اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خراب شدن دکمه home

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خراب شدن دکمه home

سلام.دکمه هوم من حدودا ۱ ماهه که بد کار میکنه.یعنی خیلی وقتا ۲ بار که کلیک میکنم ۱ بارش کار میکنه و بعضی وقتا همون ۱ بارم کار نمیکنه،فقط اگه با یه زاویه خاصی فشار بدم درست کار میکنه،خلاصه خیلی اذیت میکنه.اون روشی هم که باید برم توی یک برنامه و ریست کنم رو انجام دادم درست نشد،حالا سوالم اینه که اگه بدم دکمه شو عوض کنن بد تر نمیشه؟منظورم اینه که چون گوشی تا حالا باز نشده ارزش داره برای این تعویض دکمه باز بشه؟کار روتینیه یا ممکنه به گوشی اسیب بزنه؟مثلا لق نمیشه؟اگه مشکلی نداره لطفا هزینه این کار و یک جایی که این کارو بلد باشن لطفا بهم بگید.مرسی(گوشی ایفون ۴)

اگه تعمير كارش خوب باشه،هيچ مشكلي پيش نمياد!
    قيمت تعويض هم حدود٥٠،٠٠٠تومنه!
    شما با دفتر سايت تماس بگيريد

نظر

نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
      سلام.دکمه هوم من حدودا ۱ ماهه که بد کار میکنه.یعنی خیلی وقتا ۲ بار که کلیک میکنم ۱ بارش کار میکنه و بعضی وقتا همون ۱ بارم کار نمیکنه،فقط اگه با یه زاویه خاصی فشار بدم درست کار میکنه،خلاصه خیلی اذیت میکنه.اون روشی هم که باید برم توی یک برنامه و ریست کنم رو انجام دادم درست نشد،حالا سوالم اینه که اگه بدم دکمه شو عوض کنن بد تر نمیشه؟منظورم اینه که چون گوشی تا حالا باز نشده ارزش داره برای این تعویض دکمه باز بشه؟کار روتینیه یا ممکنه به گوشی اسیب بزنه؟مثلا لق نمیشه؟اگه مشکلی نداره لطفا هزینه این کار و یک جایی که این کارو بلد باشن لطفا بهم بگید.مرسی(گوشی ایفون ۴)
      دوست عزیز اگه تهرانی ببر به دفترسایت
      http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html
      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

اول یک بار همون روشی که امتحان کردین رو تکرار کنید، بعد یکی از انگشتتون رو خیس کنید و بزارید روی دگمه هوم و باهاش بازی کن، به طور مداوم فشار بده. تا کثیفی یا هر چیز دیگه ای که کنارهاشو گرفته از بین بره. این روش خیلی موثره.

فقط دقت کن که دگمه هوم آب نباید زیرش بره، در حد یک قطره آب روش بریز، برای روش بالا کافیه.

نظر

اون روش ریست رو که انجام میدم به مدت مثلا ۱ ساعت درست میشه ولی بعد دوباره خراب میشه،میتونه مشکل سخت افزاری نباشه؟

نظر

برای اطمینان یه دور ریستور کن!(ولی معمولا این اشکالات سخت افزاریه!)

نظر

اون روش آب موثره ! منم چند وقت یه بار اون کارو میکنم ردیف میشه !

نظر

من آب رو تست نکردم ! اما شما ریستور کن (90 % سخت افزاری)

نظر

صبر کنید ..
                X