اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه از آیتونز بدون فریمور به ios6 فاینال آپدیت کنم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونه از آیتونز بدون فریمور به ios6 فاینال آپدیت کنم

با سلام وخسته نباشید من متاسفانه فریمور رو 2 بار اشتباهی دانلود کردم منظورم فاینال ios6 هستش ولی حالا میخواستم از خود آیتونز که ورژن 10.7 رو در pc خود دارم عملیات آپدیت بدون فریمور رو انجام دهم لطفا راهنمایی فرمایید باسپاس
    وسوال دوم اینکه من در بعضی جاها دیدم که فریمور رو از آیتونز همانند یک نرم افزار دانلود میکنند ممنون میشم توضیح بدین که چگونه است این نوع دانلود
    وسوال سوم این لینک های سایت شما درباره فریمور فاینال ios6 رو با دانلود منجر نمیشه دانلود کرد من 3 با دانلود گذاشتم متاسفانه نصف راه قطع وادامه دانلود نداشت اگه لینکی بدین که با دانلود منجیر دانلود کنیم ممنون میشم
    باسپاس فراوان از سایت خوب شما

نوشته اصلی توسط zp110 نمایش پست ها
    با سلام وخسته نباشید من متاسفانه فریمور رو 2 بار اشتباهی دانلود کردم منظورم فاینال ios6 هستش ولی حالا میخواستم از خود آیتونز که ورژن 10.7 رو در pc خود دارم عملیات آپدیت بدون فریمور رو انجام دهم لطفا راهنمایی فرمایید باسپاس
    وسوال دوم اینکه من در بعضی جاها دیدم که فریمور رو از آیتونز همانند یک نرم افزار دانلود میکنند ممنون میشم توضیح بدین که چگونه است این نوع دانلود
    وسوال سوم این لینک های سایت شما درباره فریمور فاینال ios6 رو با دانلود منجر نمیشه دانلود کرد من 3 با دانلود گذاشتم متاسفانه نصف راه قطع وادامه دانلود نداشت اگه لینکی بدین که با دانلود منجیر دانلود کنیم ممنون میشم
    باسپاس فراوان از سایت خوب شما
    سلام دوست عزيز
    شما فايل رو كه داونلود كردي گوشي رو به pc وصل كن ايتيونز رو بازكن روي اسم گوشيت كليك كن و اون بالا گزينه summery رو بزن مشخصات گوشي كه ظاهرشد shift رونگه دار و restoreروبزن
    بعد فايلي كه داونلود كردي رو انتخاب كن
    با ايتيونز هم اگه بخواي داونلود كني اگه وسط كار قطع بشه دوباره بايد ازاول شروع كني
    از لينك زير داونلود كن
    download ios 6
    موفق باشيد
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

صبر کنید ..
    X