اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش خاص ترین و زیباترین کیس برای آیپد و اسمارت کاور آبی رنگ وکیف سرشونی درجه یک آیپد وconection kit و hdmi adapter

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش خاص ترین و زیباترین کیس برای آیپد و اسمارت کاور آبی رنگ وکیف سرشونی درجه یک آیپد وconection kit و hdmi adapter

سلام دوستان..چند عدد وسیله برای آیپد 2 و نیو آیپد دارم که چون به کارم نمیان میخوام بفروشمشون...همشون کارکرده هستن...
    1-کیس خاص و استثنایی و مرغوب خریداری شده از انگلیس و از برند معروف DODOCASE هست که دست سازه و جنسش از چرم و چوب میباشد...بسیار با کیفیت و زیبا هست و خاصیت اسمارت رو هم داره و صفحه رو خاموش و روشن میکنه....
    برای آیپد 2 و نیو آیپد استفاده میشه....چیز بسیار تکی هست که دست هرکسی نیست و تو ایرانم فکر نکنم زیاد پیدا بشه...از این کیس رییس جمهور آمریکا هم استفاده میکنه که عکسشو گذاشتم..کلن خیلی خاصه...
    قیمتشم تو سایتش بدون مالیات و هزینه پست 60 دلار هست که لینکشم پایین گذاشتم....(فروخته شد به کاربر عزیزamr )

قیمت پایه : 140 هزار تومان
    این کیس قطعن مشتری خاص داره...
    اینم لینکش:
    http://www.dodocase.com/products/dodo-classic

2- اسمارت کاور اورجینال اصلی آبی رنگ اپل جهت استفاده برای آیپد 2...بسیار با کیفیت هست و اورجینال میباشد که با نمونه های ارزون تو بازار کاملن متفاوت هست...از همه نظر تضمینش میکنم...(فروخته شد به کاربر عزیز amr)
    قیمت : 80 تومن....

نظراتتونو اینجا یا تو پخ ارسال کنید....جای تخفیف کمی هم داره و به کسی که همه رو با هم بخره تخفیف کلی بهمراه یدونه قلم تاچ میدم..موفق باشید
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط saeed_taj : https://i-phone.ir/forums/member/38491-saeed_taj در ساعت 24-09-2012, 09:17 PM

فروش خاص ترین و زیباترین کیس برای آیپد و اسمارت کاور آبی رنگ وکیف سرشونی درجه یک آیپد وconection kit و hdmi adapter

دادش یکی از camera connection kit ها تو اخرش چند میدی؟

Sent from my iPhone 5

نظر

نوشته اصلی توسط niyayesh نمایش پست ها
      دادش یکی از camera connection kit ها تو اخرش چند میدی؟

Sent from my iPhone 5
      دوست عزیز قابل دار نیست..بیشتر نظرم اینه دوتاشون با هم 60 بدم که هزینه ارسالشون یکی بشه...اگه خواستی دو تا رو با هزینه پست با خودم 60 میدم خدمتت...پول پستشم بالای 5 میشه...

نظر

داداش شما تهران هستید؟

Sent from my iPhone 5

نظر

نوشته اصلی توسط niyayesh نمایش پست ها
          داداش شما تهران هستید؟

Sent from my iPhone 5
          نه داداش خوزستانم...تا الان چند تا خرید داشتم از اینجا،میتونم یوزر کاربراشونو بدم بپرسید..تو چند تا سایت دیگه هم عضو فعالم..از نظر اعتماد سازی خیالت راحت..بهر حال من در خدمتم...

نظر

دوست عزیز یه سوال داشتم
            به این کمرا کیت دوربین عکاسی وصل میشه که بشه ازش عکس به ایپد انتقال داد
            البته میدوونم از طریق یو اس بی وصل میشه ولی می خوام مطمین بشم که کار می کنه یا نه
            شما تست کردین؟

نظر

Re: فروش خاص ترین و زیباترین کیس برای آیپد و اسمارت کاور آبی رنگ وکیف سرشونی درجه یک آیپد وconection kit و hdmi adapter

ببخشید کیف حالت stand نداره ?
              قیمت رو بهم پ خ کنید

نظر

نوشته اصلی توسط KAZO نمایش پست ها
                دوست عزیز یه سوال داشتم
                به این کمرا کیت دوربین عکاسی وصل میشه که بشه ازش عکس به ایپد انتقال داد
                البته میدوونم از طریق یو اس بی وصل میشه ولی می خوام مطمین بشم که کار می کنه یا نه
                شما تست کردین؟
                بله داداش میتونی از طریق usb و memory card به آیپد عکس منتقل کنی..مموری دوربینو در میاری و عکساشو منتقل میکنی به آیپد..از برنامه هایی مثل ifile باید استفاده کنی...

نظر

سلام. من یدونه از connection kit ها رو میخوام اگر اورجینال هست. مشهد هستم اگر کس دیگه ای مشهد میخواد، با هم بخریم.
                  راستی چرا اندازه هاش فرق داره ؟

iPhone, Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                    ببخشید کیف حالت stand نداره ?
                    قیمت رو بهم پ خ کنید
                    داداش بله داره...با باز و بسته کردن دربش آیپد خاموش و روشن میشه...و در انواع حالتهای مختلف قرار میگیره...آدرس لینکشم میزارم میتونی مشخصات کامل و حالتهاشو ببینی..موفق باشی...قیمتم پخ کردم...
                    اینم لینکش:
                    DODOcase Classic for iPad3/iPad2 | DODOcase

نظر

نوشته اصلی توسط amirreza11 نمایش پست ها
                      سلام. من یدونه از connection kit ها رو میخوام اگر اورجینال هست. مشهد هستم اگر کس دیگه ای مشهد میخواد، با هم بخریم.
                      راستی چرا اندازه هاش فرق داره ؟

iPhone, Tapatalk
                      داداش بیشتر نظرم رو فروشه دو تاش با هم هست..چون معمولن باید با هم تهیش کرد...اگه تا چند روز آینده مشتریش نبود یدونشو میدم خدمتت...از نظر اندازه هم مبدل usb یه مقدار کوچیکتره که همون همینطور هستن...

نظر

نوشته اصلی توسط saeed_taj نمایش پست ها
                        داداش بیشتر نظرم رو فروشه دو تاش با هم هست..چون معمولن باید با هم تهیش کرد...اگه تا چند روز آینده مشتریش نبود یدونشو میدم خدمتت...از نظر اندازه هم مبدل usb یه مقدار کوچیکتره که همون همینطور هستن...
                        آها، اوکی. یعنی یه دونش usb میخوره، اون یکی دیگه مموری ؟
                        اگه اینطوریه، بنده اونی که usb میخوره رو میخوام البته اگر امکانش بود.
                        یه سوال دیگه دارم که اینا اکثر فلش ها رو میخونه و گوشی هم با کابل usb میشه بهش وصل کرد و محتویاتش رو دید. تشکر

iPhone, Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط amirreza11 نمایش پست ها
                          آها، اوکی. یعنی یه دونش usb میخوره، اون یکی دیگه مموری ؟
                          اگه اینطوریه، بنده اونی که usb میخوره رو میخوام البته اگر امکانش بود.
                          یه سوال دیگه دارم که اینا اکثر فلش ها رو میخونه و گوشی هم با کابل usb میشه بهش وصل کرد و محتویاتش رو دید. تشکر

iPhone, Tapatalk
                          داداش قابلتو نداره..اگه مشتری برای دوتاش با هم نبود اونو تقدیمت میکنم....بله یدونش usb میخوره و اون یکی memory..ولی در مورد سوالت من usb بهش وصل کردم که جواب داده..ولی گوشی رو با کابل usb بهش وصل نکردم..خودت زحمتی بکش تحقیقی بکن که من بعدن شرمندت نشم...

نظر

سلام . دوست عزیز من کمراکیت رو میخوام . اهواز هستم حضوری میام میگیرم !

- - - - - - - - - -

نظر

نوشته اصلی توسط hormozan نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

داداش در خدمتم..من اندیمشکم...اگه آشنا داری بفرست حضوری بدم خدمتش....

نظر

صبر کنید ..
                              X