically را به حالت ON برگردانید.

منبع : iclarified فارسی

شاید در مورد up date کار کنه( امتحان نکردم) اما در مورد نصب برنامه جدید کار نمی کنه

نظر

کسی با ایرانسل امتحان کرده؟؟؟؟
      برا من میره برا نصب اپلیکیشن ولی دوباره ازم پسورد اپل آیدی میخواد.
      هر کاری میکنم و پسورد رو وارد میکنم نمیشه ولی با وای فای و تغییر آی پی میشه.
      ولی رو ایرانسل تغییر آی پی جواب نمیده.
      کسی میتونه برا ایرانسل کمک کنه.؟

نظر

آی تیونز من در ویندوز این مشکل رو داره به نت وصل نمیشه

نظر

دوست عزیز من الان 2 روزه دارم تو سایتهای مختلف دنبال راهی واسه این مشکل میگردم و همه همین راه رو پیشنهاد دادن اما باز هم نتیجه نداد ، البته من گوشی رو آپگرید کردم و سینک کردم ، همه برنامه ها و هم با Apple ID خودم خریدم ولی هر کدوم رو میخوام باز کنم ازم پسوورد میخواد و نهایتا هم Cannot connect to iTunes Store

نظر

دوست من از وی p ان استفاده کن

نظر

دوست عزیز از هر چیزی که فکر کنید استفاده کردم حتی با Ifunbox یا ITools هم که نصب میکنم برنامه ها رو باز هم Apple ID میخواد

نظر

دوستان بالاخره موفق شدم ، اما نمیدونم تصادفی بوده با این راه حل کار کرده :
                تنظیمات ساعت و تاریخ و طبقه گفته دوستمون از حالت خودکار برداشتم ، تایم زون رو گذاشتم روی Cupertino و تاریخ رو بردم به روز بعد
                گوشی رو بردم به حالت AirPalne Mode و Location Services رو خاموش کردم
                رفتم به Itunes Store و گزینه Send Gift رو زدم
                بعد پیغام Pament Method اومد و خیلی راحت به Apple ID خودم وارد شدم و همه چیز حل شد

نظر

بعد از خاموش كردن Location Services ،يكي از عواملي كه باعث عدم امكان ورود به App Store مي شود، باز بودن برنامه ها است. با دبل كليك هوم، آنها را ببنديد و بعد نتيجه را ملاحظه كنيد.

نظر

مال من كه درست نشد

نظر

با سلام. من الان ارورر معروف ۱۰۰۹ دریافت میکنم با قند شکن هم جواب نمیده. ظاهراً باز اپل به یاد تحریم ما افتاده

نظر

باسلام
                        آقا منم همین مشکلا هنگام آپدیت کردن کردن نرم افزار ها از یک هفته پیش تا حالا دارم
                        تمام کارهایی هن که دوستان گفتند را هم انجام دادم
                        ولی فایده نداشت
                        تو رو خدا اگه راهی هست راهنمایی کنید.
                        باتشکر

نظر

تنظیمات گوشی رو یکبار ریست کنید درست میشه با اموزش بالا درست نمیشه

نظر

سلام
                            من با ios 7.0.2 کار میکم 5s
                            منم همین مشکلو دارم.هر کاریم کردم نشد .همه سایتای دیگه ام گشتم نشد
                            cannot connect to itunes store
                            اگه کمکم کنید ممنون میشم

نظر

تنظیمات گوشی رو ریست کن

نظر

صبر کنید ..
                              X