اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکتیو نشدن Airblue sharing

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اکتیو نشدن Airblue sharing

سلام من مشکلم توی دریافت بود و اومدم به ورژن ۹.۹۹ آپدیت کردم الان اکتیو نمیشه !

دقیقاً نمیدونم دست یکی از دوستام بود واونوقت (۶یا۷ماه پیش )بود که برام دانلود کرده بود منم دیشب رفتم ورژن ۹.۹۹ رو دانلود کردم دیگه کار نمیکنه !

نظر

سینا جان من سيستم دم دست ندارم که فایل دب رو نصب کنم !
      یه آیفون ۴ ورژن ۵.۰.۱ هستش دوستمم صمیمی بود و شما بگید که چجور ورژن اصلی رو بخرم !

نظر

نوشته اصلی توسط =Sina=
        کرکشو دانلود کردید یا اصل؟

اگه اصله که خود به خود اکتیو میشه

اگه هم که کرکه این ورژنو دانلود کنید:

اموزش نصب airblue sharing به صورت کرکی و 100% عملی
        من پیشنهاد میکنم یا اصلا نصب نکنین یا اگه نصب می کنین نسخه اصلیشو نصب کنین.چون اکثرا مشکلاتی بوجود میاره.

نظر

نوشته اصلی توسط =Sina=
          از cydia store بخرید:

cydia store

- - - - - - - - - -

من از روشی که لینک گذاشتم رفتم و هیچ مشکلی به جز این که وقت انتقال فایل wifi قطع می شه ندارم
          کرکش ممکنه چیپ وای فای رو از کار بندازه

نظر

من همه راهها رو رفتم، از سورس بیگ باس برنامه رو نصب میکنم (قبلاً خریدم و زیر صفحه برنامه نوشته officially purchased و مشکلی نداره.
            اما هر کاری میکنم بلوتوثش فعال نمیشه و چیزی توی استاتوس بار نمیاد، نه میتونم چیزی بفرستم و نه چیزی بگیرم، چون اصلا فعال نمیشه.
            هیچ اروری هم نمیده، فعال هم نمیشه.
            لطفا راهنمایی گنید، چون خیلی کلافه شدم سر این قضیه...
            ویرایش توسط toooool : https://i-phone.ir/forums/member/160610-toooool در ساعت 25-04-2014, 03:10 PM

نظر

والا من اصلیش رو هم خریدم از همین سایت هم خریدم ولی اون روز اومدم نصب کنم میگه این لیسانس رو 45 دستگاه نصبه و دیگه رو دستگاه شما اکتیو نمیشه

پشتیبانی سایت هم جواب درستی بمن ندادن و ماس مالی کردن قضیه رو

نظر

صبر کنید ..
              X