اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش مکبوک پرو md318 **واقعا در حد آک**

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش مکبوک پرو md318 **واقعا در حد آک**

سلام
    یک دستگاه مکبوک پرو15 اینچ Macbook Pro MD318 مدل Late 2011 فوری بفروش میرسد.

قیمت 3400 تومن با در نظر گرفتن حداقل قیمت آک 4000

(الان قیمت آک 4000 هست.در روز معامله هر قیمتی بود از مرجع معتبرفابل استعلام بر اون مبنا قیمت نهایی میشه.بسته به شخصیت خریداردر معامله و نوع احترام به تایپیک فروش حداقل 15 و حداکثر 20 درصد زیر قیمت آک).
    بنابراین باخریدار واقعی که امروز و فردا نکنه و علافی نداشته باشه بیشتر راه میام.

تحویل تهران وشهرستان اول واریز بعد ارسال
    دستگاه رو میشه گذاشت تو جعبه جای نو فروخت
    [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]سایکل ۳۷ و شاید در زمان فروش بدلیل استفاده از دستگاه بیشتر
    مشخصات:
    CPU
    GHz Intel Core i7 quad-core processor with 6 MB shared L3
    Graphic
    Dual graphics processors with automatic switching between
    AMD Radeon HD 6750M (with 512 MB of GDDR5 video memory) and
    Intel HD Graphics 3000 (with 384 MB of DDR3 SDRAM shared with main memory) for power
    savings
    HDD
    500GB-5400 RPM
    RAM
    4GB installed RAM

ویرایش توسط yaghout : https://i-phone.ir/forums/member/104403-yaghout در ساعت 23-10-2012, 09:25 AM

سیکل باطری و سلامتش :دی لطفا اعلام کنید

نظر

نوشته اصلی توسط pris0n نمایش پست ها
      سیکل باطری و سلامتش :دی لطفا اعلام کنید
      دوست عزیز شما بگید چقدر پول دارید من راهنماییتون کنم برهمون مبنا خرید کنید. کلا دیدم تو همه پست های فروش یه قیمت میپرونید و اتفاقی نمی افته.قیمتی هم که در پیغام خصوصی گفتید ازین دست بود. اگر خریدار مک هستید یک مدل رو مشخص کنید وبر مبنا بودجتون به پستها برید و پیغام بدید نه اینه اپست۱۲۰۰ی بگذارید تا پست ۲۷۰۰ی
      من تابجال ندیدم کسی اینطور دنبال مک باشه.بی هدف و بدون نشون کردن مدل خاص بر مبنا نیازش

نظر

هیچ قیمتی پروندنی ندادم اقا داخل هیچ تاپیکی جنس دست دوم 20 درصد کم میشه .

قیمتی هم دادم پ . خ گفتم میتونید قبول کنید میتونید نکنید ضمنا قیمت پرت ندیدید تا الان .

ایشاالله که که قیمت ارز همین طوری بمونه و بتونید ماهی گیری کنید از اب گل الود موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط pris0n نمایش پست ها
          هیچ قیمتی پروندنی ندادم اقا داخل هیچ تاپیکی جنس دست دوم 20 درصد کم میشه .

قیمتی هم دادم پ . خ گفتم میتونید قبول کنید میتونید نکنید ضمنا قیمت پرت ندیدید تا الان .

ایشاالله که که قیمت ارز همین طوری بمونه و بتونید ماهی گیری کنید از اب گل الود موفق باشید

متاسفانه من نهایتا ۱۵ درصد برای مشتریه قابل احترام متقابل کم میکنم که قطعا شامل حال شما نمیشه
          اما با قیمت ۳۹۵۰ تومنی امروز حتی ۲۰درصد شما هم خیلی بیشتر از قیمتی ود که پخ دادید و همین قیمتی هست که من قرار دادم یعنی ۳۱۵۰۰۰۰
          موفق باشید
          ویرایش توسط yaghout : https://i-phone.ir/forums/member/104403-yaghout در ساعت 23-09-2012, 09:39 PM

نظر

دوست عزيز سيكل باطري رو بفرماييد

نظر

نوشته اصلی توسط behnam-kashani نمایش پست ها
              دوست عزيز سيكل باطري رو بفرماييد
              قرار داده شد

نظر

دوست عزيز ٣٧ سايكل كمي نيست براي باتري !

چند ماه از روشن شدن دستگاه ميگزره ؟ چون يه قسمت هست كه مينويسه داخل منو كه مثلا ٦ ماهه دستگاه داره كار ميكنه ، اگر هم قسمتش رو پيدا نكرديد با نرم افزار چند كيلوبايتي coconut battry مي شه اين مقدار رو ديد .

نظر

سایکل 37 یعنی اصلا به شارژ نبوده و مرتب از باتری استفاده شده. منم یه 313 داشتم دقیقا همینجوری بدلیل عدم آگاهی از شارژ تو یه دوره کوتاه 20تا سایکل زده بود بعد متوجه شدم چطور از مک باید استفاده کرد و شارژر تا اینطور سایکل بالاپیش نیاد
                  ویرایش توسط mehdiranqi : https://i-phone.ir/forums/member/104061-mehdiranqi در ساعت 23-09-2012, 09:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mehdiranqi نمایش پست ها
                    سایکل 37 یعنی اصلا به شارژ نبوده و مرتب از باتری استفاده شده. منم یه 313 داشتم دقیقا همینجوری بدلیل عدم آگاهی از شارژ تو یه دوره کوتاه 20تا سایکل زده بود بعد متوجه شدم چطور از مک باید استفاده کرد و شارژر تا اینطور سایکل بالاپیش نیاد
                    من دقیقا همین توضیح رو به جناب کاشانی دادم

نظر

بدلیل نبردن شارژر به محل کارم از باتری استفاده میکنم وبالطبع به سایکل اضافه میشه

- - - - - - - - - -

بدلیل نبردن شارژر به محل کارم از باتری استفاده میکنم وبالطبع به سایکل اضافه میشه

نظر

خير دوست عزيز من يك بار يك دستگاه با سايكل ٣٠ ديدم كه به نظر هم نو نو ميرسيد ولي بعد كه مدت زمان استفاده شدنش رو چك كردم ديدم بيشتر از ٦ ماه كار كرده ...

نظر

ولی 20 سایکل من در عرض 2ماه پیش اومده بود

نظر

نوشته اصلی توسط behnam-kashani نمایش پست ها
                            خير دوست عزيز من يك بار يك دستگاه با سايكل ٣٠ ديدم كه به نظر هم نو نو ميرسيد ولي بعد كه مدت زمان استفاده شدنش رو چك كردم ديدم بيشتر از ٦ ماه كار كرده ...

شما اصلا با فرض بیشتراز ۶ ماه وسایکل ۵۰ تا به موضوع نگاه کنید. حتی من میتونم توضیحات فروش رو به ۶ماه تغییر بدم یا حذف کنم هرچند بر خلاف واقع باشه. ۲ماه اضافه تر و ۱۵تا سایکل بیشتر!اما در قیمت وشرایط تا چه حد میتونه دخیل باشه؟با همین شرایط که شما میگید و دست بالایی که فرض هست اگر پیشتهادی دارید در خدمتم.اگر هم سایکل و کارکرد بالاست اونطورکه مورد پسند شما نیست متاسفم و دستگاه همین هست
                            در حالت کلی عرض کردم نهایت ۱۵ درصد زیر قیمت آک در قیمت روز
                            ویرایش توسط yaghout : https://i-phone.ir/forums/member/104403-yaghout در ساعت 23-09-2012, 10:36 PM

نظر

۲۸۰۰ خریدارم

نظر

صبر کنید ..
                              X