اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بررسی Earpod , هدفون جدید اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بررسی Earpod , هدفون جدید اپل

زمان زیادی از معرفی محصولات جدید اپل نمیگذره ، جدا از آیفون و آیپاد ، اپل هدفون جدیدی(EarPods) رو هم معرفی کرد که قصد دارم تجربه استفاده شخصی خودم را از این هدفون جدید باشما به اشتراک بگذارم .

با درود به شما همه دوستان من احسان هستم

تقریبا بعد از ۲ روز استفاده از این هدفون های جدید میخوام با این جمله مطلبم رو شروع کنم : حسی متفاوت ، صدایی به شفافیت کریستال

در مورد طراحی شخصا فکر میکنم اپل خیلی موفق بوده ، همون طور که خود اپل هم گفته بود : طراحی این هدفون براشون خیلی راحت نبوده و مثل این بوده که کفشی بسازند که همه بتونن ازش استفاده کنن ولی نهایتا محصولی که ارایه شده کاملا در گوش قرار میگیره بطوریکه حتی اگه سرتون رو هم مایل کنین به راحتی از گوش خارج نمیشن و همین قرار گیری دقیق باعث شده صدایی بیشتری به گوش برسه علاوه بر اینکه همین طراحی دقیق مانع ورود صداهای محیط میشه ، وقتی با آیپد به موسیقی گوش میدادم با اینکه صدای دستگاه دو level از بالاترین level دستگاه پایین تر بود بازهم صدایی بیرونی محیط رو نمیتونستم بشنوم .
    کیفیت صدای خروجی واقعا صاف و به شفافیت کریستال هست بعلاوه اینکه باس خیلی دلنشینی داره و حس خیلی خیلی خوبی رو به ادم منتقل میکنه ، وقتی به آهنگی گوش میکنین که کوبش زیادی داره حسی که منتقل میشه حس ایستادن است در محیطی خلا با اسپیکر های خیلی قوی که بسیار به شما نزدیک هستن و شما خودتان غرق در آهنگ حس میکنین که واقعا دلنشین هست .

در نهایت همونطور که میدونین قیمت این هدفون فقط 29$ هست ولی آیا میتونه باعث بشه که علاقه شما رو جلب کنه ؟ جواب نه هست ، چون در حقیقت کاری میکنه که دوستش نداشته باشین بلکه عاشقش بشین
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

میشه بگی از کجا تهیه کردی و چقدر هزینش بوده

نظر

به احتمال زیاد ایشون ایران تشریف ندارن...

نظر

نوشته اصلی توسط smb1 نمایش پست ها
        میشه بگی از کجا تهیه کردی و چقدر هزینش بوده
        دوست عزیز در حال حاضر و تا یک ماه اینده من در شیکاگو هستم و هدفون رو از یکی از اپل استورها اینجا خریدم ، تا چند روز آینده آیفون جدید هم باید به دستم برسه که قطعا عکس و نتیجه تجربه شخصی خودم رو ازش بادوستان به اشتراک میگذارم

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan.al نمایش پست ها
          دوست عزیز در حال حاضر و تا یک ماه اینده من در شیکاگو هستم و هدفون رو از یکی از اپل استورها اینجا خریدم ، تا چند روز آینده آیفون جدید هم باید به دستم برسه که قطعا عکس و نتیجه تجربه شخصی خودم رو ازش بادوستان به اشتراک میگذارم
          دوست عزیز ممنون بخاطر عکس ها و تحلیلتون.احتمالا شما جزو معدود افراد این انجمن هستین که زودتر از بقیه آیفون 5 رو میخرید.مطمئن هستم بقیه دوستان هم مثل بنده خیلی مشتاق هستند تا تحلیل شما از آیفون جدید رو دنبال کنند.منتظریم
          لطفا اگه برات مقدوره فیلم کوتاهی از unboxing و review اون رو برای انجمن تهیه کن.ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط parsa_pm نمایش پست ها
            دوست عزیز ممنون بخاطر عکس ها و تحلیلتون.احتمالا شما جزو معدود افراد این انجمن هستین که زودتر از بقیه آیفون 5 رو میخرید.مطمئن هستم بقیه دوستان هم مثل بنده خیلی مشتاق هستند تا تحلیل شما از آیفون جدید رو دنبال کنند.منتظریم
            لطفا اگه برات مقدوره فیلم کوتاهی از unboxing و review اون رو برای انجمن تهیه کن.ممنون
            دوست عزيزم حتما به محض اينكه آيفون جديد به دستم برسه ، هم فيلم و هم عكس و هم نظر خودم رو با همه شما دوستان به اشتراك ميگذارم

نظر

يه هدفون هم داره ٦٩$ ، اين ٢٩$ بهتر است؟

- - - - - - - - - -

نظر

ینده از تحلیل بسیار زیباتون برای این هدفون متشکرم

با نوشته های شما،کاملا جذب این محصول شدم
                به امید خدا اگر ایفون نخرم،این هدفون رو حتما میگیرم.

منتظر کارای بعدیتون هستیم

نظر

نوشته اصلی توسط sancho نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

متاسفانه هدفون هاي خود اپل رو فقط وقتي كه بخري ميتوني امتحام كني چون تو بسته بندي پلمپ هستند ، اما قطعا اين هدفون ميتونه نظرتون رو جلب كنه

نظر

نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
                    ینده از تحلیل بسیار زیباتون برای این هدفون متشکرم

با نوشته های شما،کاملا جذب این محصول شدم
                    به امید خدا اگر ایفون نخرم،این هدفون رو حتما میگیرم.

منتظر کارای بعدیتون هستیم
                    دوست عزيز واقعا ممنونم
                    نظرتون واقعا باعث دلگرمي بود و خيلي خوشحالم كه مورد توجهتون واقع شد

نظر

صدا به بیرون منتقل میشه ؟ مثل هدفون های قبلی اپل یا همه ی هدفون های بشقابی دیگه ؟
                      یا مثل هدفون های تو گوشی (ایرفون) هیچ صدایی به بیرون منتقل نمیشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط sancho نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

اون هدفون نویز کتسلینگ هست که کیفیتش خیلی بالاست...البته منظورم از کیفیت اینه که نویز محیط رو میگیره و تمام صداها رو میشنوی...
                        این ایرفون ها برا این نویز کنسلینگ نیستند چون برای استفاده روزمره طراحی شدند...مثلا برای استفاده در ماشین که شما باید صدای محیط(بوق و ...)رو هم بشنوید ...چون اگه تو این موقعیت هدفونتون نویز کنسلینگ باشه ممکنه اتفاق بدی براتون بیفته...
                        ولی متاسفانه من میبینم که بعضی از کاربرها (مخصوصا کسایی که از برند های دیگه استفاده میکنند)میگن چرا اپل نمیتونه (!*) یه ایرفون طراحی کنه که نویز کنسلینگ داشته باشه!!!

نظر

نوشته اصلی توسط aminkzm نمایش پست ها
                          صدا به بیرون منتقل میشه ؟ مثل هدفون های قبلی اپل یا همه ی هدفون های بشقابی دیگه ؟
                          یا مثل هدفون های تو گوشی (ایرفون) هیچ صدایی به بیرون منتقل نمیشه؟
                          بهترین هدفون ها هم صدا رو به بیرون میدن...کاریش نمیشه کرد...

نظر

دوستان کسی جایی می شناسه که با انصاف باشه؟

زنگ زدم پایتخت میگه 220 هزار تومن!

آخه دلار رو بگیر 4 هزار تومن اصلا، 30 دلار میشه چقدر؟!

خواهشا اگر جایی یا کسی رو سراغ دارید بگید. من همون 100-120 هم باشه حاضرم بخرم. برای تولد کسی می خوام که آخر این هفته س.
                            ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 12-10-2012, 11:01 AM

نظر

منم چند روز پیش پایتخت بودم چون فقط دو یا سه تا مغازه اونم چند تا دونه داشتند معلومه این قیمت ها می دن
                              چون به صورت انبوده نیومده
                              البته من کمترین قیمتی که گرفتم 180 بود

نظر

صبر کنید ..
                              X