اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iTunes Controller 1.0 Beta

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iTunes Controller 1.0 Beta

سلام دوستان
    این برنامه رو ابتدا برای مصرف خودم نوشتم اما تصمیم گرفتم برای عموم هم منتشر کنم. این برنامه به شما امکان این رو می ده که ایتیونزتون رو از منویی در منوبار کترل کنید و هنگام کار با برنامه های دیگه برای کنترل ایتیونز تون مجبور به ترک موقت برنامه در حال اجرا نشید. فعلا نسخه در حالت بتا هست تا تست هاش انجام بشه و در صورت نیاز امکانات جدیدی هم به اون اضافه بشه.

دقت کنید چون این برنامه از notification center استفاده می کنه بهترین نتیجه رو فقط می تونید روی نسخه 10.8.0 و یا بالاتر از سیستم عامل مک داشته باشید.

لینک دانلود:
    http://soft-creator.org/Downloads/iT...ler%20Beta.zip

این برنامه به شما امکان این رو می ده که ایتیونزتون رو از منویی در منوبار کترل کنید و هنگام کار با برنامه های دیگه برای کنترل ایتیونز تون مجبور به ترک موقت برنامه در حال اجرا نشید. فعلا نسخه در حالت بتا هست تا تست هاش انجام بشه و در صورت نیاز امکانات جدیدی هم به اون اضافه بشه.

دو ویژگی ای که این نرم افزار را از نرم افزارهای مشابه خود متمایز میکنه:
    +Now Playing Notification
    +Auto Equalizer

دقت کنید چون این برنامه از notification center استفاده می کنه بهترین نتیجه رو فقط می تونید روی نسخه 10.8.0 و یا بالاتر از سیستم عامل مک داشته باشید.

قبلا این برنامه رو بطور غیر رسمی در با نام iTunes Controller معرفی کرده بودم که نسخه اپدیدت شده اون هم اکنون بصورت رسمی قابل دریافت هست

Soft-Creator | iTunes Assistant

نظر

صبر کنید ..
    X