اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل وصل نشدن Wifi در iOS 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نخیر! نشد که نشد!

نظر

حل مشکل وصل نشدن Wifi در iOS 6

نوشته اصلی توسط Rasoul63 نمایش پست ها
      سلام به همه
      من آیپد 2 ، 64 گیگ و GSM دارم
      من روی 5.0.1 بودم و حدود دو هفته پیش به 6.1 آپدیت کردم! اما وای فای من هم مشکل دار شد و همون پیغام unable... رو می داد!
      هر کاری که توی فروم های فارسی و انگلیسی بود ر من انجام دادم: انواع ریست ها، ایستور کردن ها، عوض کردن امنیت شبکه وای فای و ...
      گفتم احتمالن باید وایستم تا آپدیتش بیاد
      آپدیت اومد و به 6.2 آپدیت کردم و نه تنها مشکل وای فای برطرف نشد بلکه با سیم کارت هم دیگه به سختی می ره تو اینترنت! یعنی همش آنتن قطع می شه و در حال سرچ و گاهی می ره رو آنتن رایتل و...
      خلاصه آیپده شده فقط اسباب بازی
      نمی دونم چیکارش کنم!
      کسی هست بدونه؟
      شما تو تنظيمات مودم تون ،كشور ايران رو به امريكا تغيير بديد ،،،مشكلتون حل ميشه! دوست عزيز

نظر

بسیار سپاسگزار
        حل شد
        کلن نا امید بودم

نظر

منم همچین مشکلی رو دارم با این تفاوت که من بیش از یکسال و نیمه این مشکلو دارم هیچ راه حلی واسش پیدا نشده آیپد ۲ gsm

نظر

هر راهی بگین من امتحان کردم ولی باز بعد از چند ثانیه اتصال با مودم قطع میشه!تو ایران ترکیه دبی چین با انواع مودم ها تست کردم مشکل حل نمیشه!بهتربن راه روشن نگه داشتن همیشگی gprs هست که پدر باطری رو در میاره.من آیفون 4 اس

نظر

ایم مشکل مربوط به باگ آی او اس ۶ هستش از ورژن ۶.۰ به بعد باگ دار شده روی آیپد ۴ که ورژن ۶.۰ هست مشکلی ندارم اما روی آیفون ۵ و ۴ مشکل دارم وقتی مودم رو نزدیک گوشیم کردم درست شد!

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
                شما تو تنظيمات مودم تون ،كشور ايران رو به امريكا تغيير بديد ،،،مشكلتون حل ميشه! دوست عزيز
                منم مشکلم با این حرکت حل شد مرسی

نظر

وارد تنظيمات مودم بشيد ودر قسمت وإيرلس كشوررا به يونايتد استيد تغير بدين البته من قسمت تنظيمات وأي فأي دستگاهم روم مانند تنظيمات مودمم انجام دادم

نظر

منم مشکلم با این روش حل شد مرسی.

نظر

منم همین مشکل رو دارم
                      دوستان خواهشن کمک کنید
                      خب اگر بخوام کشور رو تو مودم تغیر بدم چطور وارد تنضیمات مودو بشم
                      نوع مودم : tp-link

نظر

دوستان راهشو امروز خودم پیدا کردم

فقط یه دلیل داره و اونم اینه که Region مودم یا روتر وایرلس شما چیزی به جز کشور های مورد تایید اپل هست !
                        به عنوان مثال Region مودم وایرلس شرکت ما را گذاشته بودن رو ایران ! تا به آمریکا تغییر دادم ریبوت کردم مثل بنز وصل شد و کار داد

نظر

اونايي كه جلبريك كردن اين مشكلو دارن يا بعضي از مودماUserLimitedدارن كه باعث ميشه تعداد محدودي از كاربران به مودم وصل بشن

نظر

صبر کنید ..
                          X