اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک : ناپدید شدن بعضی از پارتیشن های ویندوز 8 بعد از نصب هکینتاش iAtkos L2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک : ناپدید شدن بعضی از پارتیشن های ویندوز 8 بعد از نصب هکینتاش iAtkos L2

سلام
    من یه لپ تاپ HP-PV6 3174 se دارم که هاردش 500 گیگابایت هست. امروز خواستم هکینتاش روش نصب کنم . اول یه درایو 100 گیگابایتی جدا کردم تو یه پارتیشن جدید . بعد که دی وی دی هکینتاش رو بوت کردم تو قسمت Disk Utilities فقط اون پارتیشن 100 گیگابایتی که ساخته بودم رو میشناخت بقیه 400 گیگابایت (که کلا 3 تا درایو بود که اطلاعاتم توش بودن) رو به صورت یه درایو میشناخت بعد که من اون درایو 100 گیگابایتی رو Erase کردم و هکینتاش رو نصب کردم . سیستم که ری استارت شد بعد از لوگو اپل ارور میده که نوشته (You Need to restart your computer) .
    بهر حال من بیخیال هکینتاش شدم . حالا هر کاری میکنم ویندوز 8 انترپرایز که روش نصب بود بیاد بالا نمیاد بالا. تو قسمت Repair ویندوز هم رفتم و کد های درست کردن بوت رو زدم باز هم درست نشد. تو نصب ویندوز هم که میرم هارد رو نمیشناسه.
    تا اینجا که نشد . آخرین کاری که کردم این بود که سی دی لایو اوبونتو گذاشتم و لایو اوبونتو اومد بالا تو Computer که میرم دوتا پارتیشن می شناسه یکی همون 100 گیگابایت یکی هم همون 400 گیگابایت. تو پارتیشن 400 گیگابایتی که میرم اطلاعات یکی از درایوام هست ولی بقیه نیست !
    من خیلی خیلی به اطلاعات هاردم نیاز دارم. چیکار باید بکنم
    لطفا کمک کنید.[-o<[-o<[-o<
    با تشکر

بقیه 400 گیگابایت (که کلا 3 تا درایو بود که اطلاعاتم توش بودن) رو به صورت یه درایو میشناخت
    وقتی اینجوری بوده یعنی یه مشکلی وجود داشته دیگه!
    حالا بهترین کار اینه که به هاردتون دست نزنین و با استفاده از نرم افزارهای بازیابی اطلاات تا حد امکان اطلاعاتتون رو برگردونین.
    احتمالا وقتی اون پارتیشن ۱۰۰ گیگی رو ساختین اشتباها یه پارتیشن دیگه رو هم پاک کردین.
    کلا اینجور کارها رو هیچ وقت بدون بکاپ انجام ندین.

نظر

هارد رو دستکاری نکنید که بد تر میشه و برگردوندن اطلاعات سخت تر !

یه راه نسبتا مشکل !
      یه هارد دیگه به لپتاپ وصل کنید
      کلا اون هاردی که دچار مشکل شده رو توی اون ریکاوری کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mahyar1386 نمایش پست ها
        هارد رو دستکاری نکنید که بد تر میشه و برگردوندن اطلاعات سخت تر !

یه راه نسبتا مشکل !
        یه هارد دیگه به لپتاپ وصل کنید
        کلا اون هاردی که دچار مشکل شده رو توی اون ریکاوری کنید
        همین هارد رو وصل کردم به دوتا سیستم مختلف فقط اون پارتیشن ۱۰۰ گیگابایت رو میشناسن

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Sahand_N نمایش پست ها
        وقتی اینجوری بوده یعنی یه مشکلی وجود داشته دیگه!
        حالا بهترین کار اینه که به هاردتون دست نزنین و با استفاده از نرم افزارهای بازیابی اطلاات تا حد امکان اطلاعاتتون رو برگردونین.
        احتمالا وقتی اون پارتیشن ۱۰۰ گیگی رو ساختین اشتباها یه پارتیشن دیگه رو هم پاک کردین.
        کلا اینجور کارها رو هیچ وقت بدون بکاپ انجام ندین.
        نه کاملا مطمءن هستم که فقط اون پارتیشن رو Erase کردم

نظر

با سلام دوست عزیز من خودم همچین مشکلی رو داشتم وقتی میخوای مک نصب کنی فقط دوتا پارتیشن میاره اولین پارتیشن مال خود ویندوزه دومی بغیه پارتیشن هات دوست گلم که اینجور مشکلی داری باید با تمام اطلاعاتت خداحافظی کنی یا شایدم بشه ریکاوری کرد من که خودم با اطلاعاتم خداحافظی کردم
          --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
          خوب بریم سراغ آوردن پارتیشن هات
          وارد بایوس لپ تاپت شو بعد برو قسمتی که اطلاعات لپ تاپ بهت میده یه گزینه اونجا هست که هارد لپ تاپ کاملا پاک میکنه و بعد دوباره با یه فرمتی که ویندوز بشناسه فرمت میکنه که همون ntfs هست و دوباره روش ویندوز نصب میکنی و پارتیشن بندی

تمام

نظر

با درود
            ناپدید شدن پارتیشن ها (حل شد)
            lost partition solved
            خواستم بگم ناپدید شدن پارتیشن ها به هر دلیلی ، مشکلی نیست که بخواد ناراحتتون کنه
            لطفا برنامه easeus partition master رو دانلود و نصب کنید
            میتونید از سایت soft98.ir بگیرید
            لینک دانلود :

http://dl2.soft98.ir/soft/e/EASEUS.P...l.Editions.rar
            ================================================== ======
            بعد طبق آموزشی که در لینک زیر گذاشتم به راحتی همه درایو ها رو با اطلاعاتشون برمیگردونه
            Tutorial on how to recover deleted or lost partitions by EaseUS Partition Master.

برنامه رو اجرا کنید
            wizard رو بزنید
            Partition recovery wizard رو انتخاب کنید و next رو بزنید
            دوباره روی automatic باشه و next بزنید
            شروع میکنه جستجو یه 10 دقیقه یک ربع طول میشکه دست نزنید
            وقتی برنامه پارتیشن های شما رو پیدا کرد اونا رو انتخاب کنید یعنی کنار هر کدوم تیک بزنید و بعد next کنید و در پایان proceed روبزنید
            در ضمن دوستان اطلاعات روی درایو افراد ، براشون مهمه....
            لطفا بدون آگاهی نگید برو هاردتو پاک کن فرمت کن ویندوز از اول نصب کن و ....!
            راه حل اینه که مشکل رو حل کنیم نه اینکه صورت مسئله رو پاک کنیم
            سپاس
            ویرایش توسط d.shirazi : https://i-phone.ir/forums/member/183646-d-shirazi در ساعت 10-05-2015, 06:36 AM

نظر

صبر کنید ..
            X