اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث در مورد ورژن 6 بر روی 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بحث در مورد ورژن 6 بر روی 3gs

سلام دوستان عزیز و اساتید محترم

میخواستم بدونم دوستانی که به ورژن 6 آپدیت کردن چه تغییراتی مشاهده کردن
    کلا نظرتون در موردش چیه
    (در ضمن اگه ممکنه فقط کسانی که این ورژن رو نصب کردن در موردش صحبت کنن، نیازی نیست قبل از تست نظری بدید)

ممنونم

دوستان كسي تست كرده؟ ممنون ميشم اگه جواب بديد

نظر

من نصب کردم باتری و سرعت بهتر شده اگر جیلبرک میکنید به ۶ آپدیت نکنید!

نظر

من پاسخی که توی تاپیک "iOS 6 منتشر شد" نوشتم رو همینجا نقل قول میکنم:

نوشته اصلی توسط Mr.Geo22 نمایش پست ها
        من خیلی دوست داشتم که برم نسخه ۶ ولی چون سرعتم زیاد خوب نیست هیمشه با احتیاط عمل میکنم و در صورتی که ببینم مشکلی نداره دانلود میکنم

در این مورد بعضی از دوستان شکایت داشتن که من رو به تردید انداخت, مخصوصا که چون آیفونم 3gs هست ترسیدم که سرعتش خیلی پایین بیاد

بعضی هم که از باگ و بعضی هم از نداشتن امکانات جالب نالیدن

خوشبختانه قبل اینکه این موارد زیاد بشن من گذاشته بودم دانلود و یه ۳۰۰ مگیش رفته بود و دیگه گذاشتم تا آخر بره

بالاخره آپدیت کردم و ...

۱- تا این لحظه هیچ باگی ندیدم که اذیت کنه مخصوصا اون باگ کیبورد که از نسخه ۵ پیش اومد و اصلا حل نشد و همش روی اعصاب بود توی این نسخه دیگه ندیدمش و کیبورد خیلی راحت میره و میاد (منظورم رفتن به صفحه spotlight هست)

۲- در مورد ظاهر که من خیلی از این ظاهر تازه خوشم اومد و مخصوصا قسمت موزیک و اپ استورش به نظرم فوق العاده بهتر شده
        طراحی مجدد نرم افزارهای پیش فرض هم که زیباتر هستند

۳- در مورد کرش کردن نرم افزارها من فقط توی find iPhone چند بار با این کرش مواجه شدم که البته آپدیتش کرده بودم و برای نسخه ۶ بهینه شده بود!
        در کل مشکلی با نرم افزارها تا این لحظه نداشتم

۴- نقشه به نظرم اصلا خوب نیست و در واقع نقشه گوگل خیلی کاملتر هست (راستش رو بخواید اینجوری که از شواهد پیداست ایلام اصلا براش تعریف نشده و فقط در حد ذکر نام بهش اکتفا شده!!!
        البته نقشه های ******* ایش موجوده که احتمالا مال دوره قاجاره ولی از اونجایی که شازندگی ایلام طی دو قرن گذشته در حد آسفالت چند تا کوچه خاکی بوده مشکلی ایجاد نمیکنه!
        و البته این قدر ایلام کوچیکه که اگه خودت بگردی و بپرسی زودتر از gps میتونی مسیرت رو پیدا کنی و ایلامی ها هم که خودشون تقریبا همه جاش رو بلدن
        ولی توی مسافرت به نظرم بگیم نقشه نداره سنگین تریم

۵- در مورد سرعت گوشی که خیلی می ترسیدم خوشبختانه اصلا کندی ندیدم و اگه سریعتر نشده باشه مطمئنا کندتر نشده

۶- تنظیمات گوشی به نظرم خیلی کاربردی تر شدن و به نوعی تنظیماتی که داغون بودن دیگه خوب شدن و بیشتر روی تنظیمات فکر شده و من خیلی از این قسمت به عنوان راخت تر کردن کارها خوشم اومد!

۷- سه بار دکمه home رو که می زنیم متوجه می شیم که گزینه assistive touch بهش اضافه شده که خیلی کاربردیه
        و نکته ی دیگه اینه که من خودم ازش استفاده نمیکردم تا امروز چون واقعا بد طراحی شده بود ولی میتونم بگم الان فوق العاده شده
        هم اینکه میتونی تمام نقاط اطراف صفحه قرارش بدی و دیگه مثل قدیم محدودیت نداره که من خودم خیلی از این بابت ازش شاکی بودم و یکی هم اینکه وقتی پنجره ها رو میبندی خیلی سریع اون هم بشته میشه که خیلی خوبه و طراحی خوب محل قرارگیری گزینه های مورد نظر
        و من حتما از این به بعد ازش استفاده میکنم مخصوصا که دکمه home آیفونم یکم سفت شده و کمی کار باهاش اذیت میکنه

۸- آیکون یوتیوب هم حذف شده که خیلی خوبه!
        طراحیش مایه ی آبروریزی بود و همش دوست داشتم عوض بشه که نشد و همون بهتر که حذف شد و البته نرم افزارش رو دان کردم که به نظرم خوبه
        و اگه از تو سافاری یه فیلم یوتیوب باز کنی منتقل میشی به نرم افزار و در کل کل من از این تغییر راضی ام

۹- قسمت رد تماس ها بی دلیل تا امروز ساده طراحی شده بود و خیلی الان کاربردی تر شده ولی مشکلی که داره اینه که من متن ها رو تغییر دادم و یه سری متن پارسی مورد نظر خودم نوشتم ولی بعد از فرستادنشون دیدم که متن پیشفرض انگلیسی هم باهاشون رفته!

۱۰- قسمت اپ استور خیلی بهتر شده و از همه لحاظ زیباتر و کاربردی تر شده و به عبارتی یه خونه تکونی حسابی شده که من خیلی الان ازش خوشم میاد

تنها چیزی که انتظارش رو طبق بررسی هایی که از نسخه های بتا خونده بودم داشتم و متاسفانه ندیدمش (چون خیلی کاربردیه) این بود که میگفتن میشه از آهنگ های آیتونز به عنوان زنگ گوشی استفاده کرد ولی نمیدونم توی نسخه نهایی حذف شده یا اینکه فقط واسه 3gs بیچاره وجود نداره!

در کل میشه گفت کاملا از آپدیت گوشیم راضیم (مخصوصا که اصلا انتظار نداشتم واسه 3gs بیاد)
        فقط توضیحی که بدم اینه که من قبلش جیل نبودم و الانم نمیخوام جیل کنم

اینم لینکش: http://www.i-phone.ir/forums/thread7...tml#post753825
        ویرایش توسط Mr.Geo22 : https://i-phone.ir/forums/member/11077-mr-geo22 در ساعت 23-09-2012, 12:54 PM

نظر

البته یه قسمت رو اشتباه کرده بودم که یکی از دوستان تذکر داده اند و بهتره اینجام نقل قولش کنم که اشتباهی پیش نیاد:

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
          ولی این قسمت که به سه بار زدن دکمه home فعال میشه از ورژن 5 همراه با آمدن assitive touch بوده و منحصر ویژگی جدید 6 نمی باشه
          General> acccssibility> Triple-click home

نظر

ازتون ممنونم که جواب دادید
            کسی هست که جیلبریک هم کرده باشه و نظری داشته باشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط a/\/\ir نمایش پست ها
              منظورت چیه امیر جان ؟ واسه اینکه جیلبریک نمیشه یا اینکه از نظر بازدهی از 5.1.1 میاد پایین تر. قبلا روی چه ورژنی بودین که الان میگین بهتر شده ؟

نظر

من نسخه ی 6 رو بر روی 3gs دارم ... تو این 2 روزی مشکل خاصی ندیدم به جز اینکه از امروز صبح برای دادن SMS وقتی گوشی رو به طرف چپ یا راست برای واید کردن کیبورد کج میکنم این حالت اتفاق نمیفته ... یعنی ممکنه اختلالاتی بین ios 6 و سنسور حرکتی گوشی وجود داشته باشه ... برای اینکه این مورد حل بشه هر دفعه باید گوشی رو Restart کنم تا دوباره درست بشه ...

نظر

براچی شماها همه میگید اگه جیل میکنید به ۶ آپدیت نکنید؟
                  من ۳ جی اس دارم منتظر هستم تا جیل ۶ بیاد تا برم به ۶
                  ممنون میشم توضیح بهم بدید

نظر

نوشته اصلی توسط Mostafa_77 نمایش پست ها
                    براچی شماها همه میگید اگه جیل میکنید به ۶ آپدیت نکنید؟
                    من ۳ جی اس دارم منتظر هستم تا جیل ۶ بیاد تا برم به ۶
                    ممنون میشم توضیح بهم بدید
                    هنوز جیلبرک کامل نیومده!

نظر

هنوز جیلبرک کامل نیومده!
                      خوب وقتی که جیل کامل بیاد که میتونیم بریم ۶ و جیل کنیم دیگه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mostafa_77 نمایش پست ها
                        خوب وقتی که جیل کامل بیاد که میتونیم بریم ۶ و جیل کنیم دیگه؟
                        خوب اره دیگه
                        زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

دوست عزیز بنده 3gs روی ios6 هیج مشکلی نداره و سرعت اون نسبت به 5.1.1 بهتر نشده باشه کمتر نشده

مصرف باتری بهتر شده...و ارزش اپدیت رو داره

البته اگر جیلبریک انجام میدید فعلا جیلبریک دائمی نیومده و باید منتظر بمونید....

نظر

سلام
                            من امروزکه قفل گوشی را باز کردم دیدم نوشته اپدیت به 6 وبیرون رفتم ولی علامت قرمز یک روی سیتینک هستش نظر دوستان چیه ؟یعنی خودگوشی اتومات متوجه ارتقاء شده ؟آیا ارتقاء بدم بوسیله خودگوشی یا نه مشکلات ومزایای این ورژن چیست واگرخواستم اپدیت بکنم باید چه مواردی را مدنظرقراردهم وجیکارکنم؟
                            ویرایش توسط roughani2001 : https://i-phone.ir/forums/member/102377-roughani2001 در ساعت 29-09-2012, 10:57 AM

نظر

نه اون علامت notification هستش که نشون میده برای گوشین یه ورين جدی اومده و تا زمونی که خودت تو ستینگ نری و آپدیت رو نزنی خودش اصلا آپدیت نمیکنه! در مورد اینکه آپدیت کنی باید تصمیم خودت باشه که map و جلبریک برات مهمه که تو 5 بمونی یا اینکه امکانات دیگه 6 مانند face..buk و ... مهمه که بری 6!
                              در کل اگه خواستی آپدیت کنی فریمورشو دانلود کنی و از آیتونز با restore اقدام کنی بهتره چون فریمورش هم همیشه داری ولی از داخل گوشی آپدیت کنی در صورت برخود مشکل با گوشیت باید دوباره فریور دانلود کنی

نظر

صبر کنید ..
                              X