اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اولین بررسی ها بر آیفون ۵ + اولین بنچ مارک جاوا اسکریپت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [ بررسی ویژه ] اولین بررسی ها بر آیفون ۵ + اولین بنچ مارک جاوا اسکریپت

آیفون ۵ با همه جنجال هایش روز جمعه منتشر می شود. آخرین شوالیه اپل طرفداران و منتقدان زیادی پیدا کرده است٬ برخی آنرا بهترین اسمارت فون بازار می دانند و برخی فرقی بین آن و آیفون ۴ اس نمی بینند٬ برخی طراحی تکامل یافته آنرا فوق العاده می دانند و برخی نیز آنرا صرفا یک آیفون ۴ اس کشیده تر شده می دانند و خواستار بودن آیفون در یک شکل شمایل کاملا متمایز هستند. با همه این نظر ها٬ شب گذشته سایت Engadget اولین بررسی آیفون ۵ را در اینترنت منتشر کرد٬ این سایت با داشتن یک نمونه از آیفون ۵ بررسی جامع و مفصلی پیرامون آخرین شوالیه اپل ارائه داد. پس از آن نیز برخی از سایت های صاحب نام در دنیای تکنولوژی بررسی های دیگری را ارائه کردند که در ادامه آنها را بازگو خواهیم کرد.

Engadget:

آیفون ۵ یک پیشرفت قابل توجهی تقریبا در تمامی جهات نسبت به آیفون ۴ اس پیدا کرده است. بخش هایی جدا از پردازنده ٬ دوربین یا حافظه آن. شاید دلیل عالی بودن همه چیز این باشد که آیفون قبلی یعنی ۴ اس همچنان جزو بهترین هاست اما با همه این ها آیفون ۵ کاملا می درخشد٬ با انتخاب معیار های خود خواهید فهمید که آیفون ۵ در همه آنها نزدیک به بهترین است. اگر شما کاربر آندروید یا ویندوز فون باشید بخاطر آیفون ۵ به ios ملحق خواهید شد؟ شاید آره یا شایدم نه! اما آیا این تلفن باعث سوپرایز شما خواهد شد؟ پس آنرا یکبار درون دست خود قرار بدید٬ به احتمال زیاد سوپرایز خواهید شد. برای وفاداران ios این یک آپگرید اسان و بدون تردید خواهد بود. بدون شک این بهترین آیفونی هست که تا به حال ارائه شده

The Loop:
    بسیاری از ما تجربه هایی در استفاده از LTE در آیپد را داشته ایم٬ من باید بگویم که این بسیار عالی است که این قابلیت را در آیفون می بینیم. من در واقع از LTE آیفون ۵ بیشتر دوست دارم استفاده کنم تا آیپد. این یک دلیل ساده دارد که من بیشتر با آیفون کار می کنم٬ سرعت آیفون ۵ شگفت انگیز است مخصوصا وقتی با ایفون ۴ اس مورد مقایسه قرار می گرد.
    به مانند سرعت بیشتر در پردازنده و عملکرد گرافیکی٬ LTE به شما احساسی می دهد که هرگز لازم نخواهید داشت برای چیزی صبر کنید. اپلیکیشن ها یا مرورگر بسیار سریع باز می شوند.

The Telegraph:
    مشخصات ارائه شده می گوید که آیفون ۵ از نظر برخی مشخصات زیر رقبای خود قرار می گیرد اما کمی سخت است که فکر کنیم این مشخصات خاص که واقعا کامل نیستند بتواند آیفون ۵ را برای افرادی که وسواس تکنولوژی ندارند زیر رقبا نگه دارد. NFC هنوز برای کاربرد و استفاده عمومی و گسترده مناسب نیست. شارژ با وایراس عالی است اما هنوز نیاز به اتصال به برق روی دیوار دارد. آیفون ۵ عالی است ٬ این دستگاه سریع و بسیار سبک است و بزرگترین ذخیره اپلیکیشن دنیا را در بین تمامی دیوایس ها دارد. این شاید زیبا ترین اسمارت فونی باشد که تا به حال ساخته شده است.

TechCrunch:
    دو عنصر دیگر آیفون ۵ که از همین حالا در دسترس هست هدفون Earpods و پورت lighting است. من یکی از طرفداران بزرگ Earpods هستم. این هدفون به خوبی در گوش من قرار می گیرد٬ البته این راه هم می دانم که شاید برای همه به این شکل نباشد. با Earpods برای اولین بار در یک هدفون استاندارد اپل می تواند صدا های باس را احساس کنم. شاید این بهترین هدفون نباشد و قیمت خوب آن ( ۲۹.۹۹ دلار) یا عرضه رایگان با ایفون ۵ می تواند بسیار عالی آنرا نشان دهد٬ در نهایت باید بگویم این مدل هدفون کاملا بهتر و پیشرفته نسبت به مدل پیشین است. در مورد کابل ۹ پینه lighting ٬ شاید بسیاری از مردم ناراحت شدند که دیگر برای استفاده از کابل های قدیمی نیاز به آداپتور دارند هرچند که قیمت آن زیاد نیست اما من خوشحالم زیرا کابل lighting بسیار کوجک تر از مدل ۳۰ پینه آن است و از هر طرف می توان آنرا وارد دستگاه کرد.

SlashGear:
    در رقابت بین تمامی پلتفرم های موبایل در این صنعت و حرکت به سوی نو آوری که اغلب باید زیاده روی امکانات بیهوده در این صنعت می شود٬ آیفون ۵ بهترین اسمارت فون در زمینه تعادل عملکرد و ارائه دهنده قابلیت های مناسب برای استفاده روزمره است. بدون توجه به قابلیت های هوشمندانه اما بی استفاده٬ آیفون ۵ بیکی هترین اسمارت فون های در بازار است.

T3:
    یک کاربر آیفون ۴ اس با آپگرد به ios 6 ٬ می توانید کارهایی انجام دهد که آیفون ۵ هم انجام خواهد داد و همچنین کم و بیش نیز کاربران آندروید می توانند آنها را با تلفن های همراهشان انجام دهد. ما فکر می کنیم که آیفون ۵ پول زیادی را نصیب اپل در این سال نمی کند و بازار زیادی به آن تعلق نمی گیرد. آیفون ۵ خوب است بسیار خوب اما نه بهترین در این اطراف
    ُTime:
    آیفون ۵ یکی از عالی ترین تلفن های هوشمند است حتی بدون قابلیت های جدید و بی نظیر تکنولوژی. این مدل پیشرفت های زیادی نسبت به ۴ اس داشته است. قابلیت LTE به تنهایی یک قابلیت بسیار ارزشمند خواهد بود.
    و آیا این تلفن چطور می خواهد از پس گالاکسی اس ۳ قهرمان آندرویدی بر بیاید؟ گالاکسی اس ۳ کارهای بیشتری می تواند انجام دهد اما ایفون شاید کمی کمتر٬ اما ایفون ۵ تمایل دارد آن کارها را بهتر انجام دهد و وقتی آیفون برای اولین بار از جعبه بیرون آید٬ اپلیکیشن های زیادی در App store آماده برای آن خواهند بود.
    از طرف دیگری٬ با اینکه آیفون ۵ بصورت حیله گرانه ای بسیار جذاب است اما کاربران باید اولیت های خود را مشخص کنید و آنرا با آیفون ۵ قیاس دهند.
    ٌWall street Journal:
    اپل یک محصول بزرگ ( آیفون ) را تکامل داده است و آنرا بهتر کرده است. اگر شما گوشی با صفحه بزرگ با ویژگی های خاص را می پسندید گزینه های زیادی در بازار وجود دارد. اما آیفون ۵ عالی است.

Cnet:
    آیفون ۵ ٬ آیفونی بوده که ما از سال ۲۰۱۰ منتظر آن بودیم٬ یک آیفون با صفحه بزرگتر و قابلیت LTE . آیفون ۵ ٬ آیفون را یک راه اندازی دوباره کرده است.
    دیزاین تخت و دوست داشتنی آن حسی بسیار خوبی در هنگام به دست گرفتن آن به شما می دهد. پیدا کردن قسمتی که نسبت به ۴ اس در طراحی تکامل نیافته است بسیار سخت است. آیفون ۵ به طور کامل باز سازی شده است و در عین حال به طور کامل آشناست.
    به نظر می رسد بعد از واکنش مثبت خریداران در پیش خرید ۲ میلیون نسخه آیفون ۵ در ۲۴ ساعت و سپس واکنش مثبت سهام داران و رد کردن ارزش هر سهم اپل از ۷۰۰ دلار٬ حالا تقریبا اکثر سایت های مهم خبری روی خوشی به آیفون ۵ نشان داده اند.

حال به بخش دوم خبر می رسیم. چند روز گذشته بنچ مارکی منتشر شد که هرچند کاملا دقیق نبود اما نشان می داد آیفون ۵ در بین تمامی اسمارت فون ها و تبلت ها بهترین بازدهی پردازشی را دارد. اما نخستین بنچ مارک قابل اعتماد که ساعاتی پیش منتشر شد نشان می دهد که آیفون ۵ در بنچ ماک Sunspider Javascript با فاصله زیادی از رقبا بهترین عملکرد را دارد. Sunspider Benchmark یک بنچ مارک جاوا اسکریپت است که با تست هسته جاوا٬ عملکرد مرور گر را بررسی می کند. این تست عدد کمتر نشان دهنده برتری است.

در این تست آیفون ۵ نمره ۹۱۴ را از آن خود کرده و بهترین عملکرد را در بین تمامی مدل ها داشته است. این نمره برای آیفون ۴ اس عدد ۲۲۵۰ بوده است که نشان دهنده عملکرد بیش از دو برابر بهتر آیفون ۵ نسبت به آن است. این عدد برای پرچم دار آندروید٬*گالاکسی اس ۳ نیز عدد ۱۴۴۲ است که فاصله زیادی با ایفون ۵ در عملکرد دارد.
    به نظر می رسد آیفون ۵ در این تست نیز سربلند و بهتر از همه بیرون آمد
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000
صبر کنید ..
X