اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع ارور Cannot connect to iTunes Store در ios 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط majidix نمایش پست ها
    سلام
    من با ios 7.0.2 کار میکم 5s
    منم همین مشکلو دارم.هر کاریم کردم نشد .همه سایتای دیگه ام گشتم نشد
    cannot connect to itunes store
    اگه کمکم کنید ممنون میشم
    سرعت اينترنت رو چك كنيد apple id رو sing out كنيد دوباره وارد كنيد...

نظر

با سلام خدمت مدیران محترم
      متاسفانه گوشی من بعد از ارتقاء به ios 6.1.3 هیچ کدوم از برنامه هایی که از appstore دریافت کردم باز نمیکنه همش پسوورد apple id رو میخواد که بعد از وارد کردن پسوورد پیغام cannot connect to apple store مواجه میشم من با wi fi به اینترنت وصلم البته چند روز از برنامه ها استفاده کردم ولی الان نمیره و وقتی میخوام وارد یک برنامه ای بشم زو بیرون میپره و درخواست پسوورد میکنه تمامی مراحل فوق که زحمت کشیدین گذاشتین رو امتحان کردم ولی جواب نداد لطفا کمکم کنید تشکر.

نظر

نوشته اصلی توسط gioumtell نمایش پست ها
        با سلام خدمت مدیران محترم
        متاسفانه گوشی من بعد از ارتقاء به ios 6.1.3 هیچ کدوم از برنامه هایی که از appstore دریافت کردم باز نمیکنه همش پسوورد apple id رو میخواد که بعد از وارد کردن پسوورد پیغام cannot connect to apple store مواجه میشم من با wi fi به اینترنت وصلم البته چند روز از برنامه ها استفاده کردم ولی الان نمیره و وقتی میخوام وارد یک برنامه ای بشم زو بیرون میپره و درخواست پسوورد میکنه تمامی مراحل فوق که زحمت کشیدین گذاشتین رو امتحان کردم ولی جواب نداد لطفا کمکم کنید تشکر.
        سلام فعلا این جریان در 7 هم پابرجاس (لااقل برای من)
        با وی ان میرم حل میشه
        شما هم با اون امتحان کنید

نظر

با تشکر لطفا راهنمایی کنید کدوم ****بهتره پس چرا ورژنهای قبلی ios این مشکل رو نداشتند این برنامه خیلی کلافم کرده یک هفته هست که نمیتونم از wechat استفاده کنم بخاطر شغلم wechat و skype برام خیلی حیاتیه بهترین شرکت سرویس**** معرفی کنید لطفا تشکر.

نظر

نوشته اصلی توسط gioumtell نمایش پست ها
            با تشکر لطفا راهنمایی کنید کدوم ****بهتره پس چرا ورژنهای قبلی ios این مشکل رو نداشتند این برنامه خیلی کلافم کرده یک هفته هست که نمیتونم از wechat استفاده کنم بخاطر شغلم wechat و skype برام خیلی حیاتیه بهترین شرکت سرویس**** معرفی کنید لطفا تشکر.
            فقط قصد کمک دارم و الّا خلاف رول هاس

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
            ویرایش توسط Reza Shah : https://i-phone.ir/forums/member/57658-reza-shah در ساعت 21-11-2013, 11:58 PM

نظر

سلام
              من اپل ای دی ساختم تو گوشیم هم زدم ok شده
              حالا هرچی تو iTunes میخوام sign in کنم اررور میده : i tunes could not connect to the i tunes store. an unknown ....
              make sure your network connections is active and try again

چه کنم ؟
              کمک

نظر

صبر کنید ..
              X