اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ios 6 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط S.S.F نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال داشتم اگه ios 6 من نصب کنم برنامه هام که الان نصب هست رو دستگاه کرش میکنه یا به راحتی اجرا میشن؟ (دستگاهم جیلبرک نیست)
    دوست عزیز دستگاه شما که جلبریک نیست موردی نداره راحل آپدیت کنید ، فقط قبل از آپدیت Back Up یادت نره

نظر

• براي من يكي مصرف باتريش به تنهايي ارزش آپگريد كردن رو داره! اگه روون تر هم بشه كه نور علي نوره ! ولي اول بايد جيلبريك بشه !

نظر

• Ios6 بريزم رؤ iPad ايرادي نداره؟ipad خراب نمي شه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط abtin kh نمایش پست ها
          Ios6 بريزم رؤ iPad ايرادي نداره؟ipad خراب نمي شه؟
          نه عزیزم چرا خراب بشه!

نظر

• سلام دوستان

نمی دونم این قبلان سوال دوستان بوده یا نه اما...

من بدون هیچ مشکلی update کردم به ios ۶ همه چیز کار می کنه اما به چیز p ان وصل نمی شه ... direction هم در map کار نمی کنه ، چیکار باید بکنم ؟

iphone 4

نظر

• مصرف باتريش واقعا از 5.1.1 هم بهتر هست
              مخصوصا تو ايفون ٤اس

نظر

• نوشته اصلی توسط qazwsxedcrfv نمایش پست ها

سلام دوستان

من بدون هیچ مشکلی update کردم به ios ۶ همه چیز کار می کنه اما به چیز p ان وصل نمی شه ... direction هم در map کار نمی کنه ، چیکار باید بکنم ؟

iphone 4
                منم همين مشكل چيز رو دارم،ترو خدا اگه كسي بلده راهنمايي كنه

نظر

• سلام دوستان
                  کسی 3gs رو به ios6 برده؟
                  کند نمیشه ؟
                  برای 3gs که جیلبریگ نیومده ؟

نظر

سلام دوستان

iphone 4
                    Direction تو مپ تعطيله براي هيچكس كار نميكنه چه آيپد چه آيفون و ....
                    قسمت اول سؤالتون كه من براحتي ميشم يه بار از اول در جنرال اطلاعات چيز پين وارد كن احتمالا درست ميشه

راستي بچه ها شما هم مثل من نميتونيد با سافاري به انجمن وصل بشيد از ديشب تا حالا فقط پس زمينه مياد؟!!!
                    ویرایش توسط hitman908 : https://i-phone.ir/forums/member/50859-hitman908 در ساعت 21-09-2012, 09:00 PM

نظر

• سلام
                      از وقتی رفتم به ورژن 6 بعضی وقتها صفحه گوشیم خاموش نمیشه که بعدش قفل بشه و همینطور روشن میمومه تا باطریش تموم بشه و حتما باید با دکمه پاور قفلش کنم
                      گوشین 4اس 32 هستش
                      ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• يكي از ايرادهاي جدي iOS 6 به نوعي از كار افتادن اپها ست يا كرش شدنشونه كه اميدوارم هرچي سريعتر درست بشه

نظر

• دوستان رو ایفون 4 سرعتش چطوریه؟مشکلی نداره؟

نظر

• من که استفاده کردم افت سرعت محسوسی احساس نکردم

نظر

سلام دوستان

iphone 4
                              نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
                              Direction تو مپ تعطيله براي هيچكس كار نميكنه چه آيپد چه آيفون و ....
                              قسمت اول سؤالتون كه من براحتي ميشم يه بار از اول در جنرال اطلاعات چيز پين وارد كن احتمالا درست ميشه

راستي بچه ها شما هم مثل من نميتونيد با سافاري به انجمن وصل بشيد از ديشب تا حالا فقط پس زمينه مياد؟!!!

این کارو کردم اما باز همون مشکل سر جای خودش هست !!

من برای باز کردن سایت مشکلی ندارم !!
                              ویرایش توسط qazwsxedcrfv : https://i-phone.ir/forums/member/44718-qazwsxedcrfv در ساعت 21-09-2012, 11:45 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط baraka772370 نمایش پست ها
                                دوستان رو ایفون 4 سرعتش چطوریه؟مشکلی نداره؟
                                من هم ۱ مقدار افت سرعت دارم اما زیاد نیست ولی به هر حال احساس می شه
                                ویرایش توسط qazwsxedcrfv : https://i-phone.ir/forums/member/44718-qazwsxedcrfv در ساعت 21-09-2012, 11:11 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X