اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبدیل و تست سیم کارت نانو ( همراه اول - ایرانسل ) برای اولین بار در ایران از : i-phone.ir

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تبدیل و تست سیم کارت نانو ( همراه اول - ایرانسل ) برای اولین بار در ایران از : i-phone.ir

با سلام و خسته نباشید خدمت همه اعضای محترم سایت

برای اولین بار مراحل تست و ساخت سیم کارتهای نانو در دفتر i-phone با موفقیت انجام شد.

مراحل کار :

برای تبدیل سیم کارتها به نانو:

1- حتما باید از جدیدترین نوع (چیپ) سیم کارت استفاده کنند به دلیل کوچک تر شدن و مستطیل شدن چیپ سیم کارت که در تصویر زیر مشخص هست :

2- سیم کارت میکرو را توسط پانچ (میکرو به نانو) که در تصویر مشخص هست تبدیل میکنیم .

3- سپس با کاغذ سمباده نرم و یا سوهان به اندازه ۰/۲ میلیمتر به آهستگی شروع به سمباده زدن میکنیم .

ودر آخر سوالی که ممکنه برای دوستان پیش بیاد این هستش که خوب چطور تست کنیم؟

ما توسط آداپتور نانو به سیم کارت معمولی که در تصویر مشخص هستش سیم کارت رو تست کردیم و به خوبی آنتن داد !

موفق باشید

با تشکر از آقای خبازیان بابت سرعت عمل و پیگیریشون برای به نتیجه رسوندن و تست موضوع

نظر

خیلی خوشحالمون کردید از همه ممنون

نظر

آقا خوش حال شدم که لااقل تو ایران می تونیم این کار را انجام بدیم. خسته نباشید.

شما می توانید این کار را برای عموم انجام بدید؟

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

تبدیل و تست سیم کارت نانو ( همراه اول - ایرانسل ) برای اولین بار در ایران از : i-phone.ir

نوشته اصلی توسط =Sina= نمایش پست ها
          آقا خوش حال شدم که لااقل تو ایران می تونیم این کار را انجام بدیم. خسته نباشید.

شما می توانید این کار را برای عموم انجام بدید؟

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
          کار سختی نمی باشد، یک پانچ میکرو به نانو می خواهد که حدود 40000 تومان می باشد. یک سمباده نرم هم می خواهد که همه جا است.

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
            کار سختی نمی باشد، یک پانچ میکرو به نانو می خواهد که حدود 40000 تومان می باشد. یک سمباده نرم هم می خواهد که همه جا است.
            من نمی خواهم خودم بکنم که میگم به دوستان که آیا تو دفتر این کار را برای عموم انجام میدند؟

نظر

البته باید آیفون بیاد تست کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط ipad_iphone نمایش پست ها
                البته باید آیفون بیاد تست کنیم
                پس وقتی تست کردید ما را هم در جریان بگذارید

ممنون

نظر

ببخشید دو سوال

الان سیم های ما که چیپ معمولی همراه اول هست و میکرو شده با این کار جواب نمیده دیگه درسته ؟؟

الان میکرو سیم هایی که همراه اول و ایررانسل ارائه میکنه مشکلی برای تبدیل شدن به نانو رو ندارند ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط =Sina= نمایش پست ها
                    من نمی خواهم خودم بکنم که میگم به دوستان که آیا تو دفتر این کار را برای عموم انجام میدند؟
                    بله انجام میشه . خیالتون راحت

نظر

نوشته اصلی توسط hadi3at نمایش پست ها
                      ببخشید دو سوال

الان سیم های ما که چیپ معمولی همراه اول هست و میکرو شده با این کار جواب نمیده دیگه درسته ؟؟

الان میکرو سیم هایی که همراه اول و ایررانسل ارائه میکنه مشکلی برای تبدیل شدن به نانو رو ندارند ؟؟
                      کلا چیپ های جدید هر ۲ اپراتور کوچیک شده و اگه با چیپ های قدبم مشکل داشته باشه تعویض سیم کارت کار بسیار راحتی هستش و با مراجعه به دفاتر مشترکین تلفن همراه در سراسر کشور سیم کارت چدید رو دریافت خواهید کرد

نظر

سلام خدمت تمامیه دوستان واقعا تشکر میکنم از اینکه به این سرعت عمل کردید ! جدی جدی من که داشتم نا امید میشدم .... ولی این تاپیک رو دیدم و خوندم واقعا امیدوارم کردید واقعا دست مریزاد دارید بچه ها ممنون ... خسته نباشید همگی ....

یه چیزی وقتی با دستگاه تست گرفتید یعنی ۹۹٪ مشکلی با گوشی هم نداره درسته !؟

نظر

دوستان من با قیچی سیمکارت رو بریدم و به خوبی گوشی آنتن داد.
                          با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                          X