اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بر طرف داغی در نسخه iOS 6 در آیپد جدید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بر طرف داغی در نسخه iOS 6 در آیپد جدید

سلام
    اگر کسی آپدیت کرده لطفا بگن که در آیپد جدید مشکلی داغی بیش از حد بر طرف شده با آپدیت به iOS 6؟
    اولین آیپاد جانی آیو با هیجان آورد به دفتر استیو استیو اصلا نگاه نکرد مستقیم رفت آیپاد انداخت تو آکواریوم گفت دفعه بعدی که درست میکنی اگر بازم حباب بزنه بیرون دیگه پروژه تعطیل!
    یعنی استیو به کوچکترین نکته توجه میکرد اگر بود الان اوضاع خیلی بهتر بود....

مشکل خراشی آیفون ۵
    مشکل مپز
    بعد تیم کوک مشکلات بیشتر شد ولی به خاطر احترام استیو مشتریان هنوز اپل دوس دارن وگرنه سهام اپل اینقدر صعود نمیکرد
    چه شاهکار خلقتی بود این استیو...
    ویرایش توسط alireza_14 : https://i-phone.ir/forums/member/30996-alireza_14 در ساعت 22-09-2012, 04:16 PM

مشکل داغی چیزی نیست که با آپدیت بر طرف شها فکر کنم !
    چون شما کلا اگه زیاد استفاده کنی داغ میکنه !

نظر

داغی مربوط به سخت افزاره و طبیعتا با آپدیت های نرم افزاری قابل مرتفع شدن نیست
      ارتباط آنچنانی ندارن

نظر

آخه من شنیدم یکی از بچه ها میگفت انگار داغیش خیلی کمتر شده کسانی که آیپد جدید دارن به iOS 6 آپدیت کردن جواب بدهند

نظر

حقیقتش رو بخوای منم احساس میکنم کمتر داغ میشه. حالا اجازه بدین ۲-۳ روز چک کنیم معلوم میشه حتماً

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

چرا ۲ ۳ روز؟ خب یه روزه کامل میشه تحلیل و آنالیز کرد
            من چون جیلبریک هستم فعلا نمیتونم آپدیت کنم وگرنه تاپیک نمیزدم کنجکاویمو ارضا کنم.

نظر

نه هیچ تاثیری نداشته است .
              من ای پد جدید دارم و هنوز داغ می کند

نظر

نوشته اصلی توسط alireza_14 نمایش پست ها
                چرا ۲ ۳ روز؟ خب یه روزه کامل میشه تحلیل و آنالیز کرد
                من چون جیلبریک هستم فعلا نمیتونم آپدیت کنم وگرنه تاپیک نمیزدم کنجکاویمو ارضا کنم.
                خب دوست عزیز من که تمام روز بیکار نیستم آیپد رو بگیرم دستم الکی باهاش ور برم ببینم داغ میکنه یا نه. شما امون بده فردا پس فردا یه کم باهاش بازی و دانلود بکنیم ببینم اوضاع چطوره. تازه من همین امروز صبح آپدیت کردم

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

من تست کردم،خیر هیچ فرقی نکرده!
                  اصلا ربطی هم به نرم افزار نداره اخه!سخت افزاریه!(صفحهی قوی تر،a5X و ... باعث داغیه!)

نظر

سلام
                    اگر کسی آپدیت کرده لطفا بگن که در آیپد جدید مشکلی داغی بیش از حد بر طرف شده با آپدیت به iOS 6؟
                    یعنی اینقدر داغ میکنه که غیر قابل تحمله؟نگران نباشین!!!نمیسوزه!من ایفونم بعضی وقتا خیلی زیاد استفاده میکنم داغ میکنه ...ولی اتفاقی براش نمیوفته نگران نباش

نظر

آخه خیلی داغه برنامه pottery کار کردم انگشتم کباب شد اگر استیو بود اینقدر سختگیری میکرد نمیذاشت داغ کنه
                      اولین آیپاد جانی آیو با هیجان آورد به دفتر استیو استیو اصلا نگاه نکرد مستقیم رفت آیپاد انداخت تو آکواریوم گفت دفعه بعدی که درست میکنی اگر بازم حباب بزنه بیرون دیگه پروژه تعطیل!
                      یعنی استیو به کوچکترین نکته توجه میکرد اگر بود الان اوضاع خیلی بهتر بود مثلا مشکل نقشه اپل که خیلی افتضاحه کلی باگ داره

نظر

آخه خیلی داغه برنامه pottery کار کردم انگشتم کباب شد اگر استیو بود اینقدر سختگیری میکرد نمیذاشت داغ کنه
                        یعنی استیو به کوچکترین نکته توجه میکرد اگر بود الان اوضاع خیلی بهتر بود مثلا مشکل نقشه اپل که خیلی افتضاحه کلی باگ داره
                        حالا که نیست دوسته گل!
                        ما هم دلمون براش تنگ شده ولی کاری نمیشه کرد و اینجا هم،تایپیکی در این باره نیست!
                        برای منم داغ میکنه ولی نه خیلی!(اصلا اذیت هم نمیکنه!)

- - - - - - - - - -

حالا که نیست دوسته گل!
                        ما هم دلمون براش تنگ شده ولی کاری نمیشه کرد و اینجا هم،تایپیکی در این باره نیست!
                        برای منم داغ میکنه ولی نه خیلی!(اصلا اذیت هم نمیکنه!)

نظر

آخه دوستام میگن مثلا اپل داری اینقد داغ میکنه
                          من عاشق اپل هستم
                          والی سامسونگ اصلا داغ نمیکنه میشه بدونم چرا؟
                          البته اینو گوشزد کنم از سامسونگ به شدت متنفرم خیالتون راجت

نظر

این مشکل داغی خیلی دلگیرم کرده از آیپدم
                            واسه چی سامسونگ نباید داغ کنه آخه؟

نظر

کاش این مصیبت با نرم افزاری حل میشد

نظر

صبر کنید ..
                              X