اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ios 6 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sam_ نمایش پست ها
    دوستان این dictation تو نیو ایپد کجای تنظیمات هست؟؟
    توی کیبوردتون هست کنار اسپیس !
    انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• توی نوتیفیکیشن دیگه توییتر نیست یا تنظیم خاصی داره؟
      قبلا یه ایکون اومده بود که میشد توییت کرد...

نظر

• من ایپدیت کردم اما ندارمش
        کجا باید تنظیمش کنم ؟!

نظر

• طبق روش گفته شده می رم اون گزینهای که گفته تیک رو بردارید ماله من تیک نداره در ضمن یه پکیج از سیدیا پاک کردم خود به خود ایکون سیدیا از صفحه پاک شده تو سرچ هم نیست ممکنه مشکل این باشه؟
          ویرایش توسط loolo : https://i-phone.ir/forums/member/41805-loolo در ساعت 24-09-2012, 07:31 PM

نظر

• کسی می دونه ای کلود سافری چطور کار می کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sancho نمایش پست ها
              کسی می دونه ای کلود سافری چطور کار می کنه؟
              تا اونجايي كه من فهميدم،سايت هايي كه تو بقيه ديوايس ها يا مك به عنوان favorite ميزاري،اونجا هم مياد(كاملا اطمينان ندارم در اين ضمينه)

نظر

• من که برنامه هام رو بیرون به صورت اورجینال برام نصب کردن اگه از طریق آیتیونز آپدیت کنم برنامه هام پاک میشه یا رمز میخواد که دست فروشندش؟جیلبریک هم نیستم

- - - - - - - - - -

من که برنامه هام رو بیرون به صورت اورجینال برام نصب کردن اگه از طریق آیتیونز آپدیت کنم برنامه هام پاک میشه یا رمز میخواد که دست فروشندش؟جیلبریک هم نیستم

نظر

• نوشته اصلی توسط sarataibi نمایش پست ها
                  من که برنامه هام رو بیرون به صورت اورجینال برام نصب کردن اگه از طریق آیتیونز آپدیت کنم برنامه هام پاک میشه یا رمز میخواد که دست فروشندش؟جیلبریک هم نیستم

- - - - - - - - - -

عزيزم شما بايد گيفت كارت ميخريدي و خيلي راحت با اپل ايدي هر برنامه أي دوست داشتي نصب ميكردي

نظر

• خودم گیفت کارت دارم و خیلی برنامه هم خودم خریدم ولی یه چنتا هم که خودم نتونستم بخرم دادم فروشنده نصب کنه.حالا شما اگه میدونی جواب بده که پاک میشن یا نه؟

نظر

خودم گیفت کارت دارم و خیلی برنامه هم خودم خریدم ولی یه چنتا هم که خودم نتونستم بخرم دادم فروشنده نصب کنه.حالا شما اگه میدونی جواب بده که پاک میشن یا نه؟
                      اگر فروشنده اون برنامه هارو با اکانت آیتیونز شما خریده باشه ( یعنی فرض بر این باشه که شما تو اکانتت موجودی داشتی و فقط خرید از اپ استور رو بلد نبوده باشید ) مشکلی پیش نمیاد اما اگر با اکانت دیگه ای خریداری و نصب کرده باشه ( که روال کار فروشنده ها به همین صورت هست ) بعد از آپدیت شما باید اون اکانت رو داشته باشید تا بتونید اون برنامه هارو نصب کنید.

نظر

خودم گیفت کارت دارم و خیلی برنامه هم خودم خریدم ولی یه چنتا هم که خودم نتونستم بخرم دادم فروشنده نصب کنه.حالا شما اگه میدونی جواب بده که پاک میشن یا نه؟
                        اينجا يه مسئله پيش مياد كه شما خودت برنامه رو ديوايست ريختي و وقتي فروشنده برنامه هاي خودشو ريخته احتمالا برنامه خودتون بدليل اپل آيدي متفاوت يا پاك شده يا از كار افتاده
                        اگر اينطور هست كه متاسفانه پاك ميشن و آپديت نخواهد شد

نظر

- - - - - - - - - -

شما برو تو general-software update
                          و آپدیت کن با گوشی هیچیت نمیپره !
                          چون جیلبریک نیستید !
                          اگر بودید باید فقط با آیتونز آپدیت میکردید!

نظر

• از نظر مصرف باتری واقعن عآلی شده
                            دیگه کم کم داشتم میرفتم ک ی باتری براش بخرم ولی با آپدیت جدید همه چی درس شد
                            فقط اگه بشه برنامه Activator رو ک توی سایدیا بود روش نصب کرد محشر میشه

نظر

• دوستان این فریمورش با iPad2 wi-fi مشکل داره؟!
                              ماله من هی میگه که سازگار نیست.
                              .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط ogi نمایش پست ها
                                از نظر مصرف باتری واقعن عآلی شده
                                شما رو 4 می تونید جلبریک تدر کنید
                                ولی نمی دونم توییک اکتیواتور سازگار باشه یا نه!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ogi نمایش پست ها
                                از نظر مصرف باتری واقعن عآلی شده
                                شما رو 4 می تونید جلبریک تدر کنید
                                ولی نمی دونم توییک اکتیواتور سازگار باشه یا نه!

نظر

صبر کنید ..
                                X