اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طریقه استفاده از do not disturb در ios6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• طریقه استفاده از do not disturb در ios6

do not disturbبرای چه کاری هست و چطور کار میکنه تا اونجا که من میدونم معنیش یعنی مزاح نشوید ممنون میشم راهنماییم کنید

طی مدتی که فعال است هیچ notification دریافت نخواهید کرد. همچنین تلفن شما زنگ نخواهد خورد

نظر

برای این است که وقتی شما می خوای بخوابی روشنش کنی و کسی که بهت زنگ میزنه صفحه ات روشن نمی شه و ویبره و زنگ هم نمی ده . فقط یه missedcall میوفته روی گوشیت .

نظر

نوشته اصلی توسط hamine نمایش پست ها
        برای این است که وقتی شما می خوای بخوابی روشنش کنی و کسی که بهت زنگ میزنه صفحه ات روشن نمی شه و ویبره و زنگ هم نمی ده . فقط یه missedcall میوفته روی گوشیت .
        من فعالش کردم ولی هم زنگ میخوره هم ویبره میزنه

نظر

نوشته اصلی توسط amir65 نمایش پست ها
          من فعالش کردم ولی هم زنگ میخوره هم ویبره میزنه
          دوست خوب بعد از اینکه on کردی برو تو notification بعد از اونجا do not disturb رو انتخاب کن قسمت schduled رو میتونی on کنی و ساعت رو بهش بدی بعد هم allow calls from اون کاری رو که شما میخوایی برات انجام میده.

نظر

disturb یعنی مزاحم شدن

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
              دوست خوب بعد از اینکه on کردی برو تو notification بعد از اونجا do not disturb رو انتخاب کن قسمت schduled رو میتونی on کنی و ساعت رو بهش بدی بعد هم allow calls from اون کاری رو که شما میخوایی برات انجام میده.
              دوست عزیز این کاری که شما گفتی انجام دادم حاصلی نداشت

نظر

allow calls from رو no one بکن ح میشه

نظر

منم هر کاری میکنم . هر ساعتی که تنظیم میکنم، لیست تماس رو ویرایش میکنم..بازم زنگ می خوره! کسی میدونه باید چیکار کرد؟
                  ویرایش توسط id_nabood : https://i-phone.ir/forums/member/61665-id_nabood در ساعت 20-09-2012, 06:43 PM

نظر

گوشی را بعداز فعال کردن dont distrub بازدن دگمه پاور لاک اسکرین کن مطمئن باش کار میکند

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
                      allow calls from رو no one بکن ح میشه
                      این روشی که دوست ما گفت کاملا جواب،ممنون

نظر

طریقه استفاده از do not disturb در ios6

تو بتا ها بود من زیاد استفاده میکنم فقط نتیفیشن ها را بی صدا میکنه وای زنگ میخوره

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

نظر

تنها راهش اینه !
                          allow calls from رو no one بکنین و بعد امتحان کنید !

نظر

اینجوری تماس رو رد میکنه! که اصلا جالب نیست در صورتی که نوشته شده تماس به حالت سکوت میره. شماره توی favorites هم قرار میدم، بازم زنگ میخوره.

نظر

نوشته اصلی توسط id_nabood نمایش پست ها
                              اینجوری تماس رو رد میکنه! که اصلا جالب نیست در صورتی که نوشته شده تماس به حالت سکوت میره. شماره توی favorites هم قرار میدم، بازم زنگ میخوره.
                              دوست عزیز اگه Don,t Distrub رو فعال کنی ، اگه کسی بهت زنگ بزنه شماره اشغال میزنه ، من خودم امتحان کردم

نظر

صبر کنید ..
                              X